Skaalaimet ja muuntimet (1 047)

Atlona 42 Matrix Switcher w/USB + RX

Atlona 42 Matrix Switcher w/USB + RX

HDMI,DP and USB-C input 4K/UHD capability @ 60 Hz with 4:4:4

Tuotenro
AT-OME-MS42-KIT
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Atlona 42 Matrix Switcher with USB

Atlona 42 Matrix Switcher with USB

HDMI,DP and USB-C input 4K/UHD capability @ 60 Hz with 4:4:4

Tuotenro
AT-OME-MS42
Ota meihin yhteyttä
Veracity HIGHWIRE Powerstar

Veracity HIGHWIRE Powerstar

Highwire Base Unit, 1.5W, 100Base-T Ethernet, Blue

Tuotenro
VHW-HWPS-B
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Veracity HIGHWIRE POWERSTAR

Veracity HIGHWIRE POWERSTAR

Fast Ethernet and POE over coax converter

Tuotenro
VHW-HWPS-C
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Sandberg HDMI Capture Link to USB

Sandberg HDMI Capture Link to USB

HDMI Capture Link to USB

Tuotenro
134-19
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Bridge

Tuotenro
VC-231G
Ota meihin yhteyttä
Planet 1-port 10/100/1000T Ethernet

Planet 1-port 10/100/1000T Ethernet

1-Port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter

Tuotenro
VC-232G
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Vivolink 4K 6x1 Presentation Switcher

Vivolink 4K 6x1 Presentation Switcher

Suunniteltu ProAV:lle

Vivolink 4K 6x1 Presentation Switcher

Tuotenro
VLSC262
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
D-Link 10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter with -40 to 70 °C operating range

D-Link 10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter with -40 to 70 °C operating range

10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media, 4 Gbps, IEEE 802.3, Auto-MDI/MDIX

Tuotenro
MPN
W125644885
DIS-M100G-SW
Ota meihin yhteyttä
Planet GT-905A network media converter 2000 Mbit/s Black EU

Planet GT-905A network media converter 2000 Mbit/s Black EU

10/100/1000Base-T to mini-GBIC Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depend on SFP module

Tuotenro
GT-905A
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect USB-C to HDMI Slim, Black

MicroConnect USB-C to HDMI Slim, Black

USB-C to HDMI adapter, Slim Design, 0.15m, Black

Tuotenro
USB3.1CHDMI-S
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Vivolink 4K Presentation HDMI and USB-C to HDMI+USB3.0

Vivolink 4K Presentation HDMI and USB-C to HDMI+USB3.0

Suunniteltu ProAV:lle

4K 2x1 Meeting Room HUB + Switcher w/soft Codec & CEC

Tuotenro
VLHUB121-MME
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
MicroConnect HDMI Video Capture Card (USB 2.0)

MicroConnect HDMI Video Capture Card (USB 2.0)

HDMI Video Capture (USB 2.0)

Tuotenro
MPN
W125744389
MC-GEN-CH
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
HP USB-C TO HDMI 2.0 ADAPTER

HP USB-C TO HDMI 2.0 ADAPTER

Pavilion USB-C to HDMI 2.0 Adapter

Tuotenro
2PC54AA
Ota meihin yhteyttä
Planet IEEE802.3af PoE 10/100Base-TX

Planet IEEE802.3af PoE 10/100Base-TX

FTP-802 - 10/100Base-TX(FX), SC/MM, 2km

Tuotenro
FTP-802
Ota meihin yhteyttä
HP USB-C to HDMI 2.0 Adapter

HP USB-C to HDMI 2.0 Adapter

HP USB-C to HDMI 2.0, Black

Tuotenro
1WC36AA
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Veracity HIGHWIRE Longstar Lite

Veracity HIGHWIRE Longstar Lite

Long-range Ethernet over coax single channel

Tuotenro
VLS-1N-LC
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
MikroTik Gigabit Media Converter w. SFP

MikroTik Gigabit Media Converter w. SFP

FTC, 10/100/1000 Mbit Ethernet, SFP, PoE, 12 - 57 V

Tuotenro
RBFTC11
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Allied Telesis 100BTX TO 100BFX/SC MM 2KM

Allied Telesis 100BTX TO 100BFX/SC MM 2KM

100TX to 100FX (SC) standalone media converter

Tuotenro
AT-MC102XL-20
Ota meihin yhteyttä
Lenovo ThinkPad USB3.0 to DP Adapter

Lenovo ThinkPad USB3.0 to DP Adapter

Lenovo USB to DP Adapter

Tuotenro
4X90J31021
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect USB-C to HDMI, White

MicroConnect USB-C to HDMI, White

USB-C to HDMI adapter, 0.15m, White

Tuotenro
USB3.1CHDMIW
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Veracity Highwire Ethernet over coax

Veracity Highwire Ethernet over coax

Ethernet over coax converter

Tuotenro
VHW-HW
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Axis T8604 MEDIA CONVERTER SWITCH

Axis T8604 MEDIA CONVERTER SWITCH

2 x SFP, 2 x RJ-45, 284 g, White

Tuotenro
5027-041
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
MicroConnect USB2.0 to Ethernet, Black

MicroConnect USB2.0 to Ethernet, Black

USB2.0 to Ethernet Adapter

Tuotenro
USBETHB
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Sandberg USB to Serial Link (133-08C)

Sandberg USB to Serial Link (133-08C)

USB to Serial Link (9-pin)

Tuotenro
133-08
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC

Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC

Gigabit SX Mini-GBIC SFP

Tuotenro
MGBSX1
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
TP-Link Fibre RJ45 to 1Gbit SM SC,15km

TP-Link Fibre RJ45 to 1Gbit SM SC,15km

1000Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 15000 m

Tuotenro
MC210CS
Ota meihin yhteyttä
Katso vaihtoehtoja
Sandberg HDMI Capture Link to USB-C

Sandberg HDMI Capture Link to USB-C

HDMI Capture Link to USB-C

Tuotenro
136-36
Ota meihin yhteyttä
Barox Media-conv. DIN-rail, extended temp.

Barox Media-conv. DIN-rail, extended temp.

Industrial media converter 10/100/1000BaseTX to SFP with PoE++

Tuotenro
PC-HPMC101-GE
Ota meihin yhteyttä
MicroConnect Magnetic USB-C Adapter 90°

MicroConnect Magnetic USB-C Adapter 90°

Magnetic USB-C Adapter 90°

Tuotenro
MPN
W125917701
USB3.1CCMF-MAGNETIC
Ota meihin yhteyttä