(5.126)

MicroConnect 4K HDMI Cable 10m

MicroConnect 4K HDMI Cable 10m

HDMI V2.0 Ultra HD Cable 10m

Articol nr.
HDM191910V2.0
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect U/UTP CAT6 0.2M White LSZH

MicroConnect U/UTP CAT6 0.2M White LSZH

CAT6 U/UTP Network Cable 0.2m, White

Articol nr.
UTP6002W
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Active USB 2.0 ext. cable, 10m

MicroConnect Active USB 2.0 ext. cable, 10m

Active USB 2.0 Extension Cable with integrated booster, 10m

Articol nr.
USB2.0AAF10A
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 15m

MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 15m

Premium Optic Fiber HDMI 2.0 Cable 15m

Articol nr.
HDM191915V2.0OP
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Active USB 3.0 cable, A-A M-F

MicroConnect Active USB 3.0 cable, A-A M-F

Active USB 3.0 Extension Cable, 10m

Articol nr.
MPN
W125943021
USB3.0AAF10A-A
Contactați-ne
Accesorii
MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A Adapter

MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A Adapter

USB3.1 C - USB3.0 A Adapter

Articol nr.
MPN
W125727619
USB3.1CAF
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 2m

MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 2m

Extension Cord C14 - C15, 2m

Articol nr.
PE011420
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Active USB 2.0 ext. cable, 5m

MicroConnect Active USB 2.0 ext. cable, 5m

Active USB 2.0 Extension Cable with integrated booster, 5m

Articol nr.
WBEE0
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect HDMI 1080p Extender

MicroConnect HDMI 1080p Extender

HDMI Extender over CAT5/5e/6

Articol nr.
MPN
W125660977
MC-HM-ET06
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect USB-C Cable Cable, 1m

MicroConnect USB-C Cable Cable, 1m

USB-C Cable with a USB 3.0 A adapter, 1m

Articol nr.
USB3.1CCA1
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 1.5m

MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 1.5m

Extension Cord C14 - C15, 1.5m

Articol nr.
PE011415
Contactați-ne
MicroConnect HDMI Video Capture Card (USB 2.0)

MicroConnect HDMI Video Capture Card (USB 2.0)

HDMI Video Capture (USB 2.0)

Articol nr.
MPN
W125744389
MC-GEN-CH
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect Power Cord CEE 7/7 - C5 1m

MicroConnect Power Cord CEE 7/7 - C5 1m

Power Cord Schuko Angled - C5, 1m

Articol nr.
PE010810
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 20m

MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 20m

Premium Optic Fiber HDMI 2.0 Cable 20m

Articol nr.
HDM191920V2.0OP
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Thunderbolt 3 Cable, 2M

MicroConnect Thunderbolt 3 Cable, 2M

Thunderbolt 3 Cable, 2m

Articol nr.
TB3020
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Premium 4K HDMI Cable 10m

MicroConnect Premium 4K HDMI Cable 10m

Premium HDMI 2.0 Cable 10m

Articol nr.
HDM1910V2.0P
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect 4K HDMI Cable 5m

MicroConnect 4K HDMI Cable 5m

HDMI V2.0 Ultra HD Cable 5m

Articol nr.
HDM19195V2.0
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect Power Cord US - C13 1.8m

MicroConnect Power Cord US - C13 1.8m

Power Cord US Type B - C13, 1.8m

Articol nr.
PE110418
Contactați-ne
MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 1m

MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 1m

Extension Cord C14 - C15, 1m

Articol nr.
PE011410
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m

Articol nr.
FIB440403P
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect LIGHTNING HUB - iPhone / iPad

MicroConnect LIGHTNING HUB - iPhone / iPad

Lightning - HDMI / VGA / AUDIO, Silver

Articol nr.
MPN
W125648524
LIGHT-HUB1
Contactați-ne
MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 40m

MicroConnect Premium Optic HDMI Cable 40m

Premium Optic Fiber HDMI 2.0 Cable 40m

Articol nr.
HDM191940V2.0OP
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect PowerCord C13-C20 10A 1m Black

MicroConnect PowerCord C13-C20 10A 1m Black

Extension Cord C13 - C20, 1m

Articol nr.
PE030610
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 3m

Articol nr.
FIB422003
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect 4K HDMI Cable 1,5m

MicroConnect 4K HDMI Cable 1,5m

HDMI V2.0 Ultra HD Cable 1.5m

Articol nr.
HDM19191.5V2.0
Contactați-ne

Articol limitat

Alternative și accesorii
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM1

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM1

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 1m

Articol nr.
FIB420001
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect Premium 4K HDMI Cable 7.5m

MicroConnect Premium 4K HDMI Cable 7.5m

Premium HDMI 2.0 Cable 7.5m

Articol nr.
HDM197.5V2.0P
Contactați-ne
Alternative și accesorii
MicroConnect 4K HDMI Cable 7.5m

MicroConnect 4K HDMI Cable 7.5m

HDMI V2.0 Ultra HD Cable 7.5m

Articol nr.
HDM19197.5V2.0
Contactați-ne

Articol limitat

Alternative și accesorii
MicroConnect Displayport-VGA M-F, 15cm

MicroConnect Displayport-VGA M-F, 15cm

Active Displayport 1.2 to VGA Adapter

Articol nr.
DPVGA15CM
Contactați-ne
Alternative
MicroConnect 4K DisplayPort Cable  1.8

MicroConnect 4K DisplayPort Cable 1.8

DisplayPort 1.2 Cable, 1.8m

Articol nr.
DP-MMG-180
Contactați-ne
Alternative și accesorii