„Fibre Patch“ kabeliai („Duplex“)

(849)
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 15M
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 15M
MPN
Prekės nr.
FO-LCSCOM4D-015
W128365715

Ribota prekė

Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
Lanview LC-LC Singlemode fibre cable duplex 2m OS2 9/125 LSZH
Lanview LC-LC Singlemode fibre cable duplex 2m OS2 9/125 LSZH
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVO231407
W125944796
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
Lanview LC-SC Multimode fibre cable duplex 5m OM3 50/125 LSZH
Lanview LC-SC Multimode fibre cable duplex 5m OM3 50/125 LSZH
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVO231479
W125944810
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 0.5m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 1m
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 2M
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 2M
MPN
Prekės nr.
FO-SCSCOM4D-002
W128365669

Ribota prekė

Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 1m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-ST, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 2m
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 1.5M
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 1.5M
MPN
Prekės nr.
FO-SCSCOM2D-0015
W128365682

Ribota prekė

campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 7m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 10m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 5m
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om4 1M
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om4 1M
MPN
Prekės nr.
46340
W128370743
Peržiūrėti alternatyvas
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 3M
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 3M
MPN
Prekės nr.
FO-SCSCOM2D-003
W128365665

Ribota prekė

Peržiūrėti alternatyvas
ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 7M
ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 7M
MPN
Prekės nr.
FO-STSTOM1D-007
W128365773

Ribota prekė

Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 15 m
campaign-icon
Lanview SC-SC Singlemode fibre cable duplex 3m OS2 9/125 LSZH
Lanview SC-SC Singlemode fibre cable duplex 3m OS2 9/125 LSZH
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVO231378
W125944785
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
Lanview LC-SC Singlemode fibre cable duplex 2m OS2 9/125 LSZH
Lanview LC-SC Singlemode fibre cable duplex 2m OS2 9/125 LSZH
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVO231492
W125944814
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
Lanview LC-SC Singlemode fibre cable duplex 1m OS2 9/125 LSZH
Lanview LC-SC Singlemode fibre cable duplex 1m OS2 9/125 LSZH
Sukurta profesionaliam tinklui
MPN
Prekės nr.
LVO231491
W125944813
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
PATCHBOX PATCHBOX® Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, 1.8m / 30RU)
PATCHBOX Plus+ System OM4, 24 ports, 1RU, LC-LC
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 5m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet), 3m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 7m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-ST, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 2m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 2m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange) 10m
campaign-icon
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 3m
EET LietuvaBregnerødvej 133 D3460 BirkerødPVM nr. 35239480
Lietuva / Lietuvių