KVM Ekstenderi

(170)
Raritan USB CIM virtual media (BIOS)
Raritan USB CIM virtual media (BIOS)

Dual USB CIM

Predmet broj.
D2CIM-DVUSB
Pogledajte alternative i dodatke
Aten CE250A KVM Extender
Aten CE250A KVM Extender

PS/2 VGA KVM Extender (150m)

Predmet broj.
CE250A-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Aten USB DisplayPort Dual View HDBaseT™ 2.0 KVM Extender (1920 x 1080 up to 100m, Long Reach mode 1280 x
Aten USB DisplayPort Dual View HDBaseT™ 2.0 KVM Extender (1920 x 1080 up to 100m, Long Reach mode 1280 x

USB DisplayPort Dual View HDBaseT™ 2.0 KVM Extender (4K@100m for Single View)

Predmet broj.
MPN
W126262119
CE924-AT-G
Vivolink USB 4-Port Extender kit via Ethernet Cable
Vivolink USB 4-Port Extender kit via Ethernet Cable

Dizajnirano za ProAV

USB 4-Port Extender kit via Ethernet Cable

Predmet broj.
MPN
W126160937
VLUSBEXT50
Raritan USB CIM Virtual media
Raritan USB CIM Virtual media

Computer Interface Module

Predmet broj.
D2CIM-VUSB
Pogledajte alternative i dodatke
Aten 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender
Aten 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender

4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender (up to 50m)

Predmet broj.
UCE3250-AT-G
Aten USB HDMI HDBaseT 2.0 KVM
Aten USB HDMI HDBaseT 2.0 KVM

USB HDMI HDBaseT 2.0 KVM Extender (4K@100 m)

Predmet broj.
CE820-AT-G
Black Box CATX EXTENDER DISPLAY PORT ++ W/USB 20
Black Box CATX EXTENDER DISPLAY PORT ++ W/USB 20

Single/Dual-Head DisplayPort KVM Extender over CATx, USB 2.0, 3.5mm audio, RJ-45, 2.5mm DC, 0 - 40ºC, Windows, MAC, Sun, Linux/Unix, 100 - 240V AC, 50/60Hz, 650g, Black

Predmet broj.
ACU5800A
Pogledajte dodatke
Aten KVM over IP Extender Kit
Aten KVM over IP Extender Kit

3840x2160 30Hz, USB, HDMI, DB-9, 3.5mm, RJ-45, SFP, DC

Predmet broj.
KE8950-AX-G
Vivolink HDBaseT KVM Extender
Vivolink HDBaseT KVM Extender

Dizajnirano za ProAV

Vivolink HDBaseT KVM Extender

Predmet broj.
VL120021
Pogledajte alternative i dodatke
Aten USB DVI-I Single Display
Aten USB DVI-I Single Display

KVM Over IP Extender - Pair

Predmet broj.
KE6900-AX-G
Aten USB Extender, <lt/>60m
Aten USB Extender, <lt/>60m

USB 1.1 Over Cat5e/6 Extender (60m)

Predmet broj.
UCE60-AT
Pogledajte alternative i dodatke
Aten Mini USB KVM Extender
Aten Mini USB KVM Extender

MINI USB VGA KVM Extender (100m)

Predmet broj.
CE100-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Aten USB KVM Ext Max 1280 x 1024
Aten USB KVM Ext Max 1280 x 1024

USB VGA Cat 5 KVM Extender (1280 x 1024@150m)

Predmet broj.
CE700A-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Aten USB KVM Extender, Dual Console
Aten USB KVM Extender, Dual Console

USB VGA KVM Extender with Audio, RS-232 and Deskew (300m)

Predmet broj.
CE770-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Aten DVI KVM Extender, Single Link
Aten DVI KVM Extender, Single Link

USB DVI KVM Extender with Audio and RS-232 (60m)

Predmet broj.
CE600-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Aten PS2 KVM Extender 300M
Aten PS2 KVM Extender 300M

+ Deskew, Audio, RS232 1920 x 1200@60Hz(150m), 1280 x 1024@60Hz(300m),

Predmet broj.
CE370-AT-G
Pogledajte alternative i dodatke
Adder XD150FX Dual-Link DVI/USB
Adder XD150FX Dual-Link DVI/USB

XD150FX-SM, Multi mode pair, RJ-45, DVI-D, USB, 3.5mm, SFP, 169x31x120 mm

Predmet broj.
XD150FX-MM-UK
Aten USB DisplayPort
Aten USB DisplayPort

USB DisplayPort HDBaseT 2.0 KVM Extender (4K@100 m)

Predmet broj.
CE920-AT-G
Adder Infinity Single TRANSMITTER.
Adder Infinity Single TRANSMITTER.

Infinity 1002, Transmitter, 1920x1200@ 60Hz, DVI-D, 3.5mm, RS-232, USB, SFP, 1U, 198x44x150 mm

Predmet broj.
ALIF1002T-UK
Adder Full HD 1920x1080 digital
Adder Full HD 1920x1080 digital

1600x1200, VGA, RJ-45, 100-240V AC, 98x95x25 mm

Predmet broj.
ALAV100T
TrendNET DVI KVM Extension Kit with Aud
TrendNET DVI KVM Extension Kit with Aud

DVI KVM Extension Kit with Audio Support

Predmet broj.
TK-DEX5
Atlona Omnistream USB to IP Adapter
Atlona Omnistream USB to IP Adapter

for Host Device

Predmet broj.
AT-OMNI-311
Pogledajte dodatke
Aten FHD DVI-I KVM over IP Transmitter with Internet Access
Aten FHD DVI-I KVM over IP Transmitter with Internet Access

DVI-I Single Display KVM over IP Transmitter with Internet Access

Predmet broj.
MPN
W125871624
KE6900AIT-AX-G
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP

2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP

Predmet broj.
MPN
W125663829
KE6920R-AX-G
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP

2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP

Predmet broj.
MPN
W125663830
KE6920T-AX-G
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP & PoE
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP & PoE

2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Receiver with Dual SFP & PoE

Predmet broj.
MPN
W125663831
KE6922R-AX
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP & PoE
Aten 2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP & PoE

2K DVI-D Dual-Link KVM over IP Transmitter with Dual SFP & PoE

Predmet broj.
MPN
W125663832
KE6922T-AX
Aten 2K DVI-D dual-link KVM over IP Receiver
Aten 2K DVI-D dual-link KVM over IP Receiver

2K DVI-D dual-link KVM over IP Receiver

Predmet broj.
MPN
W125603301
KE6912R-AX
Aten 2K DVI-D dual-link KVM over IP Transmitt
Aten 2K DVI-D dual-link KVM over IP Transmitt

2K DVI-D dual-link KVM over IP Transmitt

Predmet broj.
MPN
W125603302
KE6912T-AX