Trådbundet nätverk (6 370)

Planet 4-Port 10/100TX 802.3at POE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch (60W POE Budget, 250m Extend mode, fanless, internal Power Supply)

Planet 4-Port 10/100TX 802.3at POE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch (60W POE Budget, 250m Extend mode, fanless, internal Power Supply)

4-Port 10/100TX 802.3af/at PoE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch (60 Watts)

Artikelnr.
MPN
W125970267
FSD-604HP-SD
Kontakta oss
Visa alternativ
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks

Artikelnr.
MPN
UDM-PRO
UDM-PRO-EU
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm

Artikelnr.
MPN
USW-PRO-48-POE
USW-PRO-48-POE-EU
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex

Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex

5-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support, 1 PoE input and 4 PoE output

Artikelnr.
USW-FLEX
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

5x 10/100/1000, RJ-45, 2.5 W, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, 150 g (EU PSU ONLY)

Artikelnr.
MPN
USW-FLEX-MINI
USW-FLEX-MINI-EU
Kontakta oss
Visa tillbehör
MicroConnect 15.4W 802.3af PoE Injector

MicroConnect 15.4W 802.3af PoE Injector

15.4W, 802.3af, PoE, Injector

Artikelnr.
POEINJ-15W
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair

Artikelnr.
UF-SM-1G-S
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Axis T8120 15W MIDSPAN 1-PORT

Axis T8120 15W MIDSPAN 1-PORT

2 x RJ-45, 10/100/1000 Mbps, 15 W, 450 g

Artikelnr.
5026-202
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks UniFi Switch 6-port 10GiB

Ubiquiti Networks UniFi Switch 6-port 10GiB

4x 2.5/5/10G RJ-45, 2x 1/10 SFP+, 802.3bt PoE++, 40 W, 120 Gbps, 165 x 268.1 x 31.8 mm, 1.3 kg

Artikelnr.
MPN
US-XG-6POE
US-XG-6POE-EU
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m

Artikelnr.
UF-RJ45-1G
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs

Artikelnr.
UF-MM-1G
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Artikelnr.
J9773A
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Artikelnr.
MPN
J9773A-C1
J9773A

Skick

Skadad förpackning
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Axis T8133 30W MIDSPAN

Axis T8133 30W MIDSPAN

PoE+ Midspan, 30W, Gigabit Ethernet, C13

Artikelnr.
5900-292
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A

Artikelnr.
MPN
U-POE-AF
U-POE-AF-EU
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ernitec 8 Ports Gigabit PoE Switch

Ernitec 8 Ports Gigabit PoE Switch

Managed Layer 2, 8 Gigabit RJ45 ports, 2 Gigabit SFP ports, Modes: AI VLAN, AI Extend, AIPoE, AI QOS

Artikelnr.
ELECTRA-T08
Kontakta oss
Visa tillbehör
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE++ Injector

MicroConnect 60W 802.3af/at PoE++ Injector

60W 802.3af/at PoE Injector

Artikelnr.
POEINJ-60W
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps Transceiver Module

Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps Transceiver Module

1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m

Artikelnr.
UF-RJ45-10G
Kontakta oss
Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

EdgeRouter 4, 4-Core 1GHz MIPS64, 1GB DDR3, 4GB eMMC, 8MB SPI NOR, 13W, (3) 10/100/1000 Ethernet Router Ports, (1) 1Gbps SFP Port, (1) RJ45 Serial

Artikelnr.
MPN
ER-4
ER-4-EU
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector

Artikelnr.
POEINJ-30W
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex (3-pack) Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White

Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex (3-pack) Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White

Managed, L2, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 122.5 x 107.1 x 28 mm, White, 3-pack

Artikelnr.
MPN
W126091161
USW-FLEX-3
Kontakta oss
Visa tillbehör
Ubiquiti Networks UniFi Protect HDMI Live View Appliance

Ubiquiti Networks UniFi Protect HDMI Live View Appliance

UniFi Protect ViewPort PoE

Artikelnr.
MPN
W125700335
UFP-VIEWPORT
Kontakta oss
Hikvision DS-3E0310HP-E

Hikvision DS-3E0310HP-E

DS-3E0310HP-E, 1x 10/100 Mbps Hi-PoE, 7x 10/100 Mbps PoE , 2x 10/100/1000 Mbps RJ-45, 5.6 Gbps, 4.166 Mpps, 217.6x27.8x103.35 mm

Artikelnr.
DS-3E0310HP-E
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Axis T8504-R INDUSTRIAL POE SWITCH

Axis T8504-R INDUSTRIAL POE SWITCH

T8504-R, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE)

Artikelnr.
01633-001
Kontakta oss
Visa tillbehör
MicroConnect 95W 802.3af/at PoE Injector

MicroConnect 95W 802.3af/at PoE Injector

95W 802.3af/at PoE Injector, 100-240 V, 50-60 Hz, 55V DC, Maximum 1000 Mbps, 100 m, Black

Artikelnr.
POEINJ-95W
Kontakta oss

Begränsad artikel

Visa alternativ & tillbehör
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini (5-pack) 5-Port Gigabit switch

Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini (5-pack) 5-Port Gigabit switch

Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 5-pack

Artikelnr.
MPN
W126091192
USW-FLEX-MINI-5
Kontakta oss
Visa tillbehör
Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN

Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN

60W, 20 - 60V, DC, black

Artikelnr.
01154-001
Kontakta oss
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

48VDC @ 0.5A, RJ-45

Artikelnr.
MPN
POE-48-24W-G
POE-48-24W-G EU
Kontakta oss
Visa alternativ & tillbehör
Hewlett Packard Enterprise 2530- 24G-Poe+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530- 24G-Poe+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Artikelnr.
J9773A#ABB
Kontakta oss
Visa tillbehör
Hikvision DS-3E0106HP-E

Hikvision DS-3E0106HP-E

DS-3E0106HP-E, 1.2 Gbps, 0.893 Mpps, 6x RJ-45, PoE, 48 VDC, 145x25.6x68.45 mm

Artikelnr.
DS-3E0106HP-E
Kontakta oss
Visa tillbehör