(110)

Cisco SB Services Router 1101

Cisco SB Services Router 1101

ISR 1101 4P GE Ethernet

Articol nr.
C1101-4P
Contactați-ne
Cisco SB Switch 5 Port Gigabit

Cisco SB Switch 5 Port Gigabit

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 5 x RJ-45

Articol nr.
SG110D-05-EU
Contactați-ne
Cisco SB Switch 22 x 10/100/1000+ 2x

Cisco SB Switch 22 x 10/100/1000+ 2x

24 x Gigabit Ethernet RJ-45,2 x Combo Mini-GBIC Slots

Articol nr.
SG110-24-EU
Contactați-ne
Cisco SB Switch SF110D-05 5x10/100

Cisco SB Switch SF110D-05 5x10/100

Unmanaged, Fast Ethernet, 5 x RJ-45

Articol nr.
SF110D-05-EU
Contactați-ne
Alternative
Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC

Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC

Gigabit SX Mini-GBIC SFP

Articol nr.
MGBSX1
Contactați-ne
Alternative
Cisco SB Cisco ATA 192 Multiplatform Analog Telephone Adapter VoIP phone adapter 2 ports 100Mb LAN

Cisco SB Cisco ATA 192 Multiplatform Analog Telephone Adapter VoIP phone adapter 2 ports 100Mb LAN

2-port analog telephone adapter with router for multiplatform, 2x RJ-11 FXS ports, 2x 10/100 Mbps RJ-45 Ethernet ports, 100×100×28mm, 132.1g

Articol nr.
MPN
W125871662
ATA192-3PW-K9
Contactați-ne
Cisco SB SG350-28SFP-K9-EU

Cisco SB SG350-28SFP-K9-EU

24 SFP Gigabit slots, 2 Gigabit copper/SFP combo, 56Gbps, 2.7kg

Articol nr.
MPN
W125829340
SG350-28SFP-K9-EU-RFB

Condiție

Refurbished
Contactați-ne
Alternative
Cisco SB 4-port 10/100 Max PoE

Cisco SB 4-port 10/100 Max PoE

SF350-24MP 24-PORT 10/100

Articol nr.
SF350-24MP-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB SG350 Switch 8 x 10/100/1000

Cisco SB SG350 Switch 8 x 10/100/1000

8x Gigabit Ethernet, 2 x combo mini-GBIC, 20Gbps, 14.88mpps, VLAN, IPv6, SNMP, 16K MAC table, PoE 128W

Articol nr.
SG350-10MP-K9-EU
Contactați-ne
Alternative
Cisco SB Small Business SG355-10P

Cisco SB Small Business SG355-10P

8x Gigabit Ethernet, 2 x combo mini-GBIC, 20Gbps, 14.88mpps, VLAN, IPv6, SNMP, 16K MAC table, PoE+ 62W

Articol nr.
SG355-10P-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB 48 x 10/100/1000 L3 smart

Cisco SB 48 x 10/100/1000 L3 smart

48x 10/100/1000 ports, 2 Gigabit copper/SFP combo ports, 2.94kg

Articol nr.
SG250-50-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB 48 x 10/100/1000 L3 smart

Cisco SB 48 x 10/100/1000 L3 smart

48x 10/100/1000 ports, 4x 10 Gigabit Ethernet (2x 10GBase-T + 2x SFP+), 3kg

Articol nr.
SG250X-48-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB 18-Port Gigabit Smart Switch

Cisco SB 18-Port Gigabit Smart Switch

16x 10/100/1000 ports , 2x Gigabit copper/SFP combo ports, 2.08kg

Articol nr.
SG250-18-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB 24 10/100/1000 PoE+ Ports

Cisco SB 24 10/100/1000 PoE+ Ports

24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x Gigabit copper/SFP combo, 38.69mpps, VLAN, 800 MHz ARM, 512 MB, 256 MB Flash, 3.37kg

Articol nr.
SG250-26HP-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC

Cisco SB Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC

Gigabit LH Mini-GBIC SFP

Articol nr.
MGBLH1
Contactați-ne
Cisco SB SF250-24 24-Port 185W PoE

Cisco SB SF250-24 24-Port 185W PoE

24 10/100 PoE+ ports, 2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports,

