Transceiver/SFP/GBIC-moduler (1 515)

beta!
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair
Artikelnummer.
UF-SM-10G-S

inkommande lager

MikroTik SFP+ module 10G MM

MikroTik SFP+ module 10G MM

10 G, 300 m, MM, 850 nm, SFP+
Artikelnummer.
S+85DLC03D

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet Mini GBIC SX Module, DDM

Planet Mini GBIC SX Module, DDM

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX
Artikelnummer.
MGB-SX

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Ny produkt
Dell ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN

Dell ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN

EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm
Artikelnummer.
MPN
W125865815
4Y8DN

i lager

fjärrlager

D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

Mini‑GBIC SFP - 1000BaseSX, MMF, 550 m
Artikelnummer.
DIS-S301SX

i lager

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

10G SFP+ LC LR 10km SMF
Artikelnummer.
J9151D-RFB

Skick

Renoverad

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber

Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber

100 Mbit/s, LC, Multi-Mode, 2km, 1310nm
Artikelnummer.
MFB-FX

inkommande lager

inkommande lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
ComNet Single Port Ethernet Surge

ComNet Single Port Ethernet Surge

Protector, RJ45 In-Line, Sup- ports IEEE 802.3af & at PoE
Artikelnummer.
CLESP

i lager

MicroOptics SFP+ 10G Copper, RJ45,

MicroOptics SFP+ 10G Copper, RJ45,

RJ45, SFP+, 10G, Copper, 30 m
Artikelnummer.
MO-MTB-RJ

i lager

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, 2x LC, 1250 Mbps, DC 3.3V, MMF
Artikelnummer.
HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

i lager

HP 10GbE SFP SR Transceiver

HP 10GbE SFP SR Transceiver

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver
Artikelnummer.
C3N53AA-RFB

Skick

Renoverad

i lager

fjärrlager

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
Artikelnummer.
J9151E

i lager

Begränsad artikel

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF
Artikelnummer.
J4858D-RFB

Skick

Renoverad

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF
Artikelnummer.
J9150D-RFB

Skick

Renoverad

i lager

Begränsad artikel

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet SFP-Port 1000 BASE-T Module

Planet SFP-Port 1000 BASE-T Module

SFP-Port 1000BASE-T Module
Artikelnummer.
MGB-GT

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 10 Pair
Artikelnummer.
UF-SM-1G-S-20

inkommande lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet Single Mode 20KM, 100Mbps

Planet Single Mode 20KM, 100Mbps

100 Mbit/s, LC, Single-Mode, 20km, 1550nm
Artikelnummer.
MFB-TF20

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet Mini GBIC SX Module - up

Planet Mini GBIC SX Module - up

SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module – 2km
Artikelnummer.
MGB-SX2

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet Mini GBIC LX Module 20km

Planet Mini GBIC LX Module 20km

SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
Artikelnummer.
MGB-TLX

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver

1-Port 10GBase-LR SFP+ Fiber optical module-10km
Artikelnummer.
MTB-LR

i lager

inkommande lager

Planet Mini GBIC SX Module (-40

Planet Mini GBIC SX Module (-40

SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550m
Artikelnummer.
MGB-TSX

i lager

inkommande lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF
Artikelnummer.
J4859D

inkommande lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver
Artikelnummer.
J8177D

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Hewlett Packard Enterprise X130 - SFP+ transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 - SFP+ transceiver module

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Artikelnummer.
JD092B-RFB

Skick

Renoverad

i lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Ubiquiti Networks U Fiber GPON,OLT SFP, C+

Ubiquiti Networks U Fiber GPON,OLT SFP, C+

UF-GP-C+, SC/UPC,
Artikelnummer.
UF-GP-C+

i lager

PeakOptical J9150A Compatible SFP+ SR 300m

PeakOptical J9150A Compatible SFP+ SR 300m

J9150A Compatible, SFP+ SR, 10G, 300m, 850nm, VCSEL
Artikelnummer.
PSFP10-3831MFH

i lager

fjärrlager

Begränsad artikel

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
PeakOptical SFP-10G-LR Compatible SFP+, 10

PeakOptical SFP-10G-LR Compatible SFP+, 10

LC, 1310nm, DFB, 12dB, DDMe
Artikelnummer.
PSFP10-2321SF

i lager

fjärrlager

Begränsad artikel

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
MicroOptics SFP+ 10GBASE-T

MicroOptics SFP+ 10GBASE-T

30m reach on CAT6a/7 **100% Dell Compatible**
Artikelnummer.
MO-407-BBWL

i lager

MikroTik SFP module 1.25G SM

MikroTik SFP module 1.25G SM

1.25G, 1310nm Dual LC connector, 20km, SM, DDMI
Artikelnummer.
S-31DLC20D

i lager

inkommande lager

Tillgängliga alternativ/tillbehör/passar till
Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

U Fiber GPON, B+
Artikelnummer.
UF-GP-B+

i lager