Laidinis tinklas

(6 707)
Ubiquiti Networks USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Ubiquiti Networks 5-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support, 1 PoE input and 4 PoE output
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with Cisco SFP-10G-SR
MicroOptics SFP+ Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps 0.5m
MicroOptics SFP+ Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps 0.5m
MPN
Prekės nr.
MO-UC-DAC-SFP+
W125839816
Peržiūrėti alternatyvas
Planet Managed, 8-Port 10/100/1000T, 802.3at, PoE + 2x 100/1000X SFP
campaign-icon
Ubiquiti Networks PoE Injector, 802.3AT f/ U6-LR, U6-Lite, U6-Pro
Bosch High PoE Midspan
Bosch High PoE Midspan
MPN
Prekės nr.
NPD-6001B
NPD-6001B-B
Dell CRD WRLES M.2 DW1820 WW
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-1G-S-20 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G Switch
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G Switch
MPN
J9776A
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroConnect 15.4W, 802.3af, PoE, Injector
MicroConnect 15.4W, 802.3af, PoE, Injector
MPN
POEINJ-15W
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroConnect PoE Adapter RJ45 IEEE802.3af to USB-C
MicroConnect PoE Adapter RJ45 IEEE802.3af to USB-C
MPN
Prekės nr.
MC-POEADAPTER-USB-C
W127153731
Ubiquiti Networks Instant Outdoor Gigabit Power Over Ethernet PoE Converter (802.3af/48V)
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-1G-S-2 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP
campaign-icon
Ubiquiti Networks Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 input
TP-Link 3 x Gigabit WAN/LAN, Gigabit WAN, Gigabit LAN, Flash SPI 16MB, 128 MB DRAM, 158 × 101 × 25 mm
Hewlett Packard Enterprise 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl, 8 x 10-GbE SFP+, Optical Network, 950 g
MicroConnect 30W, 802.3af/at, PoE, Injector
MicroConnect 30W, 802.3af/at, PoE, Injector
MPN
POEINJ-30W
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ernitec 60W 802.3af/at PoE Injector
Hewlett Packard Enterprise B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
Hewlett Packard Enterprise B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
MPN
QK724A-RFB

Būklė

Atnaujinta
Peržiūrėti alternatyvas
Ubiquiti Networks POE, 24VDC, 0.5A, 87 x 44 x 29 mm, 92 g
Ubiquiti Networks POE, 24VDC, 0.5A, 87 x 44 x 29 mm, 92 g
MPN
POE-24-12W-WH
Peržiūrėkite priedus
MikroTik Dual-Core ARM v7 800 MHz, 512 MB RAM, 16 MB Flash, 24 Gigabit Ethernet ports, 443 x 305 x 44 mm
Ubiquiti Networks 24 V DC, 0.3 A, 72 x 45 x 33 mm, 72.1 g, White
Ubiquiti Networks Indoor Passive PoE to 802.3af Adapters
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, 65kHz, <1ns
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, 65kHz, <1ns
MPN
POE-48-24W
Peržiūrėti alternatyvas
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, RJ-45 Copper, 30m, Compatible with Cisco SFP-10G-T
Hewlett Packard Enterprise HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Hewlett Packard Enterprise HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
MPN
J9150A-RFB

Būklė

Atnaujinta
Peržiūrėti alternatyvas
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, RJ-45
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, RJ-45
MPN
POE-48-24W-G
Peržiūrėti alternatyvas
Ubiquiti Networks POE-24-AF5X - 90-260VAC / 47-63 Hz
Ubiquiti Networks Power over Ethernet Adapters, 50VDC, 1.2A, Gigabit LAN Port
EET LietuvaBregnerødvej 133 D3460 BirkerødPVM nr. 35239480
Lietuva / Lietuvių