Gateways/Controllers

(181)
Ubiquiti Networks 1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Ubiquiti Networks 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
Ubiquiti Networks 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
MPN
Toote nr
UDM-SE-EU
W126837547
Vaata alternatiivseid tooteid
Planet Industrial 5G NR Cellular Gateway with 5-Port 10/100/1000T
Planet Industrial 5G NR Cellular Gateway with 5-Port 10/100/1000T
MPN
Toote nr
ICG-2515-NR
W126300298

Piiratud kaup

Vaadake lisatarvikuid
Planet Renewable Energy Management Controller
Planet Renewable Energy Management Controller
MPN
Toote nr
NMS-360
W125832708

Piiratud kaup

Ubiquiti Networks U Fiber loco, (1) GPON Port, Gigabit Ethernet Port, 3.5 W, 5-pack
Ubiquiti Networks GPON, LAN, 2.488 Gbps, 1490 nm/1310 nm, LED Display, 24V Passive PoE
MikroTik QCA9531 650 MHz, 64 MB RAM, 16 MB FLASH, 18 W, 802.3af/at, 802.11b/g/n, 300 Mbit/s, Wi-Fi 4, RS485
Adder 5.3V DC 2.35AMP POWER SUPPLY
Adder Rackmount kit for DDX switch
Planet PLANET 1-port RS232/422/485 Modbus Gateway
Planet 1-port RS232/422/485 Modbus Gateway with 1-Port 100BASE-FX SFP
Lancom Systems LANCOM WLC-30 (EU)
Lancom Systems LANCOM WLC-30 (EU)
MPN
Toote nr
61789
W127029543
Ubiquiti Networks Ethernet, 2x LAN, 2x WAN, 2 GB DDR4, 1U rack
Ubiquiti Networks U Fiber loco, (1) GPON Port, Gigabit Ethernet Port, 3.5 W, 20-pack
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MPN
Toote nr
RBWAPR-2ND&R11E-LR8
W125960644
Teltonika TRB140 Industrial Rugged LTE Gateway
Ubiquiti Networks Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
Ubiquiti Networks Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
MPN
USG
Vaadake alternatiive ja lisatarvikuid
Moxa 10/100/1000BaseT(X), RS-232 (RJ45-type), IP30, 1060 g, 0 - 60°C
Hikvision DS-C10S-VI4T
Hikvision DS-C10S-VI4T
MPN
DS-C10S-VI4T
Adder 1 Year Enhanced Warranty
Adder 1 Year Enhanced Warranty
Adder 1 Year Enhanced Warranty DDX10
Adder 1 Year Enhanced Warranty
Juniper SSG-140-SH - SSG140 Secure Services Gateway, with 512 MB memory, 0 PIM cards, AC power
Juniper SSG-140-SH - SSG140 Secure Services Gateway, with 512 MB memory, 0 PIM cards, AC power
MPN
SSG-140-SH-RFB

Seisund

Taastatud
Vaata alternatiivseid tooteid