Firewalls en gateways

(689)
Ubiquiti 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
Ubiquiti 8x LAN, WAN, PoE/PoE+, Bluetooth, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD
MPN
Art.nr.
UDM-SE-EU
W126837547
Bekijk alternatieven
Ubiquiti Ethernet, 2x LAN, 2x WAN, 2 GB DDR4, 1U rack
Ubiquiti Powerfully compact UniFi
Ubiquiti Powerfully compact UniFi
MPN
Art.nr.
UX-EU
W128792056
Teltonika RUT956 WiFi/4G Industrial Ethernet/RS interfaces Cellular Router with EU PSU
Zyxel LTE Portable Router Cat4 150/50, N300 WiFi / EU region, B1/B3/B7/B8/B20/B28/B38,
Ubiquiti Dream Wall
Ubiquiti Dream Wall
MPN
Art.nr.
UDW-EU
W128377757
Ubiquiti UISP Console
Ubiquiti UISP Console
MPN
Art.nr.
UISP-CONSOLE-EU
W128208803
Teltonika RUT951 WiFi/4G Industrial Ethernet Cellular Router with EU PSU
Teltonika RUT360 (EU) LTE CAT6 INDUSTRIAL CELLULAR ROUTER
Teltonika RUT241 (EU) 4G LTE ROUTER with Mediatek processor
Teltonika RUT906 WiFi/4G CAT4 Router standard version EU PSU
Huawei Mobile Wifi 3S Wireless Router Single-Band (2.4 Ghz) 4G White
Teltonika RUT260 (EU) WiFi/4G CAT6 Router standard version EU PSU
Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi Cellular Network Modem/Router
Zyxel Zyxel USG Flex Firewall, VERSION 2, 10/100/1000,1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB with 1 Yr UTM bundle
Omada 10/100/1000 Mbps, Ethernet Ports, USB 3.0, Omada App, Cloud Access, CE, FCC, RoHS, Black
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MikroTik 650MHz, 9-30V, 863-870MHz
MPN
Art.nr.
RBWAPR-2ND&R11E-LR8
W125960644

Beperkt verkrijgbaar artikel

Teltonika RUTXR1 ENTERPRISE RACK-MOUNTABLE SFP/LTE ROUTER
Teltonika TRB245 INDUSTRIAL RUGGED LTE GATEWAY
Teltonika TRB245 INDUSTRIAL RUGGED LTE GATEWAY
MPN
Art.nr.
TRB245000000
W125727569
Omada 10/100Mbps LAN, USB 2.0, Micro USB, PoE, 100x98x25 mm
Ubiquiti U Fiber loco, (1) GPON Port, Gigabit Ethernet Port, 3.5 W
TP-Link LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
Ubiquiti GPON, LAN, 2.488 Gbps, 1490 nm/1310 nm, LED Display, 24V Passive PoE
Ubiquiti 1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm
TP-Link 150Mbps, LTE/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM, SIM card slot
Zyxel 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, 1G RJ-45, SIM, PoE, 255 x 256 x 58 mm, 1143 g, 280 x 420 x 108 mm, 2818 g
HP x4-x8 PCI-E Bus Expansions kit
HP x4-x8 PCI-E Bus Expansions kit
MPN
403724-B21-RFB

Conditie

Refurbished
EET NederlandProostwetering 107 D3543 AC UtrechtBTW-nummer NL812823060B01
Nederland / Nederlands