Šviesolaidiniai kabeliai

(751)
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 2m

Prekės nr.
FIB422002
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m OM1
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 10m OM1

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 10m

Prekės nr.
FIB220010
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m  OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 1m

Prekės nr.
FIB442001
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m

Prekės nr.
FIB440401P
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m

Prekės nr.
FIB442010-FLAT
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OS2
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m

Prekės nr.
FIB441001
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0.5m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m

Prekės nr.
FIB8410005
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 0.5m

Prekės nr.
FIB4420005
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OS2
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 5m

Prekės nr.
FIB461005
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OS2
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 2m

Prekės nr.
FIB461002
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OS2
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 1m

Prekės nr.
FIB461001
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3m OS2
MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3m OS2

Optical Fibre Cable, LC-ST, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 3m

Prekės nr.
FIB411003
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 30m OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 30m

Prekės nr.
FIB442030
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect SC/PC-SC/PC 15m OS2
MicroConnect SC/PC-SC/PC 15m OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Simplex OS2 (Yellow), 15m

Prekės nr.
FIB224015
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM4
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 5m OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 5m

Prekės nr.
FIB440405P
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 10m

Prekės nr.
FIB422010
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 2m

Prekės nr.
FIB442002
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM3
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 3m

Prekės nr.
FIB442003
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 1m

Prekės nr.
FIB422001
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 50m OM1
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 50m OM1

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange) 50m

Prekės nr.
FIB440050
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 15m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 15m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 15m

Prekės nr.
FIB422015
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 2m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 2m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 2m

Prekės nr.
FIB841002
Peržiūrėti alternatyvas ir priedus
campaign-icon
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m OS2
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1m OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m

Prekės nr.
FIB841001
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect MTRJ/UPC-MTRJ/UPC 1m OM1
MicroConnect MTRJ/UPC-MTRJ/UPC 1m OM1

Optical Fibre Cable, MTRJ/UPC-MTRJ/UPC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 1m

Prekės nr.
FIB410001
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OS2
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 5m

Prekės nr.
FIB421005
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 2m OS2
MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 2m OS2

Optical Fibre Cable, LC-ST, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 2m

Prekės nr.
FIB411002
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m OS2
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 1.5m

Prekės nr.
FIB4210015
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m OM3
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5m OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 1.5m

Prekės nr.
FIB4220015
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 2m OM1
MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 2m OM1

Optical Fibre Cable, ST-SC, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 2m

Prekės nr.
FIB120002
Peržiūrėti alternatyvas
campaign-icon
Lanview LC/UPC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP - GRADE C
Lanview LC/UPC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP - GRADE C

Sukurta profesionaliam tinklui

LC/UPC Pigtail Singlemode 2m OS2 9/125 PVC EASY STRIP - GRADE C

Prekės nr.
MPN
W125944794
LVO231405
Peržiūrėkite priedus