Kiinteä verkko

(6 981)
Moxa Industrial secure routers with firewall/NAT/VPN
Moxa Industrial secure routers with firewall/NAT/VPN
MPN
Tuotenro
44325
44325M
Katso tarvikkeita
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector
MPN
POEINJ-60W
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, RJ-45
Ubiquiti Networks 48VDC @ 0.5A, RJ-45
MPN
POE-48-24W-G
Katso vaihtoehtoja
Hikvision 4 Port Fast Ethernet Unmanaged POE Switch
Hikvision 4 Port Fast Ethernet Unmanaged POE Switch
MPN
DS-3E0105P-E(B)
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
TrendNET PoE+ Gigabit Injector, IEEE 802.3at/802.3af, 10/100/1000Mbps, 100m
Hikvision 8 Port Gigabit Unmanaged POE Switch
Hikvision 8 Port Gigabit Unmanaged POE Switch
MPN
DS-3E0510P-E
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
MicroConnect 15.4W, 802.3af, PoE, Injector
MicroConnect 15.4W, 802.3af, PoE, Injector
MPN
POEINJ-15W
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Planet 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T Desktop Switch (120 watts)
Hikvision 24 Port Fast Ethernet Smart POE Switch
Hikvision 24 Port Fast Ethernet Smart POE Switch
MPN
Tuotenro
DS-3E1326P-EI
W125845593

Tuotetta rajoitetusti

Katso vaihtoehtoja
MicroConnect 30W, 802.3af/at, PoE, Injector
MicroConnect 30W, 802.3af/at, PoE, Injector
MPN
POEINJ-30W
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
MikroTik Passive POE, 9-48V DC, 10/100/1000 Mbps, White
MikroTik Passive POE, 9-48V DC, 10/100/1000 Mbps, White
MPN
RBGPOE
Katso vaihtoehtoja ja tarvikkeita
Planet Desktop Switch, 6x RJ 45, 10/100BASE-TX, PoE, 63 W, 499 g, Black
TP-Link 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
TP-Link 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
MPN
TL-SG1005P
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
Veracity Single POE LONGSPAN converter with POE in, extended POE out, and SafeView display
Ubiquiti Networks 8x 10G SFP+, 160 Gbps, 1U
Ubiquiti Networks 8x 10G SFP+, 160 Gbps, 1U
MPN
Tuotenro
USW-AGGREGATION
W125916184
Katso tarvikkeita
Hikvision 16 Port Fast Ethernet Smart POE Switch
Hikvision 16 Port Fast Ethernet Smart POE Switch
MPN
Tuotenro
DS-3E1318P-EI
W125845592
Hikvision 60W POE INJECTOR EU
Hikvision 60W POE INJECTOR EU
MPN
60W POE INJECTOR EU
Katso vaihtoehtoja
Ubiquiti Networks Power over Ethernet Adapters, 50VDC, 1.2A, Gigabit LAN Port
Planet 8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet Switch
TP-Link 1000Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 15000 m
Planet 100/1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T PoE+ Media Converter
ComNet Intelligent Self Managed Ring
Ubiquiti Networks 100-240AC, 50/60Hz, 30W, 80+%, 65 kHz, Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Moxa INDUSTRIAL DEVICE SERVER(RS-23