Fibre Optic Cables (1.350)

beta!
Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 0.5 meter

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 0.5 meter

UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 0.5m
Varenr.
UOC-0.5

38 på lager

100+ indgående lager (2 dage ind på vores lager)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m
Varenr.
FIB440401P

100+ på lager

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 2 meter

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 2 meter

UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 2m
Varenr.
UOC-2

2 på lager

100+ indgående lager (4 uger ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m
Varenr.
FIB440403P

150+ på lager

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 3 meter

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 3 meter

UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 3m
Varenr.
UOC-3

8 på lager

Begrænset vare

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 10m
Varenr.
FIB441010

50+ på lager

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 1 meter

Ubiquiti Networks UniFi ODN Cable, 1 meter

UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m
Varenr.
UOC-1

50+ på lager

100+ indgående lager (Kontakt os)

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 3m
Varenr.
FIB441003

50+ på lager

50+ indgående lager (2 uger ind på vores lager)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 2m
Varenr.
FIB440402P

100+ på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 2m
Varenr.
FIB422002P

50+ på lager

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m 9/125 OS2

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m
Varenr.
FIB841001

25 på lager

Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable

Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable

SFP28/SFP28, 25Gbps, 30AWG
Varenr.
UC-DAC-SFP28

50+ på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 0.5m
Varenr.
FIB4404005P

14 på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 1m
Varenr.
FIB422001P

45 på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m
Varenr.
FIB441001

100+ på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m 50/125 OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 20m
Varenr.
FIB442020-FLAT

17 på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 2m
Varenr.
FIB421002

47 på lager

75+ indgående lager (3 uger ind på vores lager)

Nyt produkt
MicroConnect MTP - MTP F-F 10m 9/125 OS2

MicroConnect MTP - MTP F-F 10m 9/125 OS2

Varenr.
FIB998010MTP-A

4 på lager

Nyt produkt
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 20m
Varenr.
FIB421020-FLAT

2 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m
Varenr.
FIB442010-FLAT

6 på lager

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti  Compatible**

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**

SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**
Varenr.
MPN
W125628199
MO-UDC-1

23 på lager

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 3m, Passive, **100% Ubiquiti  Compatible**

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 3m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**

SFP+ DAC 10Gb/s, 3m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**
Varenr.
MPN
W125628231
MO-UDC-3

2 på lager

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15M 9/125 OS2

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15M 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 15m
Varenr.
FIB224015

40 på lager

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

Optical Fibre FLAT Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 15m
Varenr.
FIB221015-FLAT

8 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 10m
Varenr.
FIB421010-FLAT

3 på lager

Begrænset vare

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8

(1) SC/APC / (8) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m
Varenr.
UF-SPLITTER-8

7 på lager

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:16

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:16

(1) SC/APC / (16) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m
Varenr.
UF-SPLITTER-16

1 på lager

Begrænset vare

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:4

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:4

(1) SC/APC / (4) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m
Varenr.
UF-SPLITTER-4

6 på lager

Begrænset vare

MikroTik SFP+ direct attach Active 5m

MikroTik SFP+ direct attach Active 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
Varenr.
S+AO0005

1 på lager

Begrænset vare

Planet 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M

Planet 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M

40G QSFP+ to 4 10G SFP+ Direct Attached Copper Cable, 1m
Varenr.
CB-QSFP4X10G-1M

2 på lager

Begrænset vare

Website Feedback