Patch kabely Duplex

(843)
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 3m
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 3m
MPN
FIB442003
Zobrazit alternativy a příslušenství
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 1m
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 1m
MPN
FIB442001
Zobrazit alternativy a příslušenství
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 3m
MPN
FIB440403P
Zobrazit alternativy a příslušenství
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 2m
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM3 (Aqua Blue) 2m
MPN
FIB442002
Zobrazit alternativy a příslušenství
MicroConnect Optical Fibre Cable, LC-LC, Multimode, Duplex, OM4 (Erica Violet) 1m
Lindy Fibre Optic Cable LC/LC, 2m
Lindy Fibre Optic Cable LC/LC, 2m
MPN
produktové číslo
47451
W128457320
Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable LC/LC OM3, 5m
Lindy Fibre Optic Cable LC/LC OM3, 5m
MPN
produktové číslo
46373
W128457184
Alternativy
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 10M
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 10M
MPN
produktové číslo
FO-LCLCOM3D-010
W128365637

Omezená položka

Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable LC/SC OM3, 2m
Lindy Fibre Optic Cable LC/SC OM3, 2m
MPN
produktové číslo
46391
W128457194
Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om4 1M
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om4 1M
MPN
produktové číslo
46340
W128370743
Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 2M
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 2M
MPN
produktové číslo
46371
W128370602
Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 1M
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 1M
MPN
produktové číslo
46370
W128370603
Alternativy
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 1M
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 1M
MPN
produktové číslo
FO-LCLCOM3D-001
W128365625

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 5M
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 5M
MPN
produktové číslo
FO-LCSCOM4D-005
W128365712

Omezená položka

Alternativy
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 3M
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 3M
MPN
produktové číslo
FO-SCSCOM4D-003
W128365687

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 7M
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 7M
MPN
produktové číslo
FO-LCLCOM3D-007
W128365605

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC to ST UPC OM4 Duplex MM Fiber Optic Cable, 3m
ProXtend LC to ST UPC OM4 Duplex MM Fiber Optic Cable, 3m
MPN
produktové číslo
FO-LCSTOM4D-003
W128365812

Omezená položka

Alternativy
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 5M
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 5M
MPN
produktové číslo
FO-AQSCSCOM4D-005
W128367969

Omezená položka

ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 4M
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 4M
MPN
produktové číslo
FO-LCSCOM4D-004
W128365720

Omezená položka

ProXtend LC-ST UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 0.5M
ProXtend LC-ST UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 0.5M
MPN
produktové číslo
FO-LCSTOM2D-0005
W128365785

Omezená položka

Alternativy
ProXtend ST-ST UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1.5M
ProXtend ST-ST UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1.5M
MPN
produktové číslo
FO-STSTOS2D-0015
W128365807

Omezená položka

ProXtend LC-LC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 7M
ProXtend LC-LC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 7M
MPN
produktové číslo
FO-LCLCOM2D-007
W128365585

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC-SC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 5M
ProXtend LC-SC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 5M
MPN
produktové číslo
FO-LCSCOM1D-005
W128365606

Omezená položka

Alternativy
ProXtend ST-ST UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 0.5M
ProXtend ST-ST UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 0.5M
MPN
produktové číslo
FO-STSTOS2D-0005
W128365760

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 0.5M
ProXtend LC-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 0.5M
MPN
produktové číslo
FO-LCSTOM1D-0005
W128365775

Omezená položka

ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 3M
ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 3M
MPN
produktové číslo
FO-STSTOM1D-003
W128365791

Omezená položka

ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 2M
ProXtend ST-ST UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 2M
MPN
produktové číslo
FO-STSTOM1D-002
W128365806

Omezená položka

Alternativy
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 30M
Lindy Fibre Optic Cable Lc/Lc Om3 30M
MPN
produktové číslo
46400
W128370424
Alternativy
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 2M
ProXtend SC-SC UPC OM4 Duplex MM Fibre Cable 2M
MPN
produktové číslo
FO-SCSCOM4D-002
W128365669

Omezená položka

Alternativy
ProXtend LC-ST UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 5M
ProXtend LC-ST UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 5M
MPN
produktové číslo
FO-LCSTOM2D-005
W128365788

Omezená položka

Alternativy
EET Česká Republika Ve Žlíbku 2402/77A193 00 Praha 9Číslo DPH CZ24749842
Česká republika / Čeština