Valokuitukaapelit (398)

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m OM4

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m OM4

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 3m

Tuotenro
FIB422003P
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OM4

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OM4

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 5m

Tuotenro
FIB422005P
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15m OM3 FLAT

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15m OM3 FLAT

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 15m

Tuotenro
FIB442015-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 30m OM3

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 30m OM3

Optical Fibre FLAT Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM3 (Aqua Blue), 30m

Tuotenro
FIB222030-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM3 (Aqua Blue), 3m

Tuotenro
FIB223003
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m

Tuotenro
FIB440403P
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m

Tuotenro
FIB440401P
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m OS2

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 0.5m

Tuotenro
FIB2210005
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

Singlemode, LSZH, 12 Fibers, Polarity A, Polishing : APC, Yellow

Tuotenro
FIB998010MTP-A
Ota meihin yhteyttä
Ubiquiti Networks UFiber PatchCord UPC/APC

Ubiquiti Networks UFiber PatchCord UPC/APC

SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length

Tuotenro
UF-SM-PATCH-UPC-APC
Ota meihin yhteyttä
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:32

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:32

(1) SC/APC / (32 SC/APC, 1260-1650 nm, 4.08 m

Tuotenro
UF-SPLITTER-32
Ota meihin yhteyttä
Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Premier Flex LC/LC, 5m

Tuotenro
BK840A-RFB

Hyvä kunto

Kunnostettu
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 5m

Tuotenro
FIB223005
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

Tuotenro
FIB8810005
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

Tuotenro
FIB8410005
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m

Tuotenro
FIB442010-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m  OM3

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m OM3

Optical Fibre FLAT Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 10m

Tuotenro
FIB222010-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 30m OM3 FLAT

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 30m OM3 FLAT

Optical Fibre FLAT Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 30m

Tuotenro
FIB422030-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OM3 FLAT

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OM3 FLAT

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 30m

Tuotenro
FIB442030-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m OM3 FLAT

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m OM3 FLAT

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 20m

Tuotenro
FIB442020-FLAT
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OS2 FLAT

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OS2 FLAT

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 30m

Tuotenro
FIB441030-FLAT
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m

Tuotenro
PTFM12O3-3-456F
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5m OS2

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-FC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 5m

Tuotenro
FIB462005
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 1.5m OM2

MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 1.5m OM2

Optical Fibre Pigtail Cable, LC connector, Multimode Simplex Connector, 0.9mm, LSZH, OM2 (Orange) 1.5m

Tuotenro
FIBLCM2PIG
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

Katso tarvikkeita
MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 3m OM1

MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 3m OM1

Optical Fibre Pigtail Cable, LC connector, Multimode Simplex Connector, 0.9mm, LSZH, OM1 (Orange) 3m

Tuotenro
FIBLCMPIG3
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 2m OM1

MicroConnect Fibre LC/UPC Pigtail 2m OM1

Optical Fibre Pigtail Cable, LC connector, Multimode Simplex Connector, 0.9mm, LSZH, OM1 (Orange) 2m

Tuotenro
FIBLCMPIG2
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect Fibre SC/UPC Pigtail 2m OS2

MicroConnect Fibre SC/UPC Pigtail 2m OS2

Optical Fibre Pigtail Cable, SC connector, Singlemode Simplex Connector, 0.9mm, LSZH, OS2 (Yellow) 2m

Tuotenro
FIBSCPIG2
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 3m

Tuotenro
FIB551003
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MicroConnect Fibre SC/UPC Pigtail 5m OS2

MicroConnect Fibre SC/UPC Pigtail 5m OS2

Optical Fibre Pigtail Cable, SC connector, Singlemode Simplex Connector, 0.9mm, LSZH, OS2 (Yellow) 5m

Tuotenro
FIBSCPIG5
Ota meihin yhteyttä

Tuotetta rajoitetusti

Katso tarvikkeita
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m

Tuotenro
FIB551005
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita