Tīkls

(36 100)

Tīkls

EET piedāvā populārus zīmolus un risinājumus tīkla un atjaunošanas risinājumos, piemēram, Ubiquiti, HP, Teltonika, Aten, Cambium Networks, Planet un Cisco. Mēs piedāvājam plašu risinājumu izvēli un vietējo kompetenci mazu un lielu uzņēmumu infrastruktūras izveidē.

Ubiquiti vērtē EET kā "Elite" izplatītāju - augstākais vērtējums, ko izplatītājs var iegūt.

Apskatīt produktus šeit
News Front Image (1)
Lasīt vairāk

pirmdiena, 2023. gada 27. februāris

EET Group mazumtirdzniecības risinājumi jūsu biznesam

Mazumtirdzniecības nozare piedzīvo revolūciju. Straujas pārmaiņas, piemēram, pandēmija un tās drošības ierobežojumi, patērētāju paradumu apkalpošana, lai apmierinātu jaunā digitalizētā patērētāja p...

Config News 710X400
Lasīt vairāk

trešdiena, 2022. gada 7. decembris

EET iegādājas franču tīklu izplatītāju Config

EET turpina mērķtiecīgu paplašināšanās stratēģiju, iegādājoties Config. Investīcijas stiprinās EET klātbūtni Francijas tīklu risinājumu tirgū un jo īpaši kiberdrošības tirgū, izmantojot tād...

Greenfriday Image
Lasīt vairāk

pirmdiena, 2022. gada 21. novembris

EET atkārto "Zaļo piektdienu"

Pagājušajā gadā EET ar lieliem panākumiem pārvērta "Melno piektdienu" par "Zaļo piektdienu", pateicoties mūsu piegādātāju piedāvājumiem. Šogad mēs esam aicinājuši mūsu piegādātājus vēlreiz pievienotie...

LANCOM SYSTEMS PRESS
Lasīt vairāk

pirmdiena, 2022. gada 20. jūnijs

EET & LANCOM sistēmas paraksta Eiropas Izplatīšanas līgumu

EET ar prieku paziņo, ka esam parakstījuši Eiropas izplatīšanas līgumu ar jauno pārdevēju LANCOM Systems. LANCOM Systems ir vadošais Tīklošanas un drošības risinājumu ražotājs Eiropā valsts un priv...

Green Friday News 710X400
Lasīt vairāk

pirmdiena, 2021. gada 22. novembris

EET pārvērš "melno piektdienu" par "zaļo piektdienu"

2021. gada sākumā EET noslēdza sadarbību ar uzņēmumu Ecologi, kura mērķis ir atrast pasaulē labākos klimata krīzes risinājumus. Papildus oglekļa kredītiem, ko jau iegādājamies, lai kompensētu emisijas...

Ubiquiti NanoStation AC Loco, 10/100/1000 Mbps Ethernet Port, Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz, 64 MB DDR2, 179 x 77.5 x 59.1 mm
Cisco 1000BASE-T SFP optical module
Cisco 1000BASE-T SFP optical module
MPN
GLC-TE=
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1m, Grey
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1m, Grey
MPN
Preces Nr.
MC-SFTP6A01
W125878078
Ubiquiti USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Huawei Wireless Router Dual-Band (2.4 Ghz / 5 Ghz) 4G White
Sandberg USB Bluetooth 5.0 Dongle
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m
campaign-icon
MicroConnect USB-C to RJ45 Adapter ASIX chipset
MicroConnect USB-C to RJ45 Adapter ASIX chipset
MPN
Preces Nr.
USB3.1CETHB-2
W126709576
campaign-icon
Lanview Crimping tool for Easy-Connect RJ45
Lanview Crimping tool for Easy-Connect RJ45
Paredzēts profesionālam tīklam
MPN
Preces Nr.
LVN125456
W125960691
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with HP J4859C
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with HP J4859C
MPN
MO-P-S311213CL10
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect EasyConnect EZ-RJ45 Crimp Tool
MicroConnect EasyConnect EZ-RJ45 Crimp Tool
MPN
Preces Nr.
KON033
W125839814
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
Dell Carrier HDD/SSD, 2.5"
Dell Carrier HDD/SSD, 2.5"
MPN
DXD9H
Alternatīvas
Ubiquiti USW-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 120W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1G SFP, 442.4 x 200 x 43.7 mm
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1.5m, Black
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1.5m, Black
MPN
Preces Nr.
MC-SFTP6A015S
W125878127
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect Modular Easy-Connect FTP CAT6 RJ45 network Plug 50pcs. in one bag.
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1.5m
PowerWalker 6 kVA, 5kW, 110-276V, 40-70Hz, 438x573x86mm, 13kg, Black
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
Ubiquiti 802.3af PoE Injector
Ubiquiti 802.3af PoE Injector
MPN
U-POE-AF
Skatīt aksesuārus
campaign-icon
Lanview RJ45 UTP plug Cat6A for AWG23-24 stranded/solid conductor 50 Pcs. Box
Lanview RJ45 UTP plug Cat6A for AWG23-24 stranded/solid conductor 50 Pcs. Box
Paredzēts profesionālam tīklam
MPN
Preces Nr.
LVN125306
W126262118
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1.5m, Green
MicroConnect CAT6A S/FTP Network Cable 1.5m, Green
MPN
Preces Nr.
MC-SFTP6A015G
W125878103
campaign-icon
MicroConnect CAT6A UTP Network Cable 5.0m, Grey
MicroConnect CAT6A UTP Network Cable 5.0m, Grey
MPN
Preces Nr.
MC-UTP6A05
W125878644
Alternatīvas
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Ethernet Adapter
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Ethernet Adapter
MPN
4X90E51405
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect LCD Cable Tester
MicroConnect LCD Cable Tester
MPN
CAB-TEST2
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect Lightning  -  USB 3.0  Type A Adapter Silver
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT5E STRANDED OUTDOOR
MicroConnect U/UTP CAT5E STRANDED OUTDOOR
MPN
KAB025-100
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
Ubiquiti 5x 10/100/1000, RJ-45, 2.5 W, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, 150 g<br>(EU PSU ONLY)
campaign-icon
MicroConnect CAT6 U/UTP Network Cable 1m, Grey
campaign-icon
MicroConnect CAT6 U/UTP Network Cable 50m, Grey
EET LatvijaBregnerødvej 133 D3460 BirkerødPVN nr. 35239480
Latvija / Latvija