Firewalls & Gateways

(338)
Ubiquiti Networks 1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Ubiquiti Networks 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
Ubiquiti Networks 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
MPN
Toote nr
UDM-SE-EU
W126837547
Vaata alternatiivseid tooteid
Planet Industrial 5G NR Cellular Gateway with 5-Port 10/100/1000T
Planet Industrial 5G NR Cellular Gateway with 5-Port 10/100/1000T
MPN
Toote nr
ICG-2515-NR
W126300298

Piiratud kaup

Vaadake lisatarvikuid
Planet Renewable Energy Management Controller
Planet Renewable Energy Management Controller
MPN
Toote nr
NMS-360
W125832708

Piiratud kaup

Ubiquiti Networks U Fiber loco, (1) GPON Port, Gigabit Ethernet Port, 3.5 W, 5-pack
TP-Link 802.11b/g/n, 300Mbps, 4G LTE, 2000mAh
TP-Link LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
TP-Link LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
Ubiquiti Networks GPON, LAN, 2.488 Gbps, 1490 nm/1310 nm, LED Display, 24V Passive PoE
MikroTik QCA9531 650 MHz, 64 MB RAM, 16 MB FLASH, 18 W, 802.3af/at, 802.11b/g/n, 300 Mbit/s, Wi-Fi 4, RS485
Adder 5.3V DC 2.35AMP POWER SUPPLY
Adder Rackmount kit for DDX switch
Cisco Firepower 1140 NGFW appliance, 4.37 x 26.87 x 43.69 cm
Cisco Firepower 1120 NGFW appliance, 4.37 x 26.87 x 43.69 cm
Planet PLANET 1-port RS232/422/485 Modbus Gateway
Planet 1-port RS232/422/485 Modbus Gateway with 1-Port 100BASE-FX SFP
Lancom Systems LANCOM WLC-30 (EU)
Lancom Systems LANCOM WLC-30 (EU)
MPN
Toote nr
61789
W127029543
Lancom Systems LANCOM Public Spot Option
Lancom Systems LANCOM Public Spot Option
MPN
Toote nr
60642
W127029506
Cisco 8 Fast Ethernet, 2 x PoE, 150 Mbps, 3 VLANs, 1 SSC, 3 x USB 2.0, 512 MB, 128 MB flash, 1.8 kg, DES license, 10 users Bundle
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-60
Lancom Systems LANCOM Rack Mount
Lancom Systems LANCOM Rack Mount
MPN
Toote nr
61501
W126987948