Kable krosowe Duplex (283)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 2m

P/N
FIB440402P
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 5m

P/N
FIB440405P
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 3m

P/N
FIB551003
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 2m

P/N
FIB551002
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

P/N
FIB4410005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m

P/N
FIB551005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 1m

P/N
FIB551001
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 10m

P/N
FIB440410P
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m

P/N
FIB440403P
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m

P/N
FIB440401P
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m

P/N
FIB442010-FLAT
Zapytaj
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m OM3 FLAT

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m OM3 FLAT

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 20m

P/N
FIB442020-FLAT
Zapytaj
Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Premier Flex LC/LC, 5m

P/N
BK840A-RFB

Stan

Odnowiony / RFB
Zapytaj

Ograniczona ilość

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 5m

P/N
FIB223005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

P/N
FIB8410005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

P/N
FIB8810005
Zapytaj
MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM3 (Aqua Blue), 3m

P/N
FIB223003
Zapytaj
Powiązane akcesoria
PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m

P/N
PTFM12O3-3-456F
Zapytaj

Ograniczona ilość

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5m OS2

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-FC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 5m

P/N
FIB462005
Zapytaj

Ograniczona ilość

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 10m

P/N
FIB551010
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OM5

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OM5

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m

P/N
FIB561005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 7m OM5

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 7m OM5

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 7m

P/N
FIB561007
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7m OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7m OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 7m

P/N
FIB551007
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 0.5m

P/N
FIB5710005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3m OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3m OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 3m

P/N
FIB571003
Zapytaj

Ograniczona ilość

Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m

P/N
FIB571005
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2m OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2m OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 2m

P/N
FIB571002
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM5

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM5

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 1m

P/N
FIB561001
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 0.5m OM4

MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 0.5m OM4

Optical Fibre Cable, ST-ST, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 1m

P/N
FIB112001-4
Zapytaj
Powiązane akcesoria
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m  OM4

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m OM4

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM4 (Erica Violet), 5m

P/N
FIB222005-4
Zapytaj

Ograniczona ilość

Powiązane akcesoria