Tīkla komutācijas moduļi

(624)
Moxa USB TO ETHERNET SERVER SUPPLY
Moxa USB TO ETHERNET SERVER SUPPLY
MPN
Preces Nr.
51456
W125783152
Advantech 4FE with PoE+2GE Industry Switch
Advantech 4FE with PoE+2GE Industry Switch
MPN
Preces Nr.
EKI-5624PI-AE
W126341914

Ierobežota prece

MikroTik SFP 1.25G module for 80km links with Dual LC-connector
MikroTik RJ45, SFP, 10/100/1000M, copper module
Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000 PoE zl Module
Hewlett Packard Enterprise 24-port SFP v2 zl Module, refurbished
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH, 4X1
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH, 4X1
MPN
Preces Nr.
50812
50812M
Hewlett Packard Enterprise BLc 1/10Gb-F VC-Ethernet
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH,2xMS
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH,2xMS
MPN
Preces Nr.
51577
W125783198
Moxa VESA MOUNT
Moxa VESA MOUNT
MPN
Preces Nr.
46280
W125783208
Moxa USB TO ETHERNET SERVER DIN KIT
Moxa USB TO ETHERNET SERVER DIN KIT
MPN
Preces Nr.
51457
W125783153
Moxa USB TO ETHERNET SERVER, 2 PORT
Moxa USB TO ETHERNET SERVER, 2 PORT
MPN
Preces Nr.
51453
W125783151
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH, 8X
Moxa UNMANAGED ETHERNET SWITCH, 8X
MPN
Preces Nr.
51304
51304M
Moxa INDUSTRIAL UNMANAGED ETHERNETS
Moxa INDUSTRIAL UNMANAGED ETHERNETS
MPN
Preces Nr.
51243
51243M
Netgear 40G Fiber card, 2 x QSFP+
Netgear 10G Fiber card, 8 x SFP+
Moxa MQTT I/O MODULE, 2xLAN, 8xDI+8
Moxa MQTT I/O MODULE, 2xLAN, 8xDI+8
MPN
Preces Nr.
50424
50424M
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930M 2-port Stacking Module
Moxa MODBUS/TCP I/O MODULE, 2x LAN
Moxa MODBUS/TCP I/O MODULE, 2x LAN
MPN
Preces Nr.
48909
48909M
InHand Networks INROUTER ROUTER/MODEM
InHand Networks INROUTER ROUTER/MODEM
MPN
Preces Nr.
47890
47890M
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module
Hewlett Packard Enterprise 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec / 1-port 40GbE QSFP+ v3 zl2 Module