Moduly síťového transceiveru / SFP / GBIC (1 431)

beta!
Hewlett Packard Enterprise BLc 10Gb SR SFP+

Hewlett Packard Enterprise BLc 10Gb SR SFP+

HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
produktové číslo
455883-B21-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Related items
Hewlett Packard Enterprise X130 - SFP+ transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 - SFP+ transceiver module

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
produktové číslo
JD092B-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 10km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 10km, LC

SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Cisco/Linksys MGBLX1
produktové číslo
MO-L-S31123CXL10

na skladě

příchozí zboží

Related items
Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver

1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
produktové číslo
GLC-SX-MMD=

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with HP J4858C
produktové číslo
MO-P-S85123-3CLM

na skladě

Related items
Hewlett Packard Enterprise Pro Gigabit-LX transceiver

Hewlett Packard Enterprise Pro Gigabit-LX transceiver

HP X129 1G PC LX Transceiver
produktové číslo
J4132A-RFB

Stav

Repasované

na skladě

D-Link MiniTransceiver GBIC 1000SX/LC

D-Link MiniTransceiver GBIC 1000SX/LC

SFP, LC, 1000Base‑SX, MMF, 850nm, 550m
produktové číslo
DEM-311GT

Kontaktujte nás

Related items
Hewlett Packard Enterprise PROCURVE GIGABIT-SX-LC MINI

Hewlett Packard Enterprise PROCURVE GIGABIT-SX-LC MINI

ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
produktové číslo
J4858B-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Related items
Dell ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN

Dell ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN

EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm
produktové číslo
MPN
W125865815
4Y8DN

na skladě

MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

MicroOptics SFP 850nm, MMF, 550m, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 550 m, LC, Compatible with Planet MGB-TSX
produktové číslo
MPN
W125851315
MO-MGB-TSX

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MGB-TSX2
produktové číslo
MPN
W125851313
MO-MGB-TSX2

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MGB-SX2
produktové číslo
MPN
W125851312
MO-MGB-SX2

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MFB-TFX
produktové číslo
MPN
W125851318
MO-MFB-TFX

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, MMF, 2km, LC

SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MFB-FX
produktové číslo
MPN
W125851314
MO-MFB-FX

na skladě

Related items
MicroOptics SFP Tx1550/Rx1310, SMF, 10 km

MicroOptics SFP Tx1550/Rx1310, SMF, 10 km

SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Planet MGB-TLB10
produktové číslo
MPN
W125851319
MO-MGB-TLB10

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1550nm, SMF, 80 km, LC

MicroOptics SFP 1550nm, SMF, 80 km, LC

SFP 1.25 Gbps, SMF, 80 km, LC, Compatible with Planet MGB-L80
produktové číslo
MPN
W125851320
MO-MGB-L80

na skladě

Related items
MicroOptics SFP Tx1310/Rx1550, SMF, 20 km

MicroOptics SFP Tx1310/Rx1550, SMF, 20 km

SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-FA20
produktové číslo
MPN
W125851322
MO-MFB-FA20

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20km, LC

SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, DDMI support, Compatible with Planet MFB-TF20
produktové číslo
MPN
W125629708
MO-MFB-TF20

na skladě

Related items
MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20km, LC

MicroOptics SFP 1310nm, SMF, 20km, LC

SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-F20
produktové číslo
MO-MFB-F20

na skladě

Related items
MicroOptics SFP+ RJ-45 Copper, 30m

MicroOptics SFP+ RJ-45 Copper, 30m

SFP+ 10 Gbps RJ-45 Copper, 30m, Compatible with HP 813874-B21
produktové číslo
MO-813874-B21

na skladě

příchozí zboží

Related items
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

10G SFP+ LC LR 10km SMF
produktové číslo
J9151D-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Related items
HP 10GbE SFP SR Transceiver

HP 10GbE SFP SR Transceiver

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver
produktové číslo
C3N53AA-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
produktové číslo
J9151E

na skladě

Omezená položka

Related items
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF
produktové číslo
J4858D-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Related items
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF
produktové číslo
J9150D-RFB

Stav

Repasované

na skladě

Omezená položka

Related items
Planet Mini GBIC LX Module - 20KM,

Planet Mini GBIC LX Module - 20KM,

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 10km
produktové číslo
MGB-LX

na skladě

příchozí zboží

Related items
Dell Kit - EMC PowerEdge SFP+

Dell Kit - EMC PowerEdge SFP+

SFP+ transceiver, 10GBase-SR, 850 nm, 10 GigE
produktové číslo
407-BCBN

na skladě

Planet Mini GBIC SX Module, DDM

Planet Mini GBIC SX Module, DDM

PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX
produktové číslo
MGB-SX

na skladě

příchozí zboží

Related items
Planet Mini GBIC SX Module - up

Planet Mini GBIC SX Module - up

SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module – 2km
produktové číslo
MGB-SX2

na skladě

příchozí zboží

Related items
Planet Mini GBIC LX Module 20km

Planet Mini GBIC LX Module 20km

SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
produktové číslo
MGB-TLX

na skladě

příchozí zboží

Related items