Kuituadapterit (26)

beta!
MicroConnect Patch Panel Fiber SC 24 Ports

MicroConnect Patch Panel Fiber SC 24 Ports

Patch Panel Fiber SC 24 Ports ((including 24 pcs of SC simplex adaptors)
Tuotenro
MPN
W125763363
PPF-003

varastossa

Ubiquiti Networks airFiber 11FX, High Band

Ubiquiti Networks airFiber 11FX, High Band

Low 10.940 – 11.200 GHz, high 11.440 – 11.700 GHz
Tuotenro
AF-11-DUP-H

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

MicroConnect LC adapter MM Quad Beige

MicroConnect LC adapter MM Quad Beige

LC adapter MM Quad Beige
Tuotenro
FIBLCMA

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

MicroConnect LC adapter MM Duplex OM3

MicroConnect LC adapter MM Duplex OM3

FIBLCADA, LC adapter, M/M
Tuotenro
FIBLCADA

varastossa

MicroConnect SC simplex 12 port fixed type

MicroConnect SC simplex 12 port fixed type

SC simplex 12 port fixed type
Tuotenro
FIBPANEL12

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

Snap-in Fiber Keystone w / ST Multimode Smplex Adapter
Tuotenro
FIBSTMKEY

varastossa

MicroConnect Adapter SC-SC Duplex

MicroConnect Adapter SC-SC Duplex

FISCSCSM, SC to SC, Duplex
Tuotenro
FISCSCSM

varastossa

MicroConnect Adapter ST-ST Simplex Multimod

MicroConnect Adapter ST-ST Simplex Multimod

2 x ST, Simplex Multimode
Tuotenro
FISTST

varastossa

PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC

PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC

LC-LC, 50µ/125µ, OM4, Black/Grey, 2 connectors
Tuotenro
MPN
W125824961
C36MMAOM411X1E

tulossa varastoon

MicroConnect LC Connector

MicroConnect LC Connector

LC Connector
Tuotenro
FIBLCSD

tulossa varastoon

MicroConnect Adapter SC/PC SM Simplex

MicroConnect Adapter SC/PC SM Simplex

Adapter SC/PC SM Simplex
Tuotenro
FIBSCSA

tulossa varastoon

MikroTik CWDM MUX/DEMUX module

MikroTik CWDM MUX/DEMUX module

CWDM MUX/DEMUX 8-port unit
Tuotenro
CWDM-MUX8A

tulossa varastoon

Lenovo DCG ThinkSystem

Lenovo DCG ThinkSystem

ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
Tuotenro
7ZT7A00521

tulossa varastoon

MicroConnect SC-ST adapter Metal

MicroConnect SC-ST adapter Metal

SC-ST Adapter, Metal
Tuotenro
FIBSCSTADA

tulossa varastoon

Digitus LC / LC Duplex Coupler beige

Digitus LC / LC Duplex Coupler beige

LC / LC Coupler, Multimode
Tuotenro
DN-96008-1

tulossa varastoon

MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

Snap-in Fiber Keystone with SC/APC
Tuotenro
FIBSCAPCKEY

tulossa varastoon

Ubiquiti Networks airFiber 11FX, Low Band

Ubiquiti Networks airFiber 11FX, Low Band

Low 10.700 – 10.955 GHz, high 11.200 – 11.445 GHz
Tuotenro
AF-11-DUP-L

tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

MicroConnect Fiber Checker Adapter for

MicroConnect Fiber Checker Adapter for

Fiber Checker Adapter for LC, MU, F3000
Tuotenro
FIB-CHECKER-ADAPT

tulossa varastoon

MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

MicroConnect Snap-in Fiber Keystone with

Snap-in Fiber Keystone w/ ST single mode simplex adapter
Tuotenro
FIBSTKEY

tulossa varastoon

MicroOptics Fibre module for T8604 Mini-

MicroOptics Fibre module for T8604 Mini-

Gebic Fiber Adaptor for FC to LC Connector
Tuotenro
MO-FAD-LCFC

tulossa varastoon

Digitus FO coupler, duplex, LC to LC, SM, color blue, OS2 ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws

Digitus FO coupler, duplex, LC to LC, SM, color blue, OS2 ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws

LC / LC Coupler, Singlemode
Tuotenro
DN-96007-1

tulossa varastoon

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC Singlemode Duplex Adapter

MicroConnect LC Singlemode Duplex Adapter

LC Singlemode Duplex Adapter
Tuotenro
FIBLCSM

tulossa varastoon

Digitus Fiber Optic Sliding Splice

Digitus Fiber Optic Sliding Splice

Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x E2000 (APC), Diamond
Tuotenro
DN-96341/9

tulossa varastoon

Digitus Wall Outlet Kit (FTTH) with

Digitus Wall Outlet Kit (FTTH) with

2 x LC Duplex 15 m 4 Fiber OS2 cable in a Box, assembled 80x80 mm Wall outlett white
Tuotenro
DN-K931087D

tulossa varastoon

MicroConnect Patch Panel Fiber LC 24 Ports

MicroConnect Patch Panel Fiber LC 24 Ports

Patch Panel Fiber LC 24 Ports (including 24 pcs of LC simplex adaptors )
Tuotenro
MPN
W125763349
PPF-002

tulossa varastoon

Uusi tuote
Digitus Fib Opt Slid Splice B 1U Equ 6x SC Duplex. incl. M 25 Screw splice cassette

Digitus Fib Opt Slid Splice B 1U Equ 6x SC Duplex. incl. M 25 Screw splice cassette

Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM2
Tuotenro
DN-96320

tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)