Tīkla kabeļi

(6518)
Vivolink CAT CABLE FOR HDBASET
Vivolink CAT CABLE FOR HDBASET

Paredzēts ProAV

Cat 6a, F/FTP, 40m, 4-pair, 23 AWG, LSZH, HDBaseT, White

Preces Nr.
PROCAT40W

Ierobežota prece

Skatīt alternatīvas un aksesuārus
HP USB 3.0 to Gigabit LAN Adapter
HP USB 3.0 to Gigabit LAN Adapter

USB to Gigabit LAN Adapter

Preces Nr.
N7P47AA
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 5M Grey
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 5M Grey

CAT6a U/UTP SLIM Network Cable 5m, Grey

Preces Nr.
MPN
W125627991
V-UTP6A05-SLIM
Alternatīvas
Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable
Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable

Direct Attach Copper Cable, SFP+, 10Gbps, 0.5 meter. OD 4.2 mm, 30 AWG

Preces Nr.
UC-DAC-SFP+
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 3M Grey
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 3M Grey

CAT6a U/UTP SLIM Network Cable 3m, Grey

Preces Nr.
MPN
W125627990
V-UTP6A03-SLIM
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Black PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Black PVC

CAT6 U/UTP Network Cable 5m, Black

Preces Nr.
B-UTP605S
Alternatīvas
Fluke LIQ-KIT
Fluke LIQ-KIT

800 x 480 color capacitive multi-touch, Lithium-ion, 3.6 V, 6400 mAh, LLDP/CDP/FLP, IEEE 802.3af/at/bt

Preces Nr.
MPN
W126206969
5226619
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 2m

Preces Nr.
FIB422002
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A UTP 15m Red LSZH
MicroConnect CAT6A UTP 15m Red LSZH

CAT6A UTP Network Cable 15m, Red

Preces Nr.
MPN
W125878681
MC-UTP6A15R
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Red LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Red LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 0.5m, Red

Preces Nr.
MPN
W125878113
MC-SFTP6A005R
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 0.25M Grey
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 0.25M Grey

CAT6a U/UTP SLIM Network Cable 0.25m, Grey

Preces Nr.
MPN
W125627985
V-UTP6A0025-SLIM
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 0.5M Red PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 0.5M Red PVC

U/UTP CAT6 0.5M Red PVC

Preces Nr.
MPN
W125639739
B-UTP6005R-B

Ierobežota prece

Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Black LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Black LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 0.5m, Black

Preces Nr.
MPN
W125878125
MC-SFTP6A005S
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 3M Grey PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 3M Grey PVC

CAT6 U/UTP Network Cable 3m, Grey

Preces Nr.
B-UTP603
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
Lenovo USB C to Ethernet Adapter
Lenovo USB C to Ethernet Adapter

**New Retail**

Preces Nr.
4X90L66917
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 10M Grey PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 10M Grey PVC

CAT6 U/UTP Network Cable 10m, Grey

Preces Nr.
B-UTP610
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 1M Grey
MicroConnect U/UTP CAT6A Slim 1M Grey

CAT6a U/UTP SLIM Network Cable 1m, Grey

Preces Nr.
MPN
W125627987
V-UTP6A01-SLIM
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 20m Green LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 20m Green LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 20m, Green

Preces Nr.
MPN
W125878110
MC-SFTP6A20G
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect Modular Plug CAT7 Plug 8P8C
MicroConnect Modular Plug CAT7 Plug 8P8C

Modular Plug RJ45 MP8P8C Cat7

Preces Nr.
KON513-10
Skatīt alternatīvas un aksesuārus
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Red PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Red PVC

U/UTP CAT6 5M Red PVC

Preces Nr.
MPN
W125639743
B-UTP605R-B

Ierobežota prece

Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 3M Red PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 3M Red PVC

U/UTP CAT6 3M Red PVC

Preces Nr.
MPN
W125639742
B-UTP603R-B

Ierobežota prece

campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 10M Red PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 10M Red PVC

U/UTP CAT6 10M Red PVC

Preces Nr.
MPN
W125639744
B-UTP610R-B

Ierobežota prece

campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Green LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 0.5m Green LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 0.5m, Green

Preces Nr.
MPN
W125878101
MC-SFTP6A005G
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect F/UTP CAT6 0.25m Grey PVC
MicroConnect F/UTP CAT6 0.25m Grey PVC

CAT6 F/UTP Network Cable 0.25m, Grey

Preces Nr.
B-FTP60025
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Black PVC
MicroConnect U/UTP CAT6 5M Black PVC

U/UTP CAT6 5M Black PVC

Preces Nr.
MPN
W125639736
B-UTP605S-B

Ierobežota prece

Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 2m Green LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 2m Green LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 2.0m, Green

Preces Nr.
MPN
W125878104
MC-SFTP6A02G
campaign-icon
MicroConnect F/UTP CAT6 1.5m Blue PVC
MicroConnect F/UTP CAT6 1.5m Blue PVC

CAT6 F/UTP Network Cable 1.5m, Blue

Preces Nr.
B-FTP6015B
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A S/FTP 2m Blue LSZH
MicroConnect CAT6A S/FTP 2m Blue LSZH

CAT6A S/FTP Network Cable 2.0m, Blue

Preces Nr.
MPN
W125878092
MC-SFTP6A02B
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect CAT6A UTP 1m White LSZH
MicroConnect CAT6A UTP 1m White LSZH

CAT6A UTP Network Cable 1m, White

Preces Nr.
MPN
W125878696
MC-UTP6A01W
Alternatīvas
campaign-icon
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m OM1
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m OM1

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 10m

Preces Nr.
FIB220010
Alternatīvas