Laidinis tinklas

(7 164)
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector
MPN
U-POE-AF
Peržiūrėkite priedus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with HP J4858C
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with HP J4858C
MPN
MO-P-S85123-3CLM
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with HP J4859C
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with HP J4859C
MPN
MO-P-S311213CL10
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with Cisco SFP-10G-SR
Planet Industrial 8-port 10/100/1000T + 2-port 1G/2.5G SFP Managed Gigabit Switch
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Cisco SFP-10G-LR
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Cisco SFP-10G-LR
MPN
MO-C-S311X2-3CDL10
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MPN
POEINJ-60W
Peržiūrėkite priedus
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, DDMI support, Compatible Cisco GLC-SX-MMD
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, DDMI support, Compatible Cisco GLC-SX-MMD
MPN
MO-C-S85123-3CLM
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-1G-S-20 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300m, LC, Compatible with Ubiquiti UF-MM-10G
Planet SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
Planet SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
MPN
MGB-TLX
Peržiūrėti alternatyvas
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, duplex, Compatible with Dell 407-BBOU
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, duplex, Compatible with Dell 407-BBOU
MPN
MO-407-BBOU
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ubiquiti Networks POE-24-30W - 100-240AC / 50/60Hz, 30W POE
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MGB-LX
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MGB-LX
MPN
MO-MGB-LX
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Dell Networking Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach
Ubiquiti Networks Power over Ethernet Adapters, 50VDC, 1.2A, Gigabit LAN Port
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-1G-S-2 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP
MicroOptics SFP 1G Bidi Pair, SMF, 3 km, Compatible with Ubiquiti UF-SM-1G-S
Yealink 2.3" 132x64 LCD, 2x Fast Ethernet, 2x RJ9, 2x VoIP, 2x SIP, PoE
Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (ST, MM) Bridge Media Converter -- 2km
MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, DDMI support, Compatible with Cisco GLC-LH-SMD
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with HP J9150D
Ubiquiti Networks Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 5-pack
Ubiquiti Networks Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 5-pack
MPN
Prekės nr.
USW-FLEX-MINI-5
W126091192
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Ubiquiti Networks 1G SFP to 1GbE RJ45 Module
Ubiquiti Networks 1G SFP to 1GbE RJ45 Module
MPN
Prekės nr.
UACC-CM-RJ45-1G
W126806916
Ubiquiti Networks Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 3-pack
Ubiquiti Networks Managed, 5x Gigabit Ethernet, PoE, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, White, 3-pack
MPN
Prekės nr.
USW-FLEX-MINI-3
W125975030
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
Planet 8-Port 10/100/1000T Industrial Gigabit Ethernet Switch
Edimax Long Range 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Switch with DIP Switch
Edimax Long Range 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Switch with DIP Switch
MPN
Prekės nr.
GS-1008PL V2
W126087958
Peržiūrėkite priedus
Ubiquiti Networks POE, 48VDC, 0.5 A
Ubiquiti Networks POE, 48VDC, 0.5 A
MPN
Prekės nr.
POE-24-24W-WH
W126091154
Planet SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km (-40~75℃)
Planet SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km (-40~75℃)
MPN
MGB-TLB10

Ribota prekė

Peržiūrėti alternatyvas
EET LietuvaBregnerødvej 133 D3460 BirkerødPVM nr. 35239480
Lietuva / Lietuvių