Firewalls & Gateways

(702)
Ubiquiti 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
Ubiquiti 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
MPN
Toote nr
UDM-SE-EU
W126837547
Vaata alternatiivseid tooteid
Ubiquiti Powerfully compact UniFi
Ubiquiti Powerfully compact UniFi
MPN
Toote nr
UX-EU
W128792056
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MPN
Toote nr
RBWAPR-2ND&R11E-LR8
W125960644

Piiratud kaup

Ubiquiti UISP Console
Ubiquiti UISP Console
MPN
Toote nr
UISP-CONSOLE-EU
W128208803
Teltonika TRB140 WITH HOUSING INDUSTRIAL RUGGED LTE GATEWAY
Ubiquiti GPON, LAN, 2.488 Gbps, 1490 nm/1310 nm, LED Display, 24V Passive PoE
Teltonika RUT906 WiFi/4G CAT4 Router standard version EU PSU
Teltonika RUT956 WiFi/4G Industrial Ethernet/RS interfaces Cellular Router with EU PSU
Teltonika RUT951 WiFi/4G Industrial Ethernet Cellular Router with EU PSU
Ubiquiti Dream Wall
Ubiquiti Dream Wall
MPN
Toote nr
UDW-EU
W128377757
Teltonika RUT241 (EU) 4G LTE ROUTER with Mediatek processor
Teltonika RUTXR1 ENTERPRISE RACK-MOUNTABLE SFP/LTE ROUTER
Ubiquiti 1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Teltonika RUT260 (EU) WiFi/4G CAT6 Router standard version EU PSU
Zyxel Zyxel USG Flex Firewall, VERSION 2, 10/100/1000,1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB with 1 Yr UTM bundle
Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi Cellular Network Modem/Router
Teltonika RUT360 (EU) LTE CAT6 INDUSTRIAL CELLULAR ROUTER
Ubiquiti Ethernet, 2x LAN, 2x WAN, 2 GB DDR4, 1U rack
Teltonika TRB245 INDUSTRIAL RUGGED LTE GATEWAY
Teltonika TRB245 INDUSTRIAL RUGGED LTE GATEWAY
MPN
Toote nr
TRB245000000
W125727569
Teltonika RUTX09 LTE CAT6 RUGGED ROUTER
TP-Link LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
Huawei Mobile Wifi 3S Wireless Router Single-Band (2.4 Ghz) 4G White
Ubiquiti Cloud Key Enterprise
Ubiquiti Cloud Key Enterprise
MPN
Toote nr
CK-ENTERPRISE
W128445506
Teltonika TRB142 (UK) 4G LTE CAT1 RS232 gateway WITH HOUSING
Cisco Catalyst 9800-L-C Gateway/Controller 10, 100, 1000, 10000 Mbit/S
Zyxel 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, 1G RJ-45, SIM, PoE, 255 x 256 x 58 mm, 1143 g, 280 x 420 x 108 mm, 2818 g
TP-Link 4G LTE, micro USB, SIM, 5V 1A, 94x56.7x19.8 mm
EET EestiBregnerødvej 133 D3460 BirkerødKM number 35239480
Eesti / Eesti