Patch Cables Duplex (374)

beta!
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m
Varenr.
FIB440403P

150+ på lager

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m
Varenr.
FIB440401P

100+ på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 10m
Varenr.
FIB441010

50+ på lager

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 3m
Varenr.
FIB422003

24 på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 2m
Varenr.
FIB421002

75+ på lager

50+ indgående lager (3 uger ind på vores lager)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20m 50/125 OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 20m
Varenr.
FIB442020-FLAT

17 på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 20m
Varenr.
FIB421020-FLAT

2 på lager

Begrænset vare

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 15m 9/125 OS2

Optical Fibre FLAT Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 15m
Varenr.
FIB221015-FLAT

8 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 10m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow), 10m
Varenr.
FIB421010-FLAT

3 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM3

Optical FLAT Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 10m
Varenr.
FIB442010-FLAT

3 på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 2m
Varenr.
FIB442002

100+ på lager

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 2m
Varenr.
FIB422002

37 på lager

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 5m Premier Flex LC/LC

Premier Flex LC/LC, 5m
Varenr.
BK840A-RFB

Tilstand

Refurbished

1 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1m 62.5/125 OM1

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1m 62.5/125 OM1

Optical Fibre Cable, LC-ST, Multimode, Duplex, OM1 (Orange), 1m
Varenr.
FIB410001

5 på lager

20 indgående lager (3 uger ind på vores lager)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM4

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM4

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 2m
Varenr.
FIB440402P

100+ på lager

50+ indgående lager (3 uger ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m
Varenr.
FIB8410005

10 på lager

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 OS2

MicroConnect SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, SC-SC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m
Varenr.
FIB8810005

6 på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m 9/125 OS2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 0.5m 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 0.5m
Varenr.
FIB4410005

200+ på lager

Tilgængelige alternativer
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 250M 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 250M 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 250m
Varenr.
FIB442250

2 på lager

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m 50/125 OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue), 5m
Varenr.
FIB223005

4 på lager

MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m 50/125 OM3

MicroConnect SC/PC-SC/PC 3m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex OM3 (Aqua Blue), 3m
Varenr.
FIB223003

5 på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM5

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM5

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 2m
Varenr.
FIB551002

7 på lager

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM2

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM2

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM2 (Orange), 3m
Varenr.
FIB422003-2

23 på lager

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM3

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM3

Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 1m
Varenr.
FIB442001

6 på lager

100+ indgående lager (3 uger ind på vores lager)

Tilgængelige alternativer
PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m
Varenr.
PTFM12O3-3-456F

8 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5M 9/125 OS2

MicroConnect LC/APC-FC/APC 5M 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-FC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 5m
Varenr.
FIB462005

3 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/APC-FC/APC 1M 9/125 OS2

MicroConnect LC/APC-FC/APC 1M 9/125 OS2

Optical Fibre Cable, LC-FC, Singlemode, Duplex, OS2 (Yellow) 1m
Varenr.
FIB462001

1 på lager

Begrænset vare

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM5

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM5

Optical Fibre Cable, LC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m
Varenr.
FIB561005

10 på lager

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m 50/125 OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m 50/125 OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 0.5m
Varenr.
FIB5710005

1 på lager

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM5

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM5

Optical Fibre Cable, SC-SC, Multimode, Duplex, OM5 (Lime Green) 5m
Varenr.
FIB571005

5 på lager

Website Feedback