Infrastructure (15.625)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
Varenr.
UAP-AC-PRO

3000+ på lager

3000+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
Varenr.
US-8-60W

400+ på lager

1500+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Varenr.
US-24-250W

100+ på lager

250+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

USW-16-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 60W, (16) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1G SFP, 442.4 x 200 x 43.7 mm
Varenr.
USW-16-POE

75+ på lager

200+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LITE

600+ på lager

1000+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
AmpliFi HD Home Wi-Fi System - EU Ver.

AmpliFi HD Home Wi-Fi System - EU Ver.

AmpliFi HD WiFi System, 1x AmpliFi Rooter, 2x AmpliFi Meshpoints, 26 dBm, 5.25 Gbps, 802.11ac/a/b/g/n
Varenr.
AFI-HD

46 på lager

200+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
Varenr.
UAP-AC-PRO-5

75+ på lager

450+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LR

100+ på lager

1500+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks
Varenr.
UDM-PRO

800+ på lager

16 indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM
Varenr.
UDM

500+ på lager

350+ indgående lager (Kontakt os)

AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edit

AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edit

1 x AmpliFi Router (1.6" (240 x 240, Touch), 1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna (Tri-Polarity), 802.11ac, 410 g) + 2 x AmpliFi MeshPoints (1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna (Tri-Polarity), 802.11ac, 224 g)
Varenr.
AFI-G-EU

33 på lager

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Varenr.
US-16-150W

47 på lager

300+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

US-48-500W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Varenr.
US-48-500W

200+ på lager

100+ indgående lager (Kontakt os)

MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector
Varenr.
POEINJ-30W

75+ på lager

300+ indgående lager (2 uger ind på vores lager)

AmpliFi HD Mesh Point - EU Ver.

AmpliFi HD Mesh Point - EU Ver.

1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna, Tri-Polarity, 802.11ac/n/a/b/g, WPA2-PSK AES/TKIP, Android/iOS compatible
Varenr.
AFI-P-HD

75+ på lager

150+ indgående lager (6 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Varenr.
UCK-G2-PLUS

25 på lager

300+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk
Varenr.
UAP-AC-LR-5

18 på lager

100+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W
Varenr.
USG-PRO-4

50+ på lager

200+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5pk
Varenr.
UAP-AC-LITE-5

22 på lager

250+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
Varenr.
UF-MM-10G

11 på lager

300+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 5-pack

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af, 5 pcs
Varenr.
UAP-NANOHD-5

3 på lager

100+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Cloud Key G2 Rack Mount
Varenr.
CKG2-RM

50+ på lager

250+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

140 Gbps, 48 x RJ-45, 2 x SFP, 2 x SFP+, 56 W DC, 443 x 43 x 286 mm
Varenr.
US-48

100+ på lager

75+ indgående lager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Varenr.
US-24

12 på lager

200+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm
Varenr.
USW-PRO-48-POE

75+ på lager

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Varenr.
USW-PRO-24-POE

50+ på lager

100+ indgående lager (2 dage ind på vores lager)

Lagerinformation
Hikvision DS-3E0106HP-E

Hikvision DS-3E0106HP-E

DS-3E0106HP-E, 1.2 Gbps, 0.893 Mpps, 6x RJ-45, PoE, 48 VDC, 145x25.6x68.45 mm
Varenr.
DS-3E0106HP-E

50+ på lager

1000+ fjernlager (Kontakt os)

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

450/1300 Mbps, 2.4/5 GHz, 183 m, 802.3af PoE, 2 x 10/100/1000 Ethernet, 633 g
Varenr.
UAP-AC-M-PRO

100+ på lager

350+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
AIRTAME Ethernet adapter

AIRTAME Ethernet adapter

Varenr.
AT-ETH

150+ på lager

Tilgængelige alternativer
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs
Varenr.
UF-SM-10G

20 på lager

150+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
Website Feedback