Kiinteä verkko (6 673)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 60W

8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
Tuotenro
US-8-60W

200+ varastossa (Päävarasto)

1500+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Hikvision DS-3E0106HP-E

Hikvision DS-3E0106HP-E

DS-3E0106HP-E, 1.2 Gbps, 0.893 Mpps, 6x RJ-45, PoE, 48 VDC, 145x25.6x68.45 mm
Tuotenro
DS-3E0106HP-E

50+ varastossa (Päävarasto)

1500+ etävarasto (Ota meihin yhteyttä)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP
Tuotenro
US-24-250W

48 varastossa (Päävarasto)

250+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Tuotenro
US-16-150W

300+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Moxa INDUSTRIAL GIGABIT FIREWALL/25

Moxa INDUSTRIAL GIGABIT FIREWALL/25

3x RJ45/fiber combo port, 10/100/1000BaseT(X), 100/1000BaseSFP, Digital Input, Firewall/NAT, 25 VPN Tunnels, IP 30, -40 - 75°C
Tuotenro
MPN
44325M
EDR-G903-T

1 varastossa (Päävarasto)

Axis T8120 15W MIDSPAN 1-PORT

Axis T8120 15W MIDSPAN 1-PORT

2 x RJ-45, 10/100/1000 Mbps, 15 W, 450 g
Tuotenro
5026-202

50+ varastossa (Päävarasto)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Axis T8133 30W MIDSPAN

Axis T8133 30W MIDSPAN

PoE+ Midspan, 30W, Gigabit Ethernet, C13
Tuotenro
5900-292

50+ varastossa (Päävarasto)

Hikvision DS-3E0310HP-E

Hikvision DS-3E0310HP-E

DS-3E0310HP-E, 1x 10/100 Mbps Hi-PoE, 7x 10/100 Mbps PoE , 2x 10/100/1000 Mbps RJ-45, 5.6 Gbps, 4.166 Mpps, 217.6x27.8x103.35 mm
Tuotenro
DS-3E0310HP-E

35 varastossa (Päävarasto)

150+ etävarasto (Ota meihin yhteyttä)

MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

MicroConnect 30W 802.3af/at PoE Injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector
Tuotenro
POEINJ-30W

75+ varastossa (Päävarasto)

300+ tulossa varastoon (2 viikkoa varastoon)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-16-POE Gen 2

USW-16-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 60W, (16) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1G SFP, 442.4 x 200 x 43.7 mm
Tuotenro
USW-16-POE

50+ varastossa (Päävarasto)

200+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Hikvision DS-3E0109P-E/M(B)

Hikvision DS-3E0109P-E/M(B)

1 100m uplink port, PoE power 58W, 250m, L2
Tuotenro
DS-3E0109P-E/M(B)

38 varastossa (Päävarasto)

300+ etävarasto (Ota meihin yhteyttä)

Ubiquiti Networks EdgeSwitch, 16-Port, 10G

Ubiquiti Networks EdgeSwitch, 16-Port, 10G

1x SFP+, 4x 10G RJ-45, 320 Gbps, 238.1 Mpps, 443 x 221 x 43 mm
Tuotenro
ES-16-XG

75+ varastossa (Päävarasto)

50+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Hikvision DS-3E1310P-E

Hikvision DS-3E1310P-E

Web-managed PoE Switch, 8 x Fast Ethernet RJ-45, 2 x Gigabit Ethernet RJ-45, 2 x SFP
Tuotenro
DS-3E1310P-E

13 varastossa (Päävarasto)

100+ etävarasto (Ota meihin yhteyttä)

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Tuotenro
US-24

3 varastossa (Päävarasto)

200+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ubiquiti Networks EdgeSwitch 48, 500W, 48 Gigabi

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 48, 500W, 48 Gigabi

Managed PoE+ Gigabit Switches with SFP, 70 Gbps, 48 Gigabit RJ45, 2 SFP, 2 SFP+, 500W
Tuotenro
ES-48-500W

11 varastossa (Päävarasto)

50+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

140 Gbps, 48 x RJ-45, 2 x SFP, 2 x SFP+, 56 W DC, 443 x 43 x 286 mm
Tuotenro
US-48

100+ varastossa (Päävarasto)

75+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Hikvision DS-3E0505P-E

Hikvision DS-3E0505P-E

DS-3E0505P-E, 4x 1G RJ-45, PoE, 1x 1G RJ-45, 10 Gbps, 7.44 Mpps, 105x27.6x83.1 mm
Tuotenro
DS-3E0505P-E

50+ varastossa (Päävarasto)

100+ etävarasto (Ota meihin yhteyttä)

Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN

Axis T8144 60W INDUSTRIAL MIDSPAN

60W, 20 - 60V, DC, black
Tuotenro
01154-001

4 varastossa (Päävarasto)

3 tulossa varastoon (2 viikkoa varastoon)

MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector

MicroConnect 60W 802.3af/at PoE Injector

60W 802.3af/at PoE Injector
Tuotenro
POEINJ-60W

400+ varastossa (Päävarasto)

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Tuotenro
USW-PRO-24-POE

100+ varastossa (Päävarasto)

100+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Tuotenro
UF-SM-1G-S

300+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ernitec 4 Port Gigabit PoE Switch

Ernitec 4 Port Gigabit PoE Switch

Unmanaged, Gigabit (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE),4 Poe Ports & 2 Uplinks.
Tuotenro
ELECTRA-T04

13 varastossa (Päävarasto)

100+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W
Tuotenro
ES-16-150W

1 varastossa (Päävarasto)

50+ tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ernitec 1 ch 30W Gigabit POE injector

Ernitec 1 ch 30W Gigabit POE injector

30W, 802.3af/at, PoE, Injector
Tuotenro
ELECTRA-P2-30W

600+ varastossa (Päävarasto)

Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

Ubiquiti Networks Edgerouter 4-port

EdgeRouter 4, 4-Core 1GHz MIPS64, 1GB DDR3, 4GB eMMC, 8MB SPI NOR, 13W, (3) 10/100/1000 Ethernet Router Ports, (1) 1Gbps SFP Port, (1) RJ45 Serial
Tuotenro
ER-4

15 varastossa (Päävarasto)

40 tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ubiquiti Networks EdgeRouter 10-Port

Ubiquiti Networks EdgeRouter 10-Port

EdgeRouter 12P, 10 x 10/100/1000 RJ45 Ports with PoE, 2 x 1 Gbps SFP Ports, 10.55 x 5.37 x 1.22"
Tuotenro
ER-12P

12 varastossa (Päävarasto)

32 tulossa varastoon (Ota meihin yhteyttä)

Käytettävissä olevat vaihtoehdot
D-Link DGS-108/E  8-port Gigabit

D-Link DGS-108/E 8-port Gigabit

DGS-108 - 8-Port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch, Auto MDI/MDIX, Full/half-duplex, Jumbo Frames, 16 Gbps, QoS, Black
Tuotenro
DGS-108/E

4 varastossa (Päävarasto)

Hikvision 60W POE INJECTOR EU

Hikvision 60W POE INJECTOR EU

1 RJ45 interface,1000M EU plug
Tuotenro
60W POE INJECTOR EU

33 varastossa (Päävarasto)

15 tulossa varastoon (1 viikko varastoon)

Varastotiedot
Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Ernitec 8 Ports Gigabit PoE Switch

Ernitec 8 Ports Gigabit PoE Switch

Managed Layer 2, 8 Gigabit RJ45 ports, 2 Gigabit SFP ports, Modes: AI VLAN, AI Extend, AIPoE, AI QOS
Tuotenro
ELECTRA-T08

50+ varastossa (Päävarasto)

Hikvision DS-3E0105P-E(B)

Hikvision DS-3E0105P-E(B)

1 uplink port, PoE power 58W L2 Unmanaged, 4 100M PoE port, 1 100M uplink port, 802.3af/at, PoE budget 58W
Tuotenro
DS-3E0105P-E(B)

33 varastossa (Päävarasto)

Tuotetta rajoitetusti

Website Feedback