Brannmurer

(23)
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-160
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-160
MPN
Varenr.
55012
W127029493
Vis tilbehør
Lancom Systems R&S Unified Firewall UF-60
Lancom Systems R&S Unified Firewall UF-60
MPN
Varenr.
55002
W126987998
Vis tilbehør
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-260
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-260
MPN
Varenr.
55024
W126987999
Vis tilbehør
Lancom Systems Network security for small & medium enterprises (SME)
Rad RAD OP-108L/B/SC/13L
Dell SonicWall SOHO Wireless N
Hewlett Packard Enterprise HP TippingPoint S8005F
Hewlett Packard Enterprise HP TippingPoint S8010F
Hewlett Packard Enterprise F1000-E, 2xRJ-45, 10/100/1000BASE-T, 4GB DDR2, 256MB, 150W, 6.6kg
Hewlett Packard Enterprise HP TippingPoint S1050F Next Generation Firewall Appliance
Huawei USG5520S 5 Vsys licenses
Hewlett Packard Enterprise HP TippingPoint S3010F Next Generation Firewall Appliance
Huawei USG6305 AC Host(4GE(RJ45)
Hewlett Packard Enterprise HP TippingPoint S3020F
Juniper Networks Secure Services Gateway 140 (SSG 140)
Juniper Networks Secure Services Gateway 140 (SSG 140)
MPN
SSG-140-SB-RFB

Tilstand

Refurbished
Nomadix AG 5900 2-port 10Gb SFP+ Modul
Nomadix 10Gb Single Mode SFP+ 1310nm T
Lancom Systems Lancom Systems R&S Unified Firewall UF-760
Lancom Systems Lancom Systems R&S Unified Firewall UF-760
MPN
Varenr.
55035
W126930440
Vis tilbehør
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-T60
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-T60
MPN
Varenr.
55004
W127029492
Vis tilbehør
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-360
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-360
MPN
Varenr.
55034
W127029494
Vis tilbehør
EET NorgeOlaf Helsets vei 60694 OsloMVA-nr. 956967864 • Citi bank konto: 83019119214 • Iban: NO5483019119214 • Swift: CITINOKX
Norge / Norsk