Articol nr.
SF250-24P-K9-EU
Contactați-ne
Produs nou
Cisco SB SX550X-24F 24-PORT 10G SFP+ STACKABLE MANAGED SWITCH L3 Black

Cisco SB SX550X-24F 24-PORT 10G SFP+ STACKABLE MANAGED SWITCH L3 Black

Switch: L3 managed, 20 x 10GE SFP+ + 4 x 10GE combo, rack-mountable, EU

Articol nr.
MPN
W126092028
SX550X-24F-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB Solution Support (SSPT)

Cisco SB Solution Support (SSPT)

Smart Net Total Care, 8x5xNBD, f/ Cisco WS-C3850-12XS-S

Articol nr.
MPN
W126066729
CON-SSSNT-WSC3851X
Contactați-ne
Cisco SB 48 Ports Manageable Layer 3 RM

Cisco SB 48 Ports Manageable Layer 3 RM

L3, managed, 48 x 10/100/1000 & 2 x 10GE combo & 2 x 10GE SFP+, rack-mountable, Max PoE

Articol nr.
MPN
W126007100
SG350X-48MP-K9-EU-RFB

Condiție

Refurbished
Contactați-ne
Cisco SB SMB 26 10/100/1000

Cisco SB SMB 26 10/100/1000

26x Gigabit Ethernet, 2x SFP slots, 2x 2 combo mini-GBIC, 56Gbps, 41.67mpps, VLAN, IPv6, SNMP, 16K MAC table, PoE+ 382W

Articol nr.
MPN
W126006509
SG350-28MP-K9-EU-RFB

Condiție

Refurbished
Contactați-ne
Alternative
Cisco SB SG350X-48P 48-port Gigabit POE

Cisco SB SG350X-48P 48-port Gigabit POE

L3, managed, 48 x 10/100/1000 & 2 x 10GE combo & 2 x 10GE SFP+, rack-mountable, PoE

Articol nr.
MPN
W125985366
SG350X-48P-K9-EU-RFB

Condiție

Refurbished
Contactați-ne
Cisco SB 8 x Gigabit SFP + 2 x kombi

Cisco SB 8 x Gigabit SFP + 2 x kombi

8x SFP Gigabit slots, 2 Gigabit copper/SFP combo, 2.08kg, EU

Articol nr.
SG350-10SFP-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit

Cisco SB SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 16 x RJ-45, PoE

Articol nr.
SG110-16HP-EU
Contactați-ne
Cisco SB Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC

Cisco SB Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC

1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Articol nr.
MGBLX1
Contactați-ne
Alternative și accesorii
Cisco SB SG350-28 28-port Gigabit

Cisco SB SG350-28 28-port Gigabit

26x Gigabit Ethernet, 2x SFP slots, 2x 2 combo mini-GBIC, 56Gbps, 41.67mpps, VLAN, IPv6, SNMP, 16K MAC table

Articol nr.
SG350-28-K9-EU
Contactați-ne
Cisco SB Wireless N-bridge

Cisco SB Wireless N-bridge

Wireless-N Bridge for Phone Adapters

Articol nr.
WBPN
Contactați-ne
Cisco SB IP Telephony Gateway

Cisco SB IP Telephony Gateway

SPA8800 IP Telephony Gateway with 4 FXS and 4 FXO Ports

Articol nr.
SPA8800
Contactați-ne
Accesorii
Cisco SB L2 Gigabit Ethernet

Cisco SB L2 Gigabit Ethernet

**Cisco Wholesale** 10/100/1000 16 x RJ-45

Articol nr.
SG110-16-EU-WS
Contactați-ne
Cisco SB SF200-24 24p 10/100 + 2

Cisco SB SF200-24 24p 10/100 + 2

SF200-24, 1U, Managed, 24 x RJ-45 Fast Ethernet, 2 x Combo Gigabit Ethernet, L2, IGMP, IPv6, QoS, DHCP, 128MB RAM, 16MB Flash, 14.5W, 3.04kg

Articol nr.
SLM224GT-EU
Contactați-ne
Accesorii
Cisco SB Switch 24-port 10/100 PoE

Cisco SB Switch 24-port 10/100 PoE

SF350-24P 24-PORT 10/100

Articol nr.
SF350-24P-K9-EU
Contactați-ne
Alternative