Ubiquiti Networks

Ubiquiti Networks POE, 54V, 80W, EdgePoint

Ubiquiti Networks POE, 54V, 80W, EdgePoint

LAN (POE), 123 x 65 x 34 mm, 299 g
Prekės nr.
POE-54V-80W

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Prekės nr.
UAP-AC-LITE

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Prekės nr.
UF-SM-1G-S

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A
Prekės nr.
U-POE-AF

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

20 Gbps, 24.88 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Prekės nr.
US-8-150W

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
Prekės nr.
UF-RJ45-1G

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks
Prekės nr.
UDM-PRO

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm
Prekės nr.
NBE-5AC-GEN2

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro 3-pack

Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro 3-pack

1920x1080, 1/2.8", H.264, 30 fps, WDR, PoE, 86x153 mm, 700 g, 3 pcs
Prekės nr.
UVC-G3-PRO-3

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5 pcs
Prekės nr.
UAP-AC-HD-5

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks 256 Client Capacity GPON OLT

Ubiquiti Networks 256 Client Capacity GPON OLT

4-Port GPON Optical Line Terminal UF-OLT-4
Prekės nr.
UF-OLT-4

sandėlyje

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Eth Patch Cable Black

Ubiquiti Networks UniFi Eth Patch Cable Black

UniFi Ethernet Patch Cable, RJ45, 220mm length
Prekės nr.
UC-PATCH-RJ45-BK

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
Prekės nr.
UAP-AC-PRO-5

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Video UVC G3 Camera

Ubiquiti Networks UniFi Video UVC G3 Camera

1/3" 4-Megapixel HDR Sensor, 1920 x 1080, 30 fps, Ethernet
Prekės nr.
UVC-G3-BULLET

sandėlyje

Ubiquiti Networks Horn 5GHz 90 deg

Ubiquiti Networks Horn 5GHz 90 deg

5.15 ‑ 5.85 GHz, 13 dBi, Dual-Linear, 90°/90°, 920 g
Prekės nr.
HORN-5-90

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks AirFiber 5 2x2 MIMO 5Ghz

Ubiquiti Networks AirFiber 5 2x2 MIMO 5Ghz

airFiber 5 - 5GHz Full Duplex Point-to-Point Gigabit Radio
Prekės nr.
AF-5

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Cloud Key G2 Rack Mount
Prekės nr.
CKG2-RM

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks UFiber WiFi High-Performance

Ubiquiti Networks UFiber WiFi High-Performance

GPON (SC/APC), 4 Ethernet (RJ45), 802.11n AP, 24V passive PoE or DC Jack, 24VDC
Prekės nr.
UF-WIFI

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks InWall Junction Box

Ubiquiti Networks InWall Junction Box

Inwall Junction Box for UAP-IW-HD (25-Pack)
Prekės nr.
UAP-IW-HD-JB-25

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

12 x SFP+, 4 x RJ-45, 320 Gbps, 443 x 221 x 43 mm, 2.62 kg, 36 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1U
Prekės nr.
US-16-XG

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Prekės nr.
US-24

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks Instant 3AF to USB Adapter

Ubiquiti Networks Instant 3AF to USB Adapter

802.3af PoE USB Type A Charger
Prekės nr.
INS-3AF-USB

sandėlyje

Ribota prekė

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W
Prekės nr.
ES-16-150W

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

EdgeRouter Rack Mount Kit
Prekės nr.
ER-RMKIT

sandėlyje

gaunamos atsargos

Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 12W

Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 12W

5-Pack
Prekės nr.
POE-24-12W-5P

sandėlyje

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m

Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m

UniFi Direct Attach, 2 m
Prekės nr.
UDC-2

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 10 Pair
Prekės nr.
UF-SM-1G-S-20

sandėlyje

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

U Fiber GPON, B+
Prekės nr.
UF-GP-B+

sandėlyje

Ribota prekė

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W
Prekės nr.
USG-PRO-4

sandėlyje

gaunamos atsargos

Susiję prekės ir priedai
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
Prekės nr.
UAP-AC-PRO

sandėlyje

Susiję prekės ir priedai