Wired Network (7.114)

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Articol nr.
J9773A
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Articol nr.
MPN
J9773A-C1
J9773A

Condiție

Ambalaje deteriorate
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet

1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Bridge

Articol nr.
VC-231G
Contactați-ne
Veracity TIMENET Pro, POE-powered NTP

Veracity TIMENET Pro, POE-powered NTP

Master Time Server, incl. 5 mtr antenna

Articol nr.
VTN-TN-PRO
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Switch

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Switch

Aruba 2930F 48G 4SFP Switch

Articol nr.
JL260A#ABB
Contactați-ne
Accesorii
Planet IP30 Industrial L2+/L4 4-Port

Planet IP30 Industrial L2+/L4 4-Port

L2+ Industrial 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Ethernet Switch

Articol nr.
IGS-5225-4T2S
Contactați-ne
Accesorii
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G Switch

Aruba 2530-24G Switch

Articol nr.
J9776A#ABB
Contactați-ne
Accesorii
Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Articol nr.
GLC-LH-SMD
Contactați-ne
Alternative
Cisco Switch/Cat 2960L 8GigE 2x1G

Cisco Switch/Cat 2960L 8GigE 2x1G

Cisco Catalyst 2960L-8PS-LL Swithces are fixed configuration, Gigabit Ethernet switches that rpovide entry level enterprise-class layer 2 access for branch offices, conventional workspaces, and out-of-wiring closet applications.

Articol nr.
WS-C2960L-8PS-LL
Contactați-ne
Accesorii
Hewlett Packard Enterprise 1810-24G Switch

Hewlett Packard Enterprise 1810-24G Switch

RJ-45 x 24, SFP x 2, ARM Cortex-A9 400 MHz, 128 MB SDRAM, 16 MB flash, buffer 1.5 MB, 52 Gbps, 8000 entries

Articol nr.
J9980A#ABB
Contactați-ne
Accesorii
PowerWalker Smart PoE UPS

PowerWalker Smart PoE UPS

10M/100M, 37-57 VDC, 48VDC, 37-57 VDC, 36.47Wh, 802.3af / 802.3at

Articol nr.
10120450
Contactați-ne
MikroTik hEX PoE with 800MHz CPU

MikroTik hEX PoE with 800MHz CPU

800 MHz, 128 MB, PoE, SFP, USB, 12-57 V

Articol nr.
RB960PGS
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Ubiquiti Networks UniFi Switch Industrial

Ubiquiti Networks UniFi Switch Industrial

L2, 8 x RJ-45 (PoE), 2 x RJ-45, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 3.85 kg

Articol nr.
MPN
USW-INDUSTRIAL
USW-INDUSTRIAL-EU
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3

Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3

**New Retail** 802.11ac A

Articol nr.
JX936A
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Hewlett Packard Enterprise Aruba X372 54VDC 1050W PS

Hewlett Packard Enterprise Aruba X372 54VDC 1050W PS

Aruba X372 54VDC 1050W 110-240VAC Power Supply

Articol nr.
JL087A
Contactați-ne
Axis T8129-E OUTDOOR POE EXTENDER

Axis T8129-E OUTDOOR POE EXTENDER

T8129-E Outdoor PoE Extender

Articol nr.
01148-001
Contactați-ne
Accesorii
Hewlett Packard Enterprise 2530-48G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-48G-PoE+ Switch

Aruba 2530 48G PoE+ Switch

Articol nr.
J9772A
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Hewlett Packard Enterprise 2530- 24G-Poe+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530- 24G-Poe+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Articol nr.
J9773A#ABB
Contactați-ne
Accesorii
Planet IP30 Slim type 5-P Industrial

Planet IP30 Slim type 5-P Industrial

Unmanaged, 5 x 10/100/1000Base-T RJ45 TP, IP30, metal, 4.8 watts, 7.4Mpps, 498g

Articol nr.
IGS-501T
Contactați-ne
Accesorii
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Articol nr.
J9151E
Contactați-ne
Alternative
Ubiquiti Networks UniFi Switch 6-port 10GiB

Ubiquiti Networks UniFi Switch 6-port 10GiB

4x 2.5/5/10G RJ-45, 2x 1/10 SFP+, 802.3bt PoE++, 40 W, 120 Gbps, 165 x 268.1 x 31.8 mm, 1.3 kg

Articol nr.
MPN
US-XG-6POE
US-XG-6POE-EU
Contactați-ne
Accesorii
Planet IPv6/IPv4, 24-Port Managed

Planet IPv6/IPv4, 24-Port Managed

24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch (/440W PoE Budget)

Articol nr.
GS-4210-24PL4C
Contactați-ne
Accesorii
Ubiquiti Networks POE-48-24W

Ubiquiti Networks POE-48-24W

48VDC @ 0.5A, 65kHz, <1ns

Articol nr.
MPN
POE-48-24W
POE-48-24W(EU)
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Planet IPv6 Managed 16-Port 802.3at

Planet IPv6 Managed 16-Port 802.3at

16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP / SFP Combo Managed Switch

Articol nr.
WGSW-20160HP
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MikroTik GPEN PoE injector

MikroTik GPEN PoE injector

2 x 10/100/1000 Ethernet ports, 12-57 V DC, Passive PoE

Articol nr.
GPEN11
Contactați-ne
Accesorii
Planet 1000Base-T to 1000Bse-LX

Planet 1000Base-T to 1000Bse-LX

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter

Articol nr.
GT-802S
Contactați-ne
Accesorii
MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MGB-TSX2

Articol nr.
MPN
W125851313
MO-MGB-TSX2
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with Cisco/Linksys MGBSX1

Articol nr.
MO-L-S85123-3CLM
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20 km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20 km, LC

SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with HP J4859C

Articol nr.
MO-P-S311213CL10
Contactați-ne
Alternative
Lanview 24-port STP Cat6 + Cat6a patch panel 1U for 19" rack

Lanview 24-port STP Cat6 + Cat6a patch panel 1U for 19" rack

Proiectat pentru rețea profesională

24-Port Shielded Patch Panel

Articol nr.
MPN
W125941364
LVN127603
Contactați-ne
Alternative și accesorii