campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Tuotenro
UAP-AC-LITE
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+

Tuotenro
UAP-AC-PRO
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

20 Gbps, 24.88 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP

Tuotenro
US-8-150W
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM

Tuotenro
UDM
Ota meihin yhteyttä
Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP

Tuotenro
US-16-150W
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP

Tuotenro
US-24-250W
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet

Tuotenro
USG
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Tuotenro
UAP-AC-LR
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm

Tuotenro
UCK-G2-PLUS
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks

Tuotenro
UDM-PRO
Ota meihin yhteyttä
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A

Tuotenro
U-POE-AF
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs

Tuotenro
UF-MM-1G
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm

Tuotenro
US-24
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi nanoHD

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af

Tuotenro
UAP-NANOHD
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W

Tuotenro
USG-PRO-4
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh Pro

450/1300 Mbps, 2.4/5 GHz, 183 m, 802.3af PoE, 2 x 10/100/1000 Ethernet, 633 g

Tuotenro
UAP-AC-M-PRO
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks 5-Port Gigabit switch

Ubiquiti Networks 5-Port Gigabit switch

5x 10/100/1000, RJ-45, 2.5 W, 107.16 x 70.15 x 21.17 mm, 150 g

Tuotenro
USW-FLEX-MINI
Ota meihin yhteyttä
Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm

Tuotenro
USW-PRO-24-POE
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh

802.11AC, 1167 Mbps, Waterproof

Tuotenro
UAP-AC-M
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

140 Gbps, 48 x RJ-45, 2 x SFP, 2 x SFP+, 56 W DC, 443 x 43 x 286 mm

Tuotenro
US-48
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 3-pack

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af, 3 pcs

Tuotenro
UAP-NANOHD-3
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

48VDC @ 0.5A, RJ-45

Tuotenro
POE-48-24W-G
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 30W

Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 30W

100-240AC, 50/60Hz, 30W, 80+%, 65 kHz, Pins 1, 2, 4, 5 (+) and Pins 3, 6, 7, 8 (-), <lt/>1 ns

Tuotenro
POE-24-30W-G-WH
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5pk. PoE Adapter NOT Included

Tuotenro
UAP-AC-LITE-5
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 1m

Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 1m

UniFi Direct Attach, 1 m

Tuotenro
UDC-1
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks NanoSwitch

Ubiquiti Networks NanoSwitch

NanoSwitch, RTL8367N-VB, (4) 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45

Tuotenro
N-SW
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

12 x SFP+, 4 x RJ-45, 320 Gbps, 443 x 221 x 43 mm, 2.62 kg, 36 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1U

Tuotenro
US-16-XG
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

EdgeRouter Rack Mount Kit

Tuotenro
ER-RMKIT
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair

Tuotenro
UF-SM-1G-S
Ota meihin yhteyttä
Katso tarvikkeita
campaign-icon
Ubiquiti Networks UniFi Protect Network Video Recorder

Ubiquiti Networks UniFi Protect Network Video Recorder

Quad-Core ARM Cortex-A57 at 1.7 GHz, 4GB DDR4, SPI NOR 32MB, USB Flash 8GB, 1x RJ-45, 1x SFP+, 100W

Tuotenro
MPN
W125781270
UNVR-EU
Ota meihin yhteyttä