Infrastruktūra

(14 907)
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector
MPN
U-POE-AF
Peržiūrėkite priedus
Lanview Flatpack 19" Rack cabinet Heavy Duty 24U x D1000 mm
Lanview Flatpack 19" Rack cabinet Heavy Duty 24U x D1000 mm
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVR244034
W125938637
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with HP J4858C
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with HP J4858C
MPN
MO-P-S85123-3CLM
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with HP J4859C
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with HP J4859C
MPN
MO-P-S311213CL10
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with Cisco SFP-10G-SR
MikroTik 802.11b/g/n, USB, RS232, 2.4/5GHz
PowerWalker 3kVA, 2.7kW, 176-300V, 40-70Hz, 190x399x328mm, 22.2kg, Black
Planet Industrial 8-port 10/100/1000T + 2-port 1G/2.5G SFP Managed Gigabit Switch
Lanview UK Rack mount power strip 13A with 8 x UK sockets<br>fits 23 inch racks.
Lanview UK Rack mount power strip 13A with 8 x UK sockets<br>fits 23 inch racks.
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVR261875UK
W126161561
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Cisco SFP-10G-LR
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Cisco SFP-10G-LR
MPN
MO-C-S311X2-3CDL10
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Aten 8-Port 19” LED-backlit LCD, UK
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-260
Lancom Systems LANCOM R&S Unified Firewall UF-260
MPN
Prekės nr.
55024
W126987999
Peržiūrėkite priedus
APC Replacement battery cartridge #140
APC Replacement battery cartridge #140
MPN
APCRBC140
Peržiūrėti alternatyvas
APC Replacement battery cartridge #140
APC Replacement battery cartridge #140
MPN
Prekės nr.
APCRBC140
APCRBC140-C2

Būklė

Naudotas/atnaujintas
Peržiūrėti alternatyvas
PowerWalker PowerWalker VFI 3000RT LCD, 3000VA/2700W, 6x 12V/9Ah, USB, RS-232, WinPower
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MPN
POEINJ-60W
Peržiūrėkite priedus
APC Replacement Battery Cartridge #133
Aten 2-Port USB DisplayPort Cable KVM Switch with Remote Port Selector
Hewlett Packard Enterprise AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surface
PowerWalker PowerWalker Rack Mount Kit - RK1
PowerWalker PowerWalker Rack Mount Kit - RK1
MPN
10120529
Peržiūrėti alternatyvas
APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD
APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD
MPN
Prekės nr.
AP9640
W126078775
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, DDMI support, Compatible Cisco GLC-SX-MMD
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, DDMI support, Compatible Cisco GLC-SX-MMD
MPN
MO-C-S85123-3CLM
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-1G-S-20 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP
MicroConnect 4K Displayport & USB 2 x 1 way KVM Switch
MicroConnect 4K Displayport & USB 2 x 1 way KVM Switch
MPN
Prekės nr.
MC-DP-KVM201K
W125660967
Peržiūrėti alternatyvas
Aten 2-Port USB VGA KVM Switch
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300m, LC, Compatible with Ubiquiti UF-MM-10G
Planet SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
Planet SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
MPN
MGB-TLX
Peržiūrėti alternatyvas
EET LietuvaBregnerødvej 133 D3460 BirkerødPVM nr. 35239480
Lietuva / Lietuvių