Infrastruktur (15 745)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
Varenr.
UAP-AC-PRO

100+ på lager (Oslo)

3000+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Fortinet FortiAP U321EV

Fortinet FortiAP U321EV

Indoor wireless AP, Dual radio, Internal antenns, 2 x GE RJ45 port, Europe ETSI
Varenr.
FAP-U321EV-E

45 på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
Varenr.
US-8-60W

50+ på lager (Oslo)

200+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Fortinet FortiAP 221E

Fortinet FortiAP 221E

Indoor wireless AP, Dual radio, Internal antennas, 1 x GE RJ45 port, Europe ETSI
Varenr.
FAP-221E-E

34 på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Nytt produkt
AmpliFi HD Home Wi-Fi Router - EU Ver.

AmpliFi HD Home Wi-Fi Router - EU Ver.

1,750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna, Tri-Polarity, 1x RJ-45 WAN, 4x LAN, 802.11ac/n/a/b/g, WPA2-PSK AES/TKIP
Varenr.
AFI-R

10 på lager (Oslo)

100+ innkommende lager (5 dager inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Varenr.
US-16-150W

3 på lager (Oslo)

40 innkommende lager (4 dager inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
Varenr.
USG

50+ på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Fortinet FortiAP U421EV

Fortinet FortiAP U421EV

FortiAP U421EV, 802.11a/ac/b/d/e/g/h/i/j/n, 2.4/5GHz, Gigabit Ethernet, Region E
Varenr.
FAP-U421EV-E

10 på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LR

28 på lager (Oslo)

44 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Varenr.
US-24-250W

3 innkommende lager (1 dag inn på lageret vårt)

45 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Lagerinfo
Tilgjengelige alternativer
Cambium Networks ePMP Force 180 5 GHz (EU)

Cambium Networks ePMP Force 180 5 GHz (EU)

5 GHz, 200 Mbps, 16 dbi, White
Varenr.
C050900C073A

41 på lager (Oslo)

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Planet IEEE802.3af/at PoE 10/100/1000

Planet IEEE802.3af/at PoE 10/100/1000

1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T, SFP, 802.3at PoE, 120km Max
Varenr.
GTP-805A

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

450/1300 Mbps, 2.4/5 GHz, 183 m, 802.3af PoE, 2 x 10/100/1000 Ethernet, 633 g
Varenr.
UAP-AC-M-PRO

75+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

20 innkommende lager (4 dager inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Fortinet FortiAP U221EV

Fortinet FortiAP U221EV

Indoor wireless AP, Dual radio, Internal antenns, 1 x GE RJ45 port, Europe ETSI
Varenr.
FAP-U221EV-E

30 på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LITE

33 på lager (Oslo)

550+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W
Varenr.
USG-PRO-4

17 på lager (Oslo)

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
AmpliFi HD Home Wi-Fi System - EU Ver.

AmpliFi HD Home Wi-Fi System - EU Ver.

AmpliFi HD WiFi System, 1x AmpliFi Rooter, 2x AmpliFi Meshpoints, 26 dBm, 5.25 Gbps, 802.11ac/a/b/g/n
Varenr.
AFI-HD

13 på lager (Oslo)

26 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Varenr.
UCK-G2-PLUS

22 på lager (Oslo)

17 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Teltonika RUT240 (EU) 4G LTE Router

Teltonika RUT240 (EU) 4G LTE Router

4G/LTE Wi-Fi router, 2 x RJ45, 1 x SIM slot, 2 x SMA for LTE, 1 x RP-SMA for WiFi, IP30, 125g
Varenr.
RUT24006E000

32 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

3 innkommende lager (4 dager inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
Varenr.
UAP-AC-PRO-5

5 på lager (Oslo)

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af, 3 pcs
Varenr.
UAP-NANOHD-3

Kontakt oss

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM
Varenr.
UDM

5 på lager (Oslo)

500+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Fortinet FortiSwitch 224D-FPOE 370W PoE

Fortinet FortiSwitch 224D-FPOE 370W PoE

Layer 2/3 FortiGate switch controller compatible PoE+ switch with 24 GE RJ45 + 4 SFP ports, 24 port PoE with maximum 370 W limit
Varenr.
FS-224D-FPOE

10 på lager (Oslo)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Varenr.
UF-SM-1G-S

20 innkommende lager (Kontakt oss)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk
Varenr.
UAP-AC-LR-5

3 på lager (Oslo)

17 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard slot, RouterOS L6
Varenr.
CCR1009-7G-1C-1S+

14 på lager (Oslo)

24 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Varenr.
US-24

2 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

3 innkommende lager (4 dager inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Neets Neets USB Switch 2 -

Neets Neets USB Switch 2 -

USB Switch 2 box system, USB 2.0
Varenr.
306-1005

14 på lager (Oslo)

Cambium Networks cnPilot e410 Access Point (EU)

Cambium Networks cnPilot e410 Access Point (EU)

802.11ac, dual band, 2x2, Indoor, 1.3 Gbps, 4.55 dBi, 1 x Gigabit Ethernet, 13 W, LED, White
Varenr.
PL-E410X00A-EU

37 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
MikroTik Wireless Wire Dish

MikroTik Wireless Wire Dish

Wireless Wire Dish 2 Gb/s, aggregate link up to 1500m+
Varenr.
RBLHGG-60ADKIT

2 innkommende lager (4 uker inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Website Feedback