Ubiquiti Networks

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE+

Varenr.
UAP-AC-PRO

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC PRO 5-pack

UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk

Varenr.
UAP-AC-PRO-5

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro

All-in-one enterprise security gateway & network appliance for small to medium-sized businesses. The optimal experience for larger networks

Varenr.
UDM-PRO

på lager

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24-port 250W

US-24-250W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP

Varenr.
US-24-250W

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway

Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet

Varenr.
USG

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Varenr.
UAP-AC-LR

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-port 150W

20 Gbps, 24.88 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP

Varenr.
US-8-150W

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE

Varenr.
UAP-AC-LITE

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 16-port 150W

36 Gbps, 26.78 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP

Varenr.
US-16-150W

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine

2.4/5 GHz, ARM Cortex-A57 1.7 GHz, 4 x LAN 10/100/1000 RJ45 Ports, 1 x WAN 10/100/1000 RJ45 Port, 2 GB DDR RAM

Varenr.
UDM

på lager

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key, G2, with HDD

1 TB 2.5" SATA HDD, APQ8053 8 Core, 3 GB RAM. 32 GB eMMC, PoE, 131.16x27.1x134.2 mm

Varenr.
UCK-G2-PLUS

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP HD

Ubiquiti Networks UniFi AP HD

RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2

Varenr.
UAP-AC-HD

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

Ubiquiti Networks Unifi Security Gateway

RJ-45 serial port, 2 x 10/100/1000 RJ-45 Ports, 2 x 10/100/1000 RJ-45/SFP Combination Ports, 2 GB DDR3 RAM, 40W

Varenr.
USG-PRO-4

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48-port 500W

US-48-500W - Managed PoE+ Gigabit Switch w/ SFP

Varenr.
US-48-500W

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-Port

Ubiquiti Networks UniFi Switch 8-Port

8 x RJ-45, 1 PoE Passthrough Port, 12W

Varenr.
US-8

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LITE 5-pack

UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5pk

Varenr.
UAP-AC-LITE-5

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 RJ45 Ports

140 Gbps, 48 x RJ-45, 2 x SFP, 2 x SFP+, 56 W DC, 443 x 43 x 286 mm

Varenr.
US-48

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP AC LR 5-pack

UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk

Varenr.
UAP-AC-LR-5

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh

Ubiquiti Networks UniFi AC Mesh

802.11AC, 1167 Mbps, Waterproof

Varenr.
UAP-AC-M

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

Ubiquiti Networks airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2

5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm

Varenr.
NBE-5AC-GEN2

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

Ubiquiti Networks USW-Pro-48-POE Gen 2

USW-Pro-48-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 660W, (48) 10/100/1000 RJ45 Ports, (4) 1/10 Gbps SFP+, 442.4 x 399.6 x 43.7 mm

Varenr.
USW-PRO-48-POE

på lager

indgående lager

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi AP HD 5-pack

RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5 pcs

Varenr.
UAP-AC-HD-5

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks UniFi Video G3-FLEX

Ubiquiti Networks UniFi Video G3-FLEX

1/2.7”, 2MP, HDR, 1080p, 25 fps,Ethernet, PoE, 107.5x48x48 mm

Varenr.
UVC-G3-FLEX

på lager

indgående lager

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

Ubiquiti Networks UniFi USW-Pro-24-POE Gen 2

USW-Pro-24-POE Gen 2, AC/DC, Internal, 450W, (24) 10/100/1000 RJ45 Ports, (2) 1/10G SFP+, 442.4 x 285.4 x 43.7 mm

Varenr.
USW-PRO-24-POE

på lager

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

Ubiquiti Networks UniFi Switch 24 RJ45 Ports

52 Gbps, 24 x RJ-45, 2 x SFP, 25 W DC, 443 x 43 x 221 mm

Varenr.
US-24

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

Ubiquiti Networks SFP MODULE MULTI-MODE

10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs

Varenr.
UF-MM-10G

på lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G4, Pro

Ubiquiti Networks Video Camera, IR, G4, Pro

4K Ultra HD (3840 x 2160), 24 FPS, F 4.24 - 12.66 mm, ƒ/1.53 - ƒ/3.3, IP67

Varenr.
UVC-G4-PRO

på lager

indgående lager

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 5-pack

Ubiquiti Networks UniFi nanoHD 5-pack

UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af, 5 pcs

Varenr.
UAP-NANOHD-5

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Ubiquiti Networks 802.3af PoE Injector

Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A

Varenr.
U-POE-AF

på lager

indgående lager

Relaterede varer og tilbehør
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G

48VDC @ 0.5A, RJ-45

Varenr.
POE-48-24W-G

på lager

Relaterede varer og tilbehør