Kiinteä verkko

(6 371)
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks

Tuotenro
MPN
UDM-PRO
UDM-PRO-EU
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2
Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm

Tuotenro
MPN
USW-PRO-24-POE
USW-PRO-24-POE-EU
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ernitec 1 ch 30W Gigabit POE injector
Ernitec 1 ch 30W Gigabit POE injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector

Tuotenro
ELECTRA-P2-30W
Katso vaihtoehtoja
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm

Tuotenro
MPN
USW-PRO-48-POE
USW-PRO-48-POE-EU
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Planet Layer 3 16-Port 100/1000X
Planet Layer 3 16-Port 100/1000X

Layer 3 16-Port 100/1000X SFP + 8-Port Gigabit TP/SFP + 4-Port 10G SFP+ Stackable Managed Switch (100~240V AC, 12V DC)

Tuotenro
SGS-6341-16S8C4XR
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex

5-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support, 1 PoE input and 4 PoE output

Tuotenro
USW-FLEX
Katso tarvikkeita
Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN
Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN

60W, 20 - 60V, DC, black

Tuotenro
01154-001
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE++ Injector
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE++ Injector

60W 802.3af/at PoE Injector

Tuotenro
POEINJ-60W
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)
Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

5x 10/100/1000, RJ-45, 2.5 W, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, 150 g<br>(EU PSU ONLY)

Tuotenro
MPN
USW-FLEX-MINI
USW-FLEX-MINI-EU
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A

Tuotenro
MPN
U-POE-AF
U-POE-AF-EU
Katso tarvikkeita
Hikvision DS-3E0106HP-E
Hikvision DS-3E0106HP-E

100 Mbps

Tuotenro
DS-3E0106HP-E
Katso tarvikkeita
TrendNET Gigabit PoE+ Injector
TrendNET Gigabit PoE+ Injector

PoE+ Gigabit Injector, IEEE 802.3at/802.3af, 10/100/1000Mbps, 100m

Tuotenro
TPE-115GI
Katso vaihtoehtoja
Planet IP40 Industrial L2+/L4 4-Port
Planet IP40 Industrial L2+/L4 4-Port

L2+ Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Ethernet Switch

Tuotenro
IGS-5225-4P2S
Katso tarvikkeita
Hikvision 60W POE INJECTOR EU
Hikvision 60W POE INJECTOR EU

1 RJ45 interface,1000M EU plug

Tuotenro
60W POE INJECTOR EU
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Planet IP30, Industrial 802.3at
Planet IP30, Industrial 802.3at

Industrial IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Injector (Mid-span)

Tuotenro
IPOE-162
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks Managed Layer 3 switch with (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APs, (12) Gigabit RJ45 ports with PoE+, and (2) 10G SFP+ ports
Ubiquiti Networks Managed Layer 3 switch with (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APs, (12) Gigabit RJ45 ports with PoE+, and (2) 10G SFP+ ports

1.3", 12 ) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports, 12 2.5GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports, 10G SFP+ ports, USP RPS DC input, 400W total PoE supply

Tuotenro
MPN
W126153819
USW-ENTERPRISE-24-POE-EU
MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector
MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector

Tuotenro
POEINJ-30W
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Planet L2+/L4 48-Port 10/100/1000T
Planet L2+/L4 48-Port 10/100/1000T

L3 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch with System Redundant Power (720W)

Tuotenro
GS-5220-48PL4XR
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair

Tuotenro
UF-SM-1G-S
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs

Tuotenro
UF-MM-1G
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks PoE Injector, 50V,
Ubiquiti Networks PoE Injector, 50V,

Power over Ethernet Adapters, 50VDC, 1.2A, Gigabit LAN Port

Tuotenro
MPN
POE-50-60W
POE-50-60W(EU)
Katso tarvikkeita
Hikvision DS-3E0105P-E(B)
Hikvision DS-3E0105P-E(B)

1 uplink port, PoE power 58W L2 Unmanaged, 4 100M PoE port, 1 100M uplink port, 802.3af/at, PoE budget 58W

Tuotenro
DS-3E0105P-E(B)
Ubiquiti Networks UniFi Aggregation Switch is a managed Layer 2 switch with eight 10G SFP+ ports.
Ubiquiti Networks UniFi Aggregation Switch is a managed Layer 2 switch with eight 10G SFP+ ports.

(8) 10G SFP+ Ports, 160 Gbps switching capacity, 1U, 442.4 x 120 x 43.7 mm

Tuotenro
MPN
W125916184
USW-AGGREGATION-EU
Katso tarvikkeita
Hikvision DS-3E0310HP-E
Hikvision DS-3E0310HP-E

8-port

Tuotenro
DS-3E0310HP-E
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
MicroConnect 15.4W 802.3af PoE Injector
MicroConnect 15.4W 802.3af PoE Injector

15.4W, 802.3af, PoE, Injector

Tuotenro
POEINJ-15W
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps Transceiver Module
Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps Transceiver Module

1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m

Tuotenro
UF-RJ45-10G
Planet Mini GBIC SX Module, DDM
Planet Mini GBIC SX Module, DDM

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX

Tuotenro
MGB-SX
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks 6-Port EdgeRouter with PoE
Ubiquiti Networks 6-Port EdgeRouter with PoE

6x Gigabit LAN (5x PoE), SFP Gigabit, USB 3.0, Quad-Core 1GHz, 1GB DDR3, 4GB eMMC, 24V PoE

Tuotenro
MPN
ER-6P
ER-6P-EU
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Tuotenro
J9773A
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

48VDC @ 0.5A, RJ-45

Tuotenro
MPN
POE-48-24W-G
POE-48-24W-G EU
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita