TrendNET

TrendNET Gigabit PoE+ Injector

TrendNET Gigabit PoE+ Injector

PoE+ Gigabit Injector, IEEE 802.3at/802.3af, 10/100/1000Mbps, 100m
Varenr.
TPE-115GI

150+ på lager

Tilgængelige alternativer
Nyt produkt
TrendNET USB to Serial Conveter

TrendNET USB to Serial Conveter

USB 1.1, USB 2.0, 3.0 compatible, RS-232, DB-9, Serial cable
Varenr.
TU-S9 (V3.0R)

14 på lager

Begrænset vare

TrendNET Gigabit Power over Ethernet

TrendNET Gigabit Power over Ethernet

1x Gigabit data/power in, 1x Gigabit data out, 1x Power out, LED
Varenr.
TPE-104GS

14 på lager

Nyt produkt
TrendNET 16-Port Industrial Gigabit L2

TrendNET 16-Port Industrial Gigabit L2

TI-G160i, 16x 1G RJ-45, 6-pin terminal block, 32Gbps, 23.8Mpps, 128MB, QoS, VLAN, ACL, 160x120x50 mm
Varenr.
TI-G160I

1 på lager

TrendNET AC1200 WiFi Everywhere

TrendNET AC1200 WiFi Everywhere

300m, 867 Mbps, 2-67Mhz, QoS, 100-240V, 50Hz, 130x75x255mm, 332gWhite
Varenr.
TPL-430APK

1 på lager

TrendNET 8-PORT GIGABIT POE+ SWITCH

TrendNET 8-PORT GIGABIT POE+ SWITCH

8 x 10/100/1000 LAN PoE+, 128KB, 16Gbps, 110-240V AC, 50/60, 400 g
Varenr.
TPE-TG82G

7 på lager

Nyt produkt
TrendNET Gigabit Ultra PoE+ Injector

TrendNET Gigabit Ultra PoE+ Injector

Gigabit Ultra PoE+ Injector
Varenr.
TPE-117GI

1 på lager

TrendNET 12 port Gigabit PoE+  Switch

TrendNET 12 port Gigabit PoE+ Switch

8x POE+, 4x SFP, 24 Gbps, 17.86 Mpps, CLI, HTTP/HTTPS, SNMP, IGMP, VLAN, QoS
Varenr.
TI-PG1284I

