Medarbeidere

 

B2B-kontakter / Administrasjon

           

Bjørn Berg
Managing Director

Dir: 22 91 95 25
Mobil: 98 28 03 25
b.berg@eet.no

 

Reidar Stensæter
Sales Director

Dir: 22 91 95 38
Mobil: 93 21 98 72
r.stensaeter@eet.no

 

 

 

 

 
               

POS og Auto-ID

       

Lars Peter Dahl
Director
POS og Auto-ID

Dir: 22 91 95 10
Mobil: 40 40 89 34
lp.dahl@eet.no

 

Ole-Willy Molnes
Senior Account Manager
POS og Auto-ID

Dir: 22 91 95 11
Mobil: 47 20 23 63
o.molnes@eet.no

 

Runar Solberg
Senior Account Manager
POS og Auto ID

Dir: 22 91 95 14
Mobil: 97 05 84 18
r.solberg@eet.no

 

Andrine Martinsen
Product Manager
POS og Auto ID

Dir: 22 91 95 31
a.martinsen@eet.no

 
               
             

Yngve Sanderlien
Key Account Manager
POS og Auto ID

Dir: 22 91 95 08
Mobil: 908 12 218
y.sanderlien@eet.no

             
               

Server-, PC- og Printerdeler

           

Stig Bergendahl
Product Manager
Spareparts, Options

Dir: 22 91 95 37
s.bergendahl@eet.no

 

Kjetil Hoem
Product Manager
Lagring, Kabler, Minne

Dir: 22 91 95 34
k.hoem@eet.no

         
               

Forbrukerelektronikk

           

Roger Wollan
Sales Manager
Forbrukerelektronikk

Dir: 22 91 95 26
Mobil: 40 55 53 68
r.wollan@eet.no

 

Tore Lundby
Product Manager
Forbrukerelektronikk,
Pro-AV lyd

Dir: 22 91 95 28
t.lundby@eet.no

         
               

Pro-AV og Digital Signage

       

Øyvind Vekterud
Category Manager
Pro-AV og Digital Signage

Dir: 22 91 95 19
Mobil: 90 94 73 48
oe.vekterud@eet.no

 

Mette Bjerke
Product Manager
Display, projektor

Dir: 22 91 95 44
Mobil: 91 30 34 97
m.bjerke@eet.no

 

Runar Tømmerås
Product Manager
Display, projektor

Dir: 22 91 95 42
r.toemmeraas@eet.no

 

Rolf Herman Hansen
Product Manager
Display, projektor

Dir: 22 91 95 43
rh.hansen@eet.no

 
               
             

Tarjei S. Stensrud
Product Specialist
Pro-AV

Dir: 22 91 95 07
Mobil: 48 19 54 24
ts.stensrud@eet.no

             
               

Overvåking og sikkerhet

       

Svenn-Erik Hareide
Category Manager
Surveillance & Security

Dir: 22 91 95 35
Mobil: 99 12 90 45
s.hareide@eet.no

 

Jarl Omberg
Key Account Manager
Surveillance & Security

Dir: 22 91 95 49
Mobil: 92 80 34 07
j.omberg@eet.no

 

Arne Neegaard
Inside sales
Surveillance & Security

Dir: 22 91 95 32
a.neegaard@eet.no

 

Andreas Fayen
Key Account Manager
Surveillance & Security

Dir: 22 91 95 15
Mobil: 934 16 158
a.fayen@eet.no

 
               

Nettverk og sikkerhet

       

Ronny Bratten
Sales Manager
Network og Security

Mobil: 95 14 00 00
r.bratten@eet.no

 

Halvor Ruud
Category Manager
Network og Security

Dir: 22 91 95 02
Mobil: 91 69 29 60
h.ruud@eet.no

 

Alexander Østby
Product Manager
Network og Security

Dir: 22 91 95 09
a.oestby@eet.no

 

Gurinder Tony S. Plaha
Sales Engineer
Network & Security

Dir: 22 91 95 33
Mobil: 932 33 102
t.plaha@eet.no