PeakOptical

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m
Artikelnr.
PTFM12O3-3-456F

i lager

Begränsad artikel

PeakOptical J9150A Compatible SFP+ SR 300m

PeakOptical J9150A Compatible SFP+ SR 300m

J9150A Compatible, SFP+ SR, 10G, 300m, 850nm, VCSEL
Artikelnr.
PSFP10-3831MFH

i lager

fjärrlager

Begränsad artikel

Relaterade artiklar och tillbehör
PeakOptical J9281A/B, X242, 1M, Twinax, SF

PeakOptical J9281A/B, X242, 1M, Twinax, SF

10G SFP+ Twinax copper cable, 1m, HP J9281B compatible
Artikelnr.
PSFP10-T1H

i lager

fjärrlager

Begränsad artikel