MTP/MPO (58)

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

Singlemode, LSZH, 12 Fibers, Polarity A, Polishing : APC, Yellow

Varenr.
FIB998010MTP-A
Kontakt os
PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m

Varenr.
PTFM12O3-3-456F
Kontakt os

Begrænset vare

MicroConnect Fibre MPO - 12 x LC 2m, OM3

MicroConnect Fibre MPO - 12 x LC 2m, OM3

Optical Fibre Breakout Cable, MTP (MPO) - 12 x LC, Multimode, Simplex OM3 (Aqua Blue), 2m

Varenr.
FIB995002
Kontakt os
MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 1m OM3

MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 1m OM3

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fiber, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Aqua Blue), 1m

Varenr.
FIB996001
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM4

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM4

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, OM4 (Erica Violet), 15m

Varenr.
FIB993015
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OM4

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OM4

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : UPC, OM4 (Erica Violet), 20m

Varenr.
FIB993020
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 2m OM3

MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 2m OM3

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Aqua Blue), 2m

Varenr.
FIB996002
Kontakt os
Relateret tilbehør
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 5m

Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 5m Cable

Varenr.
MPN
W125913748
Q1H65A
Kontakt os
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 1m

PremierFlex MPO/MPO multi-mode OM4 12 fiber 1 m cable

Varenr.
MPN
W125913752
Q1H63A
Kontakt os
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex Cable 2m

Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 2m Cable

Varenr.
MPN
W125913753
Q1H64A
Kontakt os
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 1m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 1m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 1m

Varenr.
FIB996001MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 3m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 3m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 3m

Varenr.
FIB996003MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 7m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 7m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 7m

Varenr.
FIB996007MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 3m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 3m OS2

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Singlemode, 12 Fiber, Polarity B, Polishing : APC, OS2 (Yellow), 3m

Varenr.
FIB998003MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 5m

Varenr.
FIB996015MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 3m OM3

MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 3m OM3

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Aqua Blue), 3m

Varenr.
FIB996003
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 20m

Varenr.
FIB996020MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 2m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 2m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 2m

Varenr.
FIB996002MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 2m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 2m OS2

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Singlemode, 12 Fiber, Polarity B, Polishing : APC, OS2 (Yellow), 2m

Varenr.
FIB998002MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 5m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 5m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 5m

Varenr.
FIB996005MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 5m OM3

MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 5m OM3

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Aqua Blue), 5m

Varenr.
FIB996005
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OM3

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OM3

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B, Polishing : APC, OM3 (Aqua Blue), 10m

Varenr.
FIB996010MTP
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM4

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 15m OM4

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Multimode, Polarity B,OM4 (Erica Violet), 15m

Varenr.
MPN
W125726499
FIB993015-A
Kontakt os
Relateret tilbehør
MicroConnect Fibre MPO - MPO M-M 5m OM4

MicroConnect Fibre MPO - MPO M-M 5m OM4

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM4 (Erica Violet), 5m

Varenr.
FIB997005MPO
Kontakt os
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 20m OS2

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Singlemode, 12 Fiber, Polarity B, Polishing : APC, OS2 (Yellow), 20m

Varenr.
FIB998020MTP
Kontakt os
MicroConnect Fibre MPO - MPO M-M 10m OM4

MicroConnect Fibre MPO - MPO M-M 10m OM4

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Erica Violet), 10m

Varenr.
FIB997010MPO
Kontakt os
MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2

Optical Fibre Cable, MTP Female - MTP Female, Singlemode, 12 Fiber, Polarity B, Polishing : APC, OS2 (Yellow), 10m

Varenr.
FIB998010MTP
Kontakt os
Dell Networking Cable 40GbE Single

Dell Networking Cable 40GbE Single

40 GbE, MTP/ 4 x LC, 5m

Varenr.
470-ABGG
Kontakt os
MicroConnect MPO - 4 x LC/UPC 15m OM4

MicroConnect MPO - 4 x LC/UPC 15m OM4

Optical Fibre Breakout Cable, MTP (MPO) - 4 x LC, Multimode, Simplex OM4 (Erica Violet), 15m

Varenr.
FIB44015MPO
Kontakt os
MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 1.5m OM3

MicroConnect Fibre MPO - MPO F-F 1.5m OM3

Optical Fibre Cable, MPO Female - MPO Female, Multimode, 12 Fibers, Polarity B, Polishing : UPC, OM3 (Aqua Blue), 1.5m

Varenr.
FIB9960015
Kontakt os