Ubiquiti Networks

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
Varenr.
UAP-AC-PRO

150+ på lager

3000+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
Varenr.
US-8-60W

50+ på lager

400+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Varenr.
US-16-150W

3 innkommende lager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
Varenr.
USG

50+ på lager

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LR

33 på lager

100+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm
Varenr.
NBE-5AC-GEN2

200+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

100+ innkommende lager (5 uker inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Varenr.
US-24-250W

100+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2

2 GB RAM, 32 GB eMMC, 8-Core 2.0GHz ARM, 10/100/1000 Ethernet Port, Bluetooth
Varenr.
UCK-G2

5 på lager

50+ innkommende lager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

450/1300 Mbps, 2.4/5 GHz, 183 m, 802.3af PoE, 2 x 10/100/1000 Ethernet, 633 g
Varenr.
UAP-AC-M-PRO

100+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Varenr.
UAP-AC-LITE

33 på lager

600+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W
Varenr.
USG-PRO-4

19 på lager

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key

Quad-Core SoC, 2GB RAM, Gigabit Ethernet, 5W
Varenr.
UC-CK

18 på lager

300+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
Varenr.
UCK-G2-PLUS

22 på lager

25 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks TOUGH Cable Cat5e Outdoor

Ubiquiti Networks TOUGH Cable Cat5e Outdoor

Cat5e, 304.8 m, 1 Gbps, 24 AWG, Solid Copper
Varenr.
TC-PRO

12 på lager

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
Varenr.
UAP-AC-PRO-5

5 på lager

75+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af, 3 pcs
Varenr.
UAP-NANOHD-3

Kontakt oss

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM
Varenr.
UDM

5 på lager

500+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Varenr.
UF-SM-1G-S

1 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk
Varenr.
UAP-AC-LR-5

3 på lager

18 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Varenr.
US-24

12 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

140 Gbps, 48 x RJ-45, 2 x SFP, 2 x SFP+, 56 W DC, 443 x 43 x 286 mm
Varenr.
US-48

5 på lager

100+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

USW-16-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 60W, (16) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1G SFP, 442.4 x 200 x 43.7 mm
Varenr.
USW-16-POE

50+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks TOUGHCable Connectors 100-pack

Ubiquiti Networks TOUGHCable Connectors 100-pack

Cat5e, Rj-45, 1pc
Varenr.
TC-CON

2 på lager

28 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks airMAX 5G Rocket Prism ac Gen2

Ubiquiti Networks airMAX 5G Rocket Prism ac Gen2

RP-5AC-Gen2, 10/100/1000 Ethernet Port, Die‑Cast Aluminum with White Powder Coating, 128 MB DDR2 SDRAM
Varenr.
RP-5AC-GEN2

Kontakt oss

Ubiquiti Networks PoE Injector 24V 12W Gbit

Ubiquiti Networks PoE Injector 24V 12W Gbit

24VDC @ 0.5A, RJ-45
Varenr.
POE-24-12W-G

14 på lager

10 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Tilgjengelige alternativer
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

US-48-500W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Varenr.
US-48-500W

7 på lager

200+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi Video G3-FLEX

Ubiquiti Networks UniFi Video G3-FLEX

1/2.7”, 2MP, HDR, 1080p, 25 fps,Ethernet, PoE, 107.5x48x48 mm
Varenr.
UVC-G3-FLEX

40 på lager

1000+ fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro

Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro

1920x1080, 1/2.8", H.264, 30 fps, WDR, PoE, 86x153 mm, 700 g
Varenr.
UVC-G3-PRO

1 på lager

29 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5pk
Varenr.
UAP-AC-LITE-5

2 på lager

22 fjernlager (1 dag inn på lageret vårt)

Ubiquiti Networks airFiber 5XHD PTP LTU

Ubiquiti Networks airFiber 5XHD PTP LTU

1+ Gbps, 5150 - 5250MHz/5740 - 5850MHz, LTU IC, 200+ km, 128-bit AES
Varenr.
AF-5XHD

Kontakt oss

Website Feedback