1 på lager

TrendNET 5-port Gigabit PoE+ Switch

TrendNET 5-port Gigabit PoE+ Switch

4 x Gigabit PoE/PoE+, 1 x Gigabit, 96 KB Buffer
Varenr.
TPE-TG50G

11 på lager

TrendNET USB 3.0 to Gigabit

TrendNET USB 3.0 to Gigabit

USB 3.0, Gigabit Ethernet, WoL
Varenr.
TU3-ETG

29 på lager

TrendNET USB 3.0 to Gigabit

TrendNET USB 3.0 to Gigabit

USB 3.0 - Gigabit Ethernet Adapter + USB Hub
Varenr.
TU3-ETGH3

4 på lager

TrendNET 100Base-FX Multi-Mode SC-Type

TrendNET 100Base-FX Multi-Mode SC-Type

IEEE 802.3u/x, IEEE802.1Q/p, 200Mbps, PCI-E, 40g
Varenr.
TE100-ECFXL

5 på lager

Begrænset vare

Tilgængelige alternativer
TrendNET 8-Port Gigabit GREENnet Switch

TrendNET 8-Port Gigabit GREENnet Switch

Unmanaged, 8 x RJ-45, Gigabit, 380g
Varenr.
TEG-S82G

20 på lager

TrendNET Gigabit PoE (802.3af) Injector

TrendNET Gigabit PoE (802.3af) Injector

Gigabit Power over Ethernet (PoE) Injector
Varenr.
TPE-113GI

16 på lager

Nyt produkt
TrendNET USB to Serial Conveter

TrendNET USB to Serial Conveter

USB to Serial Converter 0.66m
Varenr.
TU-S9

10 dage ind på vores lager

Tilgængelige alternativer
TrendNET DVI KVM Extension Kit with Aud

TrendNET DVI KVM Extension Kit with Aud

DVI KVM Extension Kit with Audio Support
Varenr.
TK-DEX5

10 dage ind på vores lager

Nyt produkt
TrendNET 4-Port Dual Monitor Display Po

TrendNET 4-Port Dual Monitor Display Po

4-PORT DISPLAY PORT KVM SWITCH,DP, USB 2.0
Varenr.
TK-440DP

10 dage ind på vores lager

Nyt produkt
TrendNET 2-Port 4K HDMI KVM Switch

TrendNET 2-Port 4K HDMI KVM Switch

2xUSB 2.0, HDMI, 2x3.5mm, 4K UHD, 60Hz, 97x83x25mm, 426g
Varenr.
TK-216I

10 dage ind på vores lager

TrendNET 2-Port Dual Monitor DVI KVM Sw

TrendNET 2-Port Dual Monitor DVI KVM Sw

2-Port Dual Monitor DVI KVM Switch
Varenr.
TK-232DV

10 dage ind på vores lager

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 PoE I

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 PoE I

1/3" CMOS, 2560x1440px, IP67, 30m IR, PoE, 7W, 110x110x82.5mm, 410g, Black/White
Varenr.
TV-IP329PI

8 dage ind på vores lager

TrendNET 8MP H.265 PoE+ Multi-Sensor PT

TrendNET 8MP H.265 PoE+ Multi-Sensor PT

TV-IP460PI, 1/2.8” CMOS, WDR, IR, PTZ, Micro SD, RJ-45, PoE, 110x110x82.5 mm
Varenr.
TV-IP460PI

10 dage ind på vores lager

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 WDR

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 WDR

4MP, 1/3” CMOS, f4mm, 2560 x 1440, IR, PoE, IP67, Micro SD, LAN
Varenr.
TV-IP323PI

10 dage ind på vores lager

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 PoE I

TrendNET Indoor/Outdoor 4MP H.265 PoE I

1/3" CMOS, 2560x1440px, 20 fps, 30m IR, IP67, PoE, 7W, 70x173x70mm, 280g, Black/White
Varenr.
TV-IP328PI

10 dage ind på vores lager

TrendNET Industrial Gigabit PoE+ Extend

TrendNET Industrial Gigabit PoE+ Extend

100 m, PoE+, IP30, 103x80x32 mm
Varenr.
TI-E100

10 dage ind på vores lager

TrendNET Gigabit PoE PD SFP Fiber Media

TrendNET Gigabit PoE PD SFP Fiber Media

TFC-PGSFP, 1x SFP, PoE+, IEEE 802.3/u/ab/z/af/at, 102x75x23 mm
Varenr.
TFC-PGSFP

10 dage ind på vores lager

TrendNET 24V 120W Output Industrial DIN

TrendNET 24V 120W Output Industrial DIN

-Rail Power Supply
Varenr.
TI-S12024

10 dage ind på vores lager

TrendNET 48V 480W Output Industrial DIN

TrendNET 48V 480W Output Industrial DIN

-Rail Power Supply
Varenr.
TI-S48048

10 dage ind på vores lager

TrendNET 16-Port Hardened Industrial Gi

TrendNET 16-Port Hardened Industrial Gi

TI-PG160 16-Port Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch
Varenr.
TI-PG160

10 dage ind på vores lager

TrendNET 8-Port Gigabit EdgeSmart PoE+

TrendNET 8-Port Gigabit EdgeSmart PoE+

8-Port Gigabit EdgeSmart PoE+ Switch
Varenr.
TPE-TG82ES

10 dage ind på vores lager

TrendNET 24-Port Gigabit Switch with 2

TrendNET 24-Port Gigabit Switch with 2

TEG-30262 v1.0R 24-Port Gigabit Switch with 2 x 10G SFP+ Slots
Varenr.
TEG-30262

10 dage ind på vores lager