SC UPS kabeļi

(43)
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

Preces Nr.
FIB8410005
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 2m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 2m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 2m

Preces Nr.
FIB841002
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m

Preces Nr.
FIB841001
Alternatīvas
campaign-icon
Lanview SC/APC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP
Lanview SC/APC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP

Paredzēts profesionālam tīklam

SC/APC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP

Preces Nr.
MPN
W125944791
LVO231396
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 7m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 7m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 7m

Preces Nr.
MPN
W125913838
FIB884007
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 5m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 5m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 5m

Preces Nr.
MPN
W125913837
FIB884005
Alternatīvas
Ubiquiti Networks UFiber PatchCord APC/APC
Ubiquiti Networks UFiber PatchCord APC/APC

SC/APC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5 m

Preces Nr.
UF-SM-PATCH-APC-APC
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 1.5m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 1.5m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 1.5m

Preces Nr.
FIB8840015
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8

(1) SC/APC / (8) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m

Preces Nr.
UF-SPLITTER-8
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:32
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:32

(1) SC/APC / (32 SC/APC, 1260-1650 nm, 4.08 m

Preces Nr.
UF-SPLITTER-32
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 50m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 50m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 50m

Preces Nr.
FIB841050
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 5m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 5m

Preces Nr.
FIB841005
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 3m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 3m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 3m

Preces Nr.
FIB841003
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 2m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/APC 2m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 2m

Preces Nr.
FIB881002
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 2m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 2m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 2m

Preces Nr.
FIB821002
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 3m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 3m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 3m

Preces Nr.
FIB884003
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 7m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 7m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 7m

Preces Nr.
FIB821007
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 3m OS1
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 3m OS1

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 3m

Preces Nr.
FIB481003
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 10m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 10m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 10m

Preces Nr.
FIB841010
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 5m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/UPC 5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 5m

Preces Nr.
FIB821005
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 10m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 10m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 10m

Preces Nr.
MPN
W125913839
FIB884010
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 25m OM4
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 25m OM4

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 25m

Preces Nr.
FIB422025P
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/UPC-LC/APC 1m OS2
MicroConnect SC/UPC-LC/APC 1m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m

Preces Nr.
FIB851001
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 1m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/APC 1m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m

Preces Nr.
FIB881001
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 10m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/APC 10m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 10m

Preces Nr.
FIB881010
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 15m

Preces Nr.
FIB841015
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 7m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 7m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 7m

Preces Nr.
FIB841007
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 7m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/APC 7m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 7m

Preces Nr.
FIB881007
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2
MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

Preces Nr.
FIB8810005
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-SC/APC 2m OS2 Simplex
MicroConnect SC/APC-SC/APC 2m OS2 Simplex

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 2m

Preces Nr.
FIB884002