Netwerk (31.356)

Netwerk

Network Intro

Netwerk

EET biedt populaire merken aan zoals Ubiquiti, HP, Teltonika, Aten, Cambium Networks, Planet en Cisco binnen netwerk- en backhaul-oplossingen. We bieden onze klanten een brede selectie aan oplossingen en lokale expertise op het gebied van de aanleg van infrastructuur voor kleine bedrijven en grote ondernemingen.

Ubiquiti 1440X480 1020 Udenshim

EET is door Ubiquiti beoordeeld als Elite Distributeur - de hoogste beoordeling die een distributeur kan krijgen.

Producten bekijken
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Item nr.
MPN
UAP-AC-LR
UAP-AC-LR-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm

Item nr.
MPN
USW-PRO-24-POE
USW-PRO-24-POE-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm

Item nr.
MPN
USW-PRO-48-POE
USW-PRO-48-POE-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks

Item nr.
MPN
UDM-PRO
UDM-PRO-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Item nr.
MPN
UAP-AC-LITE
UAP-AC-LITE-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
AmpliFi HD Mesh Point - EU Ver.

AmpliFi HD Mesh Point - EU Ver.

1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna, Tri-Polarity, 802.11ac/n/a/b/g, WPA2-PSK AES/TKIP, Android/iOS compatible

Item nr.
AFI-P-HD
Neem contact op
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk

Item nr.
UAP-AC-LR-5
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W

Item nr.
MPN
USG-PRO-4
USG-PRO-4-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet

Item nr.
MPN
USG
USG-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

US-48-500W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP

Item nr.
MPN
US-48-500W
US-48-500W-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP HD

Ubiquiti Networks UniFi AP HD

RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2

Item nr.
MPN
UAP-AC-HD
UAP-AC-HD-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Cisco 10GBASE-SR SFP MODULE

Cisco 10GBASE-SR SFP MODULE

10GBASE-SR SFP+ Module for MMF

Item nr.
SFP-10G-SR=
Neem contact op
Alternatieven
Ubiquiti Networks UniFi In-Wall HD

Ubiquiti Networks UniFi In-Wall HD

2.4GHz/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5x 10/100/1000 Ethernet Ports, 802.3af PoE/802.3at PoE+, 210g

Item nr.
UAP-IW-HD
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Ubiquiti Networks UniFi UAP FlexHD

Ubiquiti Networks UniFi UAP FlexHD

UniFi FlexHD, 1 x 10/100/1000 Ethernet Port, 2.4/5 GHz, 300/1733 Mbps, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)

Item nr.
MPN
UAP-FLEXHD
UAP-FLEXHD-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM

Item nr.
MPN
UDM
UDM-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5pk. PoE Adapter NOT Included

Item nr.
UAP-AC-LITE-5
Neem contact op
Bekijk accessoires
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-505 RW Unified AP

Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-505 RW Unified AP

Aruba AP-505 (RW) Dual Radio 2x2:2 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP

Item nr.
R2H28A
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

5x 10/100/1000, RJ-45, 2.5 W, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, 150 g (EU PSU ONLY)

Item nr.
MPN
USW-FLEX-MINI
USW-FLEX-MINI-EU
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks AirMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput

Ubiquiti Networks AirMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput

airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput

Item nr.
MPN
W125828751
GBE-EU
Neem contact op
Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Cloud Key G2 Rack Mount

Item nr.
CKG2-RM
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks EdgeSwitch 24port Lite

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 24port Lite

Managed Gigabit Switch, 24 x RJ-45, 2 x SFP

Item nr.
MPN
ES-24-LITE
ES-24-LITE-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+ Switch

Aruba 2530 24G PoE+ Switch

Item nr.
J9773A
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Teltonika RUT950 (EU) 4G LTE Router

Teltonika RUT950 (EU) 4G LTE Router

4G (LTE), 2 SIM, IEEE 802.11b/g/n, 1 x WAN, 3 x LAN ports, 10/100 Mbps, Atheros Wasp, MIPS 74Kc 550 MHz, 128 MB DDR2, 16 MB SPI Flash, SMA-Female for mobile antenna.

Item nr.
RUT950U022C0
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
Planet 16-Port Gigabit 60W Ultra

Planet 16-Port Gigabit 60W Ultra

16 x RJ45, PoE/PoE+, MDI/MDI-X, 10/100/1000BASE-T, 100-240 V, 50 - 60 Hz, 8 A, 3 x fan, 440 x 300 x 44.5 mm, 1U, 4.8 kg, 800 W, IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3at/802.3af

Item nr.
UPOE-1600G
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

EdgeRouter 4, 4-Core 1GHz MIPS64, 1GB DDR3, 4GB eMMC, 8MB SPI NOR, 13W, (3) 10/100/1000 Ethernet Router Ports, (1) 1Gbps SFP Port, (1) RJ45 Serial

Item nr.
MPN
ER-4
ER-4-EU
Neem contact op
Bekijk alternatieven en accessoires
AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edit

AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edit

1 x AmpliFi Router (1.6" (240 x 240, Touch), 1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna (Tri-Polarity), 802.11ac, 410 g) + 2 x AmpliFi MeshPoints (1750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna (Tri-Polarity), 802.11ac, 224 g)

Item nr.
AFI-G-EU
Neem contact op
Intel CT Desktop Adapter PCI-express

Intel CT Desktop Adapter PCI-express

Gigabit CT Desktop Adapter PCI-express - Bulk packed

Item nr.
EXPI9301CTBLK
Neem contact op
Alternatieven
Intel Wireless-AC 9260 Adapt

Intel Wireless-AC 9260 Adapt

Intel® Wireless-AC 9260, 2230, 2x2 AC+BT, Gigabit, No vPro®

Item nr.
9260.NGWG.NV
Neem contact op
Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini (3-pack) 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

Ubiquiti Networks UniFi Switch Flex Mini (3-pack) 5-Port Gigabit switch (EU PSU ONLY)

Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 3-pack

Item nr.
MPN
W125975030
USW-FLEX-MINI-3
Neem contact op
Bekijk accessoires
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-Port 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-Port 5-pack

8 x RJ-45, 1 PoE Passthrough Port, 12W

Item nr.
US-8-5
Neem contact op
Bekijk accessoires