Cambium Networks (1.621)

Topbanner Brandpage 1440X480 (4)
Chart V2 (1)

Wie we zijn

Cambium Networks levert draadloze communicatie die werkt voor bedrijven, gemeenschappen en steden over de hele wereld. Miljoenen van onze producten worden ingezet om mensen, plaatsen en dingen met elkaar te verbinden via een uniforme draadloze structuur die meerdere standaarden en frequenties van vast draadloos en wifi omvat, allemaal centraal beheerd via de cloud.

Download bedrijfsbrochure
Gettyimages 1250153439

Best-in-class ConnectedPartner-programma

Geeft u toegang tot de dealbescherming, unieke verticale programma's, exclusieve partnerinhoud en andere promo's.

Nu toepassen
Software Hero

Beheer gemakkelijk gemaakt

Draadloze technologie wordt sneller en goedkoper ingezet dan glasvezel. Cloudgebaseerd beheer met geautomatiseerde provisioning minimaliseert tegenslagen en verbetert de efficiëntie. Onze oplossingen bieden de disruptief lage totale eigendomskosten (TCO) en zijn toekomstbestendig om gracieus te evolueren naarmate behoeften en technologie veranderen.

Bekijk hier onze Wireless Fabric Management en Tools
Cnvision Camera Hero (2)

Waar u ook een camera wilt plaatsen, cnVision maakt de verbinding

Speciaal gebouwde draadloze connectiviteit voor videobewaking en CCTV-toepassingen.

Leer meer
PMP 450I 900 Mhz

Cambium Networks is een toonaangevende wereldwijde leverancier van betrouwbare draadloze oplossingen die de mensen, plaatsen en dingen - met elkaar verbinden.

We dagen glasvezel uit met draadloze oplossingen die last mile netwerkprestaties en betrouwbaarheid leveren.

Multi-Gigabit wireless edge

Schaalbaar van kleine kantoren tot locaties met de hoogste dichtheid, toepassingsbewust om aan de behoeften van uw bedrijf te voldoen, en eenvoudig te implementeren en te bedienen via een cloudgebaseerd systeem - allemaal geleverd tegen een ontwrichtend lage totale eigendomskosten

Public WIFI (1)
Screens

Wi-Fi Designer

Ontwerp uw Cambium Networks wifi-netwerk met behulp van onze intuïtieve online tool.

Wi-Fi Designer
Product

XV2-2 Wi-Fi 6-toegangspunt

De XV2-2 is een enterprise-grade, softwaregedefinieerd access point. XV2-2 zet de convergentie van bedrijfsnetwerken voort met een edge-intelligent access point dat wordt beheerd door applicatie-intelligente Cambium Networks XMS- of cnMaestro™-beheersystemen.

Bekijk XV2-2
Request A Demo Hero

Krijg ondersteuning van je lokale Cambium Networks-team

Neem contact op

Webinars

We hebben een aantal eerdere webinars voor u uitgekozen om te bekijken, u kunt ook exclusieve content van ConnectedPartner vinden op onze Channel Portal Calendar

Ga naar ConnectedPartner-portal
People C E1550691087572
Cambium Networks Indoor Dual Radio Wi-Fi 6 2x2 WLAN AP, 2.5GbE, EU
Cambium Networks Indoor Dual Radio Wi-Fi 6 2x2 WLAN AP, 2.5GbE, EU

Dual-Radio Wi-Fi 6. Indoor (ETSI) 802.11ax 2x2, EU, White

Item nr.
MPN
W125821882
XV2-2X00A00-EU
Bekijk accessoires
Cambium Networks cnPilot e501S Outdoor AP (EU)
Cambium Networks cnPilot e501S Outdoor AP (EU)

cnPilot e501S Wi-Fi Access Point, Outdoor, 802.11ac, IP67, w / Tilt bracket & PoE Injector

Item nr.
PL-501SP00A-EU

Beperkt item

Bekijk alternatieven en accessoires
Cambium Networks cnPilot e510 Outdoor (EU) 802.11ac wave 2, 2x2, 8 dBi, WLAN AP
Cambium Networks cnPilot e510 Outdoor (EU) 802.11ac wave 2, 2x2, 8 dBi, WLAN AP

Outdoor (EU) 802.11ac Wave 2, 2x2, 8 dBi, WLAN AP, IP67, White

Item nr.
MPN
W126072813
PL-E510X00A-EU
Bekijk accessoires
Cambium Networks cnPilot E600 Indoor 802.11ac
Cambium Networks cnPilot E600 Indoor 802.11ac

cnPilot e600 Wi-Fi Access Point, 802.11ac, 4×4 MU-MIMO, PoE, EU

Item nr.
PL-E600PEUA-EU
Bekijk alternatieven en accessoires
Cambium Networks 60GHz cnWave V3000 Client Node Antenna Assembly
Cambium Networks cnWave Precision Mounting Bracket
Cambium Networks cnWave Precision Mounting Bracket

Item nr.
MPN
W126360958
C000000L125A
Cambium Networks PoE Gigabit DC Injector, 15W Output at
Cambium Networks PoE Gigabit DC Injector, 15W Output at

Item nr.
MPN
W126259898
N000900L001D
Alternatieven
Cambium Networks cnVision Client MINI 16 dBi  IP55 (EU) (UK cord)
Cambium Networks cnVision Client MINI 16 dBi  IP55 (ROW) (UK cord)
Cambium Networks Client MAXrp 19 dBi  IP67 (ROW) (EU cord)
Cambium Networks Client MAXrp 19 dBi  IP67 (ROW) (UK cord)
Cambium Networks cnPilot XV2-2T - without PoE injector
Cambium Networks cnVision Client MINI 16 dBi  IP55 (ROW) (EU cord)
Cambium Networks cnVision Client MINI 16 dBi IP55 (ROW) (EU cord)

Item nr.
MPN
W126173111
CV-D16SPEUA-RW
Alternatieven
Cambium Networks e430H Desktop stand for mounting. Minimum order quantity is 10 units
Cambium Networks cnPilot E501S - without PoE injector
Cambium Networks cnPilot E501S - without PoE injector

Item nr.
MPN
W126167776
PL-E500NPSA-EU
Cambium Networks cnPilot e700 Outdoor (EU) 802.11ac wave 2, 2x2/4x4, AP
Cambium Networks cnPilot e700 Outdoor (EU) 802.11ac wave 2, 2x2/4x4, AP

cnPilot e700 Wi-Fi Access Point

Item nr.
MPN
W126072814
PL-E700X00A-EU
Alternatieven
Cambium Networks ePMP 5 GHz Force 300-16 Radio (ROW) (EU cord)
Cambium Networks ePMP 5 GHz MP 3000 MicroPOP Radio (EU) (EU cord)
Cambium Networks cnMatrix TX 2020R-P, Intelligent Ethernet PoE Switch
Cambium Networks cnMatrix TX 2020R-P, Intelligent Ethernet PoE Switch

Item nr.
MPN
W126072831
MXTX2020GXPA10
Bekijk accessoires
Cambium Networks ePMP 5 GHz Force 425 SM 2-pack packaging priced per radio (EU) (EU cord)
Cambium Networks CRPS - AC - 930W total Power, no power cord
Cambium Networks CRPS - DC -  930W total Power, 37v-60v, no power cord
Cambium Networks cnMatrix rack mount kit: Full-width switch
Cambium Networks Client MAXrp 19 dBi  IP67 (EU) (EU cord)
Cambium Networks XV3-8 Tri-Radio WiFi 6. Indoor (FCC) SDR 802.11ax 8x8 or Dual 4x4 5GHz WLAN AP, scan radio, BLE. EU
Cambium Networks R195W EU cord, 802.11n/AC Dual Band 2x2 WLAN router
Cambium Networks R195W EU cord, 802.11n/AC Dual Band 2x2 WLAN router

EU type C P/S, 802.11n/AC Dual Band 2x2 WLAN access point, Cloud Managed, Black

Item nr.
MPN
W125834860
PL-R195WEUA-EU
Bekijk accessoires
Cambium Networks ePMP 1000: 5 GHz Force 200AR5-25 High Gain Radio (ROW) (EU cord)
Cambium Networks ePMP Force 180 Pole bracket
Cambium Networks ePMP Force 180 Pole bracket

Adjustable Pole Bracket, White

Item nr.
N000900L022A
Cambium Networks 10G SFP+ SMF LR Transceiver, 1310nm. -40C to 85C
Cambium Networks 10G SFP+ SMF LR Transceiver, 1310nm. -40C to 85C

10Gbps SFP+ SMF Optical Transceiver, 1310nm, 10km

Item nr.
MPN
W125970370
SFP-10G-LR
Bekijk accessoires