Specjalista ds. okablowania

EET Polska poszukuje specjalisty ds. okablowania, który pomoże rozwijać i napędzać sprzedaż naszego biznesu kablowego.

Twoja codzienna praca i miejsce pracy to jedno z naszych biur w Warszawie lub Gdańsku, ale będziesz miał codzienny kontakt z naszymi klientami w całej Polsce, a także ze wszystkimi kolegami w biurze oraz Product Managerami pracującymi w naszej centrali w Danii.

Twoją główną kwalifikacją do pracy jest wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży kabli oraz to, że dostrzegasz korzyści z inicjowania i przeprowadzania kampanii handlowych w ustrukturyzowany sposób. Potrzebujesz gruntownej wiedzy o kablach, aby pracować zgodnie z naszą koncepcją okablowania (marki prywatne) dla 6 linii biznesowych. Pasjonujesz się dzieleniem się swoją wiedzą o kablach, przekazywaniem przesłania naszej koncepcji oraz oferty okablowania naszemu zespołowi sprzedaży i 1500 klientom w Polsce. Będziesz ich trenerem i przewodnikiem.

Musisz być zmotywowanym, zorganizowanym, silnym graczem zespołowym, który potrafi dawać przykład i nie bać się nawiązywania kontaktu z klientem samodzielnie lub w ścisłym dialogu z zespołem sprzedaży.

Oczekujemy, że:

  • masz gruntowną wiedzę na temat kabli, m.in. zdobyte jako instalator AV lub IT, elektryk, może pracowałeś jako sprzedawca okablowania lub jako przedstawiciel producenta kabli
  • mówisz i piszesz płynnie po angielsku wymagane przy współpracy z naszą centralą w Danii
  • posiadasz umiejętność motywowania i coachingu współpracowników
  • jesteś przyzwyczajonym do pracy w dziale sprzedaży i obsługi klientów na wszystkich poziomach
  • będziesz w stanie zrealizować strategię kablową w ścisłym dialogu z dyrektorem zarządzającym
  • posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym Excel, Word i PowerPoint

Ważne kwalifikacje osobiste:

  • dobrze rozumiesz biznes i rozumiesz koncepcję dobrej sprzedaży
  • bierzesz odpowiedzialność i możesz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • jesteś dumny z rozwiązywania zadań w najlepszy możliwy sposób
  • kierujesz się tworzeniem wartości zarówno dla firmy, jak i klientów
  • rozwijasz się w szybkim tempie i motywują Cię ambitne zadania i cele

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • odpowiedzialność za sprzedaż kabli i realizację budżetu w Polsce
  • edukowanie i szkolenie naszych sprzedawców EET w zakresie kabli
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami razem kolegami z EET lub samotnie
  • odpowiedzialność za ustalanie polityki cenowej kabli w Polsce
  • przygotowywanie, wdrażanie, przeprowadzanie i monitorowanie kampanii kablowych w Salesforce

Oferujemy:

  • ekscytująca praca z wolnością i odpowiedzialnością
  • odpowiedzialnym za jedną z najważniejszych grup produktowych w EET Polska
  • możliwość dołączenia do prężnej organizacji sprzedażowej i szybko rozwijającej się firmy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • pakiet ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego

Jeśli jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, będziesz się cieszył wielką odpowiedzialnością i będziesz dumny z osiągania celów i dawania przykładu.

Jeśli pracujesz na stanowiska Instalatora, Elektryka, Menedżera Produktu, Kierownika ds. Kluczowych Klientów lub Kierownika Kategorii, gdzie pracowałeś z kablami, to jesteś już w połowie drogi.

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Jeśli widzisz siebie w roli naszego nowego specjalisty ds. okablowania, czekamy na Twoje CV tak szybko, jak to możliwe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EET Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Rakietowej 22, 80-298 Gdańsk zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

EET Polskaul. Rakietowa 2280-298 GdanskNumer NIP 5832762734
Polska / Polski