Network Transceiver/SFP/GBIC Modules (1.365)

beta!
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
Varenr.
UF-MM-1G

6 på lager

75+ indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
Varenr.
UF-MM-10G

50+ på lager

50+ indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Tilgængelige alternativer
MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM

1000BASE-LX
Varenr.
MO-C-S31123CDL20

26 på lager

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs
Varenr.
UF-SM-10G

100+ på lager

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
Varenr.
UF-RJ45-1G

8 på lager

50+ indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Tilgængelige alternativer
MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC-SX, 500m MMF

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC-SX, 500m MMF

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, LC, 850nm, 550m, HP Compatible
Varenr.
MO-P-S85123-3CLM

26 på lager

8 indgående lager (2 uger ind på vores lager)

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair
Varenr.
UF-SM-10G-S

24 på lager

Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
Varenr.
GLC-SX-MMD=

9 på lager

6 fjernlager (5 dage ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
Planet Mini GBIC LX Module 20km

Planet Mini GBIC LX Module 20km

SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
Varenr.
MGB-TLX

29 på lager

50+ indgående lager (2 uger ind på vores lager)

MicroOptics SFP MGBLX1 Gigabit Ethernet LX

MicroOptics SFP MGBLX1 Gigabit Ethernet LX

1000base SM 1310nm 10km
Varenr.
MO-L-S31123CXL10

4 på lager

2 indgående lager (2 uger ind på vores lager)

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs
Varenr.
UF-MM-1G-20

1 på lager

6 indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Tilgængelige alternativer
D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

Mini‑GBIC SFP - 1000BaseSX, MMF, 550 m
Varenr.
DIS-S301SX

7 på lager

Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
Varenr.
GLC-SX-MMD

9 på lager

Tilgængelige alternativer
MicroOptics SFP+, 10Gb/s, RJ45,

MicroOptics SFP+, 10Gb/s, RJ45,

SFP+, 10Gb/s, RJ45, 10GBase-T, HP
Varenr.
MO-813874-B21

1 på lager

MicroOptics SFP+, 10GBASE-T, RJ45 30m

MicroOptics SFP+, 10GBASE-T, RJ45 30m

SFP+, RJ45, 30 m, 10GBASE-T
Varenr.
MO-P-ST10G

2 på lager

MicroOptics SFP+ 10G Copper, RJ45,

MicroOptics SFP+ 10G Copper, RJ45,

RJ45, SFP+, 10G, Copper, 30 m
Varenr.
MO-MTB-RJ

3 på lager

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, 2x LC, 1250 Mbps, DC 3.3V, MMF
Varenr.
HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

6 på lager

34 fjernlager (Kontakt os)

Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber

Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber

100 Mbit/s, LC, Multi-Mode, 2km, 1310nm
Varenr.
MFB-FX

22 på lager

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
Varenr.
J9151E

2 på lager

Begrænset vare

Tilgængelige alternativer
Planet Mini GBIC SX Module, DDM

Planet Mini GBIC SX Module, DDM

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX
Varenr.
MGB-SX

50+ på lager

Tilgængelige alternativer
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

1-Port 10GBASE-LR SFP+ Fiber Optic Module, 10km, -40~75 degrees C
Varenr.
MTB-TLR

1 på lager

Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector
Varenr.
GLC-LH-SMD=

10 på lager

1 fjernlager (5 dage ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
Planet Mini GBIC SX Module - up

Planet Mini GBIC SX Module - up

SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module – 2km
Varenr.
MGB-SX2

37 på lager

Planet Mini GBIC LX Module - 20KM,

Planet Mini GBIC LX Module - 20KM,

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 10km
Varenr.
MGB-LX

1 på lager

34 indgående lager (1 dag ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
Planet Single Mode 20KM, 100Mbps

Planet Single Mode 20KM, 100Mbps

100 Mbit/s, LC, Single-Mode, 20km, 1550nm
Varenr.
MFB-TF20

20 på lager

Tilgængelige alternativer
Planet SFP-Port 1000 BASE-T Module

Planet SFP-Port 1000 BASE-T Module

SFP-Port 1000BASE-T Module
Varenr.
MGB-GT

12 på lager

Planet Mini GBIC SX Module (-40

Planet Mini GBIC SX Module (-40

SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550m
Varenr.
MGB-TSX

16 på lager

Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

1-Port 10GBase-LR SFP+ Fiber optical module-10km
Varenr.
MTB-LR

6 på lager

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver
Varenr.
J8177D

5 på lager

Tilgængelige alternativer
MicroOptics SFP MGBSX1 Gigabit SX

MicroOptics SFP MGBSX1 Gigabit SX

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, LC, 850nm, 550m, Linksys/Cisco Compatible
Varenr.
MO-L-S85123-3CLM

5 på lager

4 indgående lager (2 uger ind på vores lager)

Website Feedback