D-Link

D-Link 8-Port Gigabit Smart Switch

D-Link 8-Port Gigabit Smart Switch

Varenr.
DGS-1100-08/E

19 på lager

D-Link 5-Port Desktop Gigabit PoE+

D-Link 5-Port Desktop Gigabit PoE+

Varenr.
DGS-1005P/E

2 på lager

D-Link 5-Port 10/100M  Desktop Switch

D-Link 5-Port 10/100M Desktop Switch

5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch
Varenr.
GO-SW-5E/E

12 på lager

D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150

D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150

802.11b/g/n, 150 Mbps, Micro-USB, LTE, 2000 mAh, 95 g
Varenr.
DWR-932

13 på lager

D-Link 26-Port PoE+ Gigabit Smart

D-Link 26-Port PoE+ Gigabit Smart

26-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch including 2 comb ports, 24 x PoE ports, fan
Varenr.
DGS-1100-26MP

3 på lager

D-Link 12V 3A PSU Accessory Black

D-Link 12V 3A PSU Accessory Black

12 V, 3 A, black
Varenr.
PSM-12V-38-B

12 på lager

D-Link 8-Port Desktop Gigabit PoE+

D-Link 8-Port Desktop Gigabit PoE+

8 Port Desktop Switch with 8 PoE Ports
Varenr.
DGS-1008MP

1 på lager

D-Link DIR-809 wireless router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Fast Ethernet Black

D-Link DIR-809 wireless router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Fast Ethernet Black

Dual Band Router, 2.4-5GHz, IEEE 802.11ac/n/g/b/a, Fast Ethernet, 228.6g
Varenr.
MPN
W125644891
DIR-809/E

9 på lager

D-Link DWA-181 networking card WLAN

D-Link DWA-181 networking card WLAN

AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Nano USB Adapter
Varenr.
MPN
W125644887
DWA-181

39 på lager

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

5x 100/1000BaseT, QoS, IP30, 112.2x29.1x89.4 mm
Varenr.
DIS-100G-5W

2 på lager

D-Link AC1200 Wave 2 867 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) White

D-Link AC1200 Wave 2 867 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) White

Nuclias Connect AC1200 Wave 2 Wall-Plate Access Point, 300Mbps / 867Mbps, 802.3af
Varenr.
MPN
W125629721
DAP-2620

9 på lager

D-Link mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi

D-Link mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi

1/4" CMOS, F2.2, IR-LED, H.264, 1280x720px, 30 fps, MicroSD, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 LE
Varenr.
DCS-8515LH

4 på lager

D-Link mydlink Pro Wire-Free Camera

D-Link mydlink Pro Wire-Free Camera

Wire‑Free Camera Kit, 2x 1/4", 2 MP, CMOS, IR LEDs, F2.2, H.264, 2.4 GHz, 802.11n, IP65, Lithium-ion, 240 g, Hub - 2.4 GHz, 802.11n, LAN, microSD, USB 2.0, 195 g
Varenr.
DCS-2802KT-EU

5 på lager

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

5 x 10/100BaseT(X), IEEE 802.3x, 10/100 Mbps, 12‑58 VDC, 1.56W
Varenr.
DIS-100E-5W

2 på lager

D-Link 8 Port Unmanaged Switch with

D-Link 8 Port Unmanaged Switch with

8 x 10/100BaseT(X), IEEE 802.3x, 10/100 Mbps, 12‑58 VDC, 1.64W
Varenr.
DIS-100E-8W

3 på lager

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

4x 100/1000BaseT PoE, 1x 100/1000BaseSFP, QoS, IP30, 139x29x107 mm
Varenr.
DIS-100G-5PSW

3 på lager

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

D-Link 5 Port Unmanaged Switch with

4x 100/1000BaseT, 1x 100/1000BaseSFP, QoS, IP30, 112.2x29.1x89.4 mm
Varenr.
DIS-100G-5SW

10 på lager

D-Link 12 Port L2 Industrial Smart

D-Link 12 Port L2 Industrial Smart

Layer 2 Industrial Managed Switch, 10 x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2 x 1000Base-X SFP
Varenr.
DIS-200G-12S

3 på lager

D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

D-Link 1-p MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

Mini‑GBIC SFP - 1000BaseSX, MMF, 550 m
Varenr.
DIS-S301SX

7 på lager

D-Link Wireless AC1200 Wave2 Dual

D-Link Wireless AC1200 Wave2 Dual

802.11a/b/g/n/ac, 300 / 867 Mbps, 16 SSIDs, 1 x Gigabit Ethernet, PoE (802.3af), 26 dBm, 3.8 dBi, Ceiling/Wall/Desktop Mount, White
Varenr.
DAP-2662

5 på lager

D-Link 12 Port L2 Industrial Smart

D-Link 12 Port L2 Industrial Smart

Layer 2 Industrial Managed Switch, 10 x 10/100/1000Base-T Ports (8 PoE Ports), 2 x 1000Base-X SFP Ports
Varenr.
DIS-200G-12PS

3 på lager

D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch

D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch

10-port Gigabit WebSmart Switch with 2 Combo 1000 Base-T/SFP Ports
Varenr.
DGS-1210-10

5 på lager

D-Link EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi

D-Link EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi

AC1900 Mesh-Enabled Smart Wi-Fi Router
Varenr.
DIR-1960

4 på lager

D-Link MYDLINK MINI HD CLOUD CAMERA

D-Link MYDLINK MINI HD CLOUD CAMERA

Mini HD WiFi Camera, 1 MPX CMOS, 720p, 30 fps, ICR Filter, 2.4GHz 802.11n/g, EU
Varenr.
DCS-8000LH/E

8 på lager

D-Link DLINK Wirel. AC1750 Wave

D-Link DLINK Wirel. AC1750 Wave

DAP-2680, AC1750, 2.4/5 GHz, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 190x190x44.8 mm
Varenr.
DAP-2680

15 på lager

Tilgængelige alternativer
D-Link 26-Port Gigabit Smart Switch

D-Link 26-Port Gigabit Smart Switch

Varenr.
DGS-1210-26

4 på lager

D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Injecto

D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Injecto

1-Port Gigabit PoE Injector, White
Varenr.
DPE-301GI

19 på lager

D-Link Wireless AC1300 Wave2 Dual-Ban

D-Link Wireless AC1300 Wave2 Dual-Ban

AC1300 Wave 2 Dual-Band - 2.4GHz/5GHz, 1x IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wave 2, 1x Gigabit LAN (supports PoE)
Varenr.
DAP-2610

10 på lager

D-Link 4G LTE USB Adapter

D-Link 4G LTE USB Adapter

4G LTE, USB 2.0, SIM, microSD, 103 x 34 x 11.5 mm, 33 g
Varenr.
DWM-222

4 på lager

D-Link DGS-1100-10MP

D-Link DGS-1100-10MP

10-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch including 2 SFP ports, 8 x PoE ports, fan
Varenr.
DGS-1100-10MP

19 på lager

Website Feedback