Ubiquiti Networks

Ubiquiti Networks POE, 54V, 80W, EdgePoint

Ubiquiti Networks POE, 54V, 80W, EdgePoint

LAN (POE), 123 x 65 x 34 mm, 299 g
Toote nr
POE-54V-80W

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Toote nr
UAP-AC-LITE

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Toote nr
UF-SM-1G-S

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A
Toote nr
U-POE-AF

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

20 Gbps, 24.88 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP
Toote nr
US-8-150W

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

Ubiquiti Networks RJ45-SFP Tranceiver Module

RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
Toote nr
UF-RJ45-1G

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks
Toote nr
UDM-PRO

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm
Toote nr
NBE-5AC-GEN2

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro 3-pack

Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G3, Pro 3-pack

1920x1080, 1/2.8", H.264, 30 fps, WDR, PoE, 86x153 mm, 700 g, 3 pcs
Toote nr
UVC-G3-PRO-3

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5 pcs
Toote nr
UAP-AC-HD-5

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks 256 Client Capacity GPON OLT

Ubiquiti Networks 256 Client Capacity GPON OLT

4-Port GPON Optical Line Terminal UF-OLT-4
Toote nr
UF-OLT-4

Laos

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Eth Patch Cable Black

Ubiquiti Networks UniFi Eth Patch Cable Black

UniFi Ethernet Patch Cable, RJ45, 220mm length
Toote nr
UC-PATCH-RJ45-BK

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
Toote nr
UAP-AC-PRO-5

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Video UVC G3 Camera

Ubiquiti Networks UniFi Video UVC G3 Camera

1/3" 4-Megapixel HDR Sensor, 1920 x 1080, 30 fps, Ethernet
Toote nr
UVC-G3-BULLET

Laos

Ubiquiti Networks Horn 5GHz 90 deg

Ubiquiti Networks Horn 5GHz 90 deg

5.15 ‑ 5.85 GHz, 13 dBi, Dual-Linear, 90°/90°, 920 g
Toote nr
HORN-5-90

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks AirFiber 5 2x2 MIMO 5Ghz

Ubiquiti Networks AirFiber 5 2x2 MIMO 5Ghz

airFiber 5 - 5GHz Full Duplex Point-to-Point Gigabit Radio
Toote nr
AF-5

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Ubiquiti Networks Cloud Key G2 Rack M. Accessory

Cloud Key G2 Rack Mount
Toote nr
CKG2-RM

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks UFiber WiFi High-Performance

Ubiquiti Networks UFiber WiFi High-Performance

GPON (SC/APC), 4 Ethernet (RJ45), 802.11n AP, 24V passive PoE or DC Jack, 24VDC
Toote nr
UF-WIFI

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks InWall Junction Box

Ubiquiti Networks InWall Junction Box

Inwall Junction Box for UAP-IW-HD (25-Pack)
Toote nr
UAP-IW-HD-JB-25

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

Ubiquiti Networks Unifi Switch, 16-Port, 10G

12 x SFP+, 4 x RJ-45, 320 Gbps, 443 x 221 x 43 mm, 2.62 kg, 36 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1U
Toote nr
US-16-XG

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm
Toote nr
US-24

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks Instant 3AF to USB Adapter

Ubiquiti Networks Instant 3AF to USB Adapter

802.3af PoE USB Type A Charger
Toote nr
INS-3AF-USB

Laos

Piiratud kaup

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 16 - Switch -

managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W
Toote nr
ES-16-150W

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

Ubiquiti Networks EdgeRouter Rackmount Kit

EdgeRouter Rack Mount Kit
Toote nr
ER-RMKIT

Laos

Sissetulevad laod

Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 12W

Ubiquiti Networks PoE Injector, 24VDC, 12W

5-Pack
Toote nr
POE-24-12W-5P

Laos

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m

Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m

UniFi Direct Attach, 2 m
Toote nr
UDC-2

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE SINGLE-MODE

1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 10 Pair
Toote nr
UF-SM-1G-S-20

Laos

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+

U Fiber GPON, B+
Toote nr
UF-GP-B+

Laos

Piiratud kaup

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W
Toote nr
USG-PRO-4

Laos

Sissetulevad laod

Seotud tooted ja tarvikud
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
Toote nr
UAP-AC-PRO

Laos

Seotud tooted ja tarvikud