Valokuitukaapelit (1 404)

beta!
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 2m
Tuotenro
FIB441002

varastossa

tulossa varastoon

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 1.5m
Tuotenro
FIB4210015

varastossa

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 50/125 OM3

Optical Fibre FLAT Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 20m
Tuotenro
FIB422020-FLAT

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 15m
Tuotenro
FIB421015

varastossa

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1.5m
Tuotenro
FIB4410015

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 62.5/125 OM1

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 62.5/125 OM1

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 3m
Tuotenro
FIB420003

varastossa

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 3m
Tuotenro
FIB551003

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 2m
Tuotenro
FIB461002

varastossa

tulossa varastoon

MicroConnect MTP - MTP F-F 10m 9/125 OS2

MicroConnect MTP - MTP F-F 10m 9/125 OS2

Singlemode, LSZH, 12 Fibers, Polarity A, Polishing : APC, Yellow
Tuotenro
FIB998010MTP-A

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 62.5/125 OM1

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 62.5/125 OM1

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 2m
Tuotenro
FIB420002

varastossa

tulossa varastoon

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 1m
Tuotenro
FIB461001

varastossa

tulossa varastoon

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti  Compatible**

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**

SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**
Tuotenro
MPN
W125628199
MO-UDC-1

varastossa

Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable

Ubiquiti Networks UniFi SFP DAC Patch Cable

SFP28/SFP28, 25Gbps, 30AWG
Tuotenro
UC-DAC-SFP28

varastossa

Saatavilla olevat lisävarusteet
Uusi tuote
Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:8

(1) SC/APC / (8) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m
Tuotenro
UF-SPLITTER-8

varastossa

tulossa varastoon

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:4

Ubiquiti Networks UFiber Splitter 1:4

(1) SC/APC / (4) SC/APC, 1260-1650 nm, 4.06 m
Tuotenro
UF-SPLITTER-4

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Premier Flex LC/LC, 5m
Tuotenro
BK840A-RFB

Hyvä kunto

Kunnostettu

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

MikroTik SFP+ direct attach Active 5m

MikroTik SFP+ direct attach Active 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
Tuotenro
S+AO0005

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

Planet 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M

Planet 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M

40G QSFP+ to 4 10G SFP+ Direct Attached Copper Cable, 1m
Tuotenro
CB-QSFP4X10G-1M

varastossa

Tuotetta rajoitetusti

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 2m, Passive, **100% Ubiquiti  Compatible**

MicroOptics SFP+ DAC 10Gb/s, 2m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**

SFP+ DAC 10Gb/s, 2m, Passive, **100% Ubiquiti Compatible**
Tuotenro
MO-UDC-2

varastossa

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 250M 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 250M 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 250m
Tuotenro
FIB442250

varastossa

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 OS2

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m
Tuotenro
FIB8810005

varastossa

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m
Tuotenro
FIB8410005

varastossa

tulossa varastoon

Saatavilla olevat lisävarusteet
MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m 50/125 OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM3 (Aqua Blue), 3m
Tuotenro
FIB223003

varastossa

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m 50/125 OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 5m
Tuotenro
FIB223005

varastossa

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 20m 50/125 OM3

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 20m 50/125 OM3

SC/UPC-SC/UPC 20m 50/125 OM3
Tuotenro
FIB222020-FLAT

varastossa

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m 50/125 OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 30m
Tuotenro
FIB442030-FLAT

varastossa

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM3

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM3

SC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM3
Tuotenro
FIB222010-FLAT

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 30m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 30m 50/125 OM3

Optical Fibre FLAT Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 30m
Tuotenro
FIB422030-FLAT

varastossa

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM3

Optical Fibre FLAT Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 10m
Tuotenro
FIB422010-FLAT

tulossa varastoon

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 50/125 OM3

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 50/125 OM3

SC/UPC-SC/UPC 15m 50/125 OM3
Tuotenro
FIB222015-FLAT

varastossa