Mediamuuntimet (853)

beta!
Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Bridge
Tuotenro
VC-231G

8 varastossa

7 tulossa varastoon (1 päivä varastoon)

Planet 100/100 Mbps Ethernet to

Planet 100/100 Mbps Ethernet to

Ethernet over VDSL2 Converter, 1 x RJ-45, 1 x RJ-11
Tuotenro
VC-231

17 varastossa

Planet Web/SNMP Man 10/100/1000Base-T

Planet Web/SNMP Man 10/100/1000Base-T

10/100/1000Base-T to mini-GBIC Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depend on SFP module
Tuotenro
GT-905A

20 varastossa

Planet 10/100/1000Base-T to miniGBIC

Planet 10/100/1000Base-T to miniGBIC

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX Gigabit Media Converter, SFP
Tuotenro
GT-805A

9 varastossa

19 tulossa varastoon (1 päivä varastoon)

Planet 1000Base-T to 1000Bse-LX

Planet 1000Base-T to 1000Bse-LX

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter
Tuotenro
GT-802S

9 varastossa

7 tulossa varastoon (1 päivä varastoon)

Veracity TIMENET Pro, POE-powered NTP

Veracity TIMENET Pro, POE-powered NTP

Tuotenro
VTN-TN-PRO

3 varastossa

12 etävarasto (1-2 viikkoa varastoon)

TP-Link Fibre RJ45 to 1Gbit MM SC,550m

TP-Link Fibre RJ45 to 1Gbit MM SC,550m

Gigabit, Multi-Mode, 850nm, 550m
Tuotenro
MC200CM

1 varastossa

16 etävarasto (6 päivää varastoon)

Varastotieto
Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Allied Telesis 100TX RJ-45 TO 100FX SC FETH

Allied Telesis 100TX RJ-45 TO 100FX SC FETH

100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UK power cord
Tuotenro
AT-MC102XL-60

9 varastossa

MicroConnect CAT 5/5e/6 / USB 2.0 Converter

MicroConnect CAT 5/5e/6 / USB 2.0 Converter

CAT 5/5e/6 / USB 2.0 Converter
Tuotenro
USBEXT100M

2 viikkoa varastoon

Planet 1-Port 10/100/1000Base-T

Planet 1-Port 10/100/1000Base-T

10/100/1000Base-T, 1 x RJ-45, 2 x SFP, 1000Base-X, MM, 6Gbps
Tuotenro
GT-1205A

6 varastossa

Planet 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper

Planet 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper

10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media Converter
Tuotenro
XT-705A

8 varastossa

Planet IEEE802.3af/at PoE 10/100/1000

Planet IEEE802.3af/at PoE 10/100/1000

1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T, SFP, 802.3at PoE, 120km Max
Tuotenro
GTP-805A

75+ varastossa

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Planet 10/100/1000Base-T to WDM

Planet 10/100/1000Base-T to WDM

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1550nm-15km
Tuotenro
GST-806B15

1 varastossa

Planet IP30 Industrial 10/100/1000BAS

Planet IP30 Industrial 10/100/1000BAS

Tuotenro
IGTP-802TS

1 varastossa

Planet IP30 Industrial 10/100/1000T

Planet IP30 Industrial 10/100/1000T

10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X, SFP, 4Gbps
Tuotenro
IGT-805AT

8 varastossa

Planet 10/100/1000Base-T to WDM

Planet 10/100/1000Base-T to WDM

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km
Tuotenro
GT-806B15

1 varastossa

Tuotetta rajoitetusti

Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC)

Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC)

10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter, 15km
Tuotenro
FT-802S15

1 varastossa

1 tulossa varastoon (1-2 viikkoa varastoon)

Varastotieto
Ubiquiti Networks FiberPOE, G2

Ubiquiti Networks FiberPOE, G2

Tuotenro
F-POE-G2

100+ varastossa

MikroTik Gigabit Media Converter w. SFP

MikroTik Gigabit Media Converter w. SFP

FTC, 10/100/1000 Mbit Ethernet, SFP, PoE, 12 - 57 V
Tuotenro
RBFTC11

7 varastossa

Planet 1000Base-T to 1000Base-SX SC

Planet 1000Base-T to 1000Base-SX SC

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter
Tuotenro
GT-802

15 varastossa

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Veracity HIGHWIRE Powerstar Base4

Veracity HIGHWIRE Powerstar Base4

Tuotenro
VHW-HWPS-B4

1 varastossa

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Veracity HIGHWIRE POWERSTAR

Veracity HIGHWIRE POWERSTAR

Fast Ethernet and POE over coax converter
Tuotenro
VHW-HWPS-C

17 varastossa

850+ etävarasto (1-2 viikkoa varastoon)

Veracity HIGHWIRE Longstar camera, with

Veracity HIGHWIRE Longstar camera, with

Tuotenro
VLS-1P-CC

1 varastossa

100+ etävarasto (1-2 viikkoa varastoon)

Allied Telesis 100BTX TO 100BFX/SC MM 2KM

Allied Telesis 100BTX TO 100BFX/SC MM 2KM

100TX to 100FX (SC) standalone media converter
Tuotenro
AT-MC102XL-20

9 varastossa

Veracity Highwire Ethernet over coax

Veracity Highwire Ethernet over coax

Ethernet over coax converter
Tuotenro
VHW-HW

13 varastossa

1000+ etävarasto (1-2 viikkoa varastoon)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Hewlett Packard Enterprise Procurve Gigabit miniGBIC

Hewlett Packard Enterprise Procurve Gigabit miniGBIC

X121, 2x RJ45, 1Gb/s, White
Tuotenro
J4858C-RFB

Kunto

Kunnostettu

50+ varastossa

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Veracity Modular 4 way power

Veracity Modular 4 way power

Tuotenro
RMPSU-4W

1 varastossa

250+ etävarasto (1-2 viikkoa varastoon)

ComNet Dual Media Converter, 100Mbps/

ComNet Dual Media Converter, 100Mbps/

Tuotenro
CNMC2SFP

6 varastossa

Tuotetta rajoitetusti

Moxa MEDIA CONVERTER 10/100MTx -<gt/> 1

Moxa MEDIA CONVERTER 10/100MTx -<gt/> 1

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC fiber connector, -10 to 60°C operating temperature
Tuotenro
MPN
45447M
IMC-21A-M-SC

2 varastossa

9 etävarasto (6 päivää varastoon)

Moxa SFP GIGABIT MODUL FOR MOXA, MU

Moxa SFP GIGABIT MODUL FOR MOXA, MU

SFP-1GSXLC, 850nm, 1000Mb/s, 0 - 60°C, 0.5km
Tuotenro
MPN
41581M
SFP-1GSXLC

1 varastossa

14 etävarasto (6 päivää varastoon)

Website Feedback