Hewlett Packard Enterprise 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver 1 Pack

Hewlett Packard Enterprise 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver 1 Pack

Această piesă este uzată sau refurbished. Posibil ca NU toate accesoriile să fie incluse.

MPN RP001236410

EAN/UPC 5711783773467

OEM QW923A

**Refurbished** Short Wave Transceiver

    Specificații

    Package dimensions

    Gross Weight (Package, kg)

    0,23 kg

    Performance

    Fiber optic connector

    LC

    Interface type

    SFP+

    Maximum data transfer rate

    16000 Mbit/s

    Multi-mode fiber (MMF) supported

    Y

    SFP transceiver type

    Fiber optic

    Wavelength

    850 nm

    Product dimensions

    Depth (product,cm)

    15,7 cm

    Height (product,cm)

    7,39 cm

    Net Weight (Product, kg)

    0,13 kg

    Product Width

    11,1 cm

    Vendor information

    Warranty

    1 An(i)

    Descriere

    16Gb SFP+ Short Wave Transceiver 1 Pack

    **Refurbished** Short Wave Transceiver

    *Datele produsului de mai sus sunt furnizate de Icecat. EET nu este responsabilă pentru erori legate de acestea.