Video Multiplexers (MUX) (3)

Extron DisplayPort Rx w/EDID Minder – 230 feet (70 m)

Extron DisplayPort Rx w/EDID Minder – 230 feet (70 m)

DTP R DP 4K 230

Artikelnr.
MPN
W125851307
60-1076-23
Inväntar leverantörsbekräftelse - kontakta oss
Extron DisplayPort Rx w/EDID Minder – 330 feet (100 m)

Extron DisplayPort Rx w/EDID Minder – 330 feet (100 m)

DTP R DP 4K 330

Artikelnr.
MPN
W125851309
60-1076-63
Inväntar leverantörsbekräftelse - kontakta oss
Ny produkt
Extron Fiber Optic Receiver for DVI, Audio, and RS-232 - 1310 nm Singlemode

Extron Fiber Optic Receiver for DVI, Audio, and RS-232 - 1310 nm Singlemode

FOXBOX Rx DVI Plus MM

Artikelnr.
MPN
W126322702
60-1060-22
Inväntar leverantörsbekräftelse - kontakta